Į kokius aspektus reikėtų atkreipti renkantis demisezonines padangas?

Palangos tiltas, 2023-06-27
Peržiūrėta
803
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į kokius aspektus reikėtų atkreipti renkantis demisezonines padangas?

Demisezoninės padangos yra populiari pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori vieną padangų rinkinį naudoti visus metus ir keičiantis metų sezonams jų nekeisti. Jos yra skirtos veiksmingai naudoti padangas pavasarį, vasarą, rudenį ir net žiemą, kai kelio sąlygos gali būti šlapios, slidžios ar net ekstremalios. Taigi, vien dėl šios priežasties demisezoninės padangos yra vienas iš populiariausių automobilių vairuotojų pasirinkimų. Tačiau renkantis demisezonines padangas svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų. Šiame straipsnyje aptarsime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis demisezonines padangas.

Sukibimas su kelio paviršiumi vienas iš esminių dalykų renkantis šias padangas, nes demisezoninės padangos turi gerą sukibimą su sausais, šlapias ir net slidžiais kelio paviršiais. Atkreipkite dėmesį į padangų protektoriaus raštą ir struktūrą. Geras protektoriaus raštas su tinkamais grioveliais pagerina sukibimą su kelio danga.Demisezoninės padangos turėtų būti pakankamai tvirtos, kad išlaikytų stabilumą ir kontrolę ant kelio. Patikrinkite, ar padangos yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir atitinka aukštus standartus, kurie keliami demisezoninių padangų gamyboje. Tinkamai pagamintos demisezoninės padangos pasižymi gera sukibimo su kelio danga savybe ir žinoma patvarumu, bei ilgaamžiškumu.Taip, pat demisezoninės padangos turi užtikrinti tam tikrą atsparumą slydimui šaltuoju metų laiku. Nepaisant to, jog jos neturi tokių ekstremalių slidinėjimo savybių kaip žiemines padangos, jos turėtų būti tinkamos naudoti ant šiek tiek slidžių paviršių, pavyzdžiui, šviežio sniego ar šlapios kelio dangos.Triukšmo lygis, tai dar vienas aspektas į kurį verta atkreipti dėmesį renkantis šias padangas, nes demisezoninės padangos gali skirtis pagal triukšmo lygį, kuris gali turėti įtakos vairuotojo girdimam garsui kelionės metu. Jei jums svarbu sumažinti triukšmo lygį, atidžiai peržiūrėkite padangų gamintojo duomenis apie triukšmo emisiją ir pasirinkite tyliausias padangas, kurios netrikdytų Jūsų kelionės.

Taigi, tai tik keletas pagrindinių aspektų kuo demisezoninės padangos išsiskiria nuo kitų tipų padangų, tačiau tinkamai išsistudijavę jų privalumus, galite pasirinkti tikrai optimalų ir gerą variantą savo automobiliui, bei džiaugtis saugiomis ir kokybiškomis kelionėmis su šio tipo padangomis. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Demisezoninės padangos yra populiari pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori vieną padangų rinkinį naudoti visus metus ir keičiantis metų sezonams jų nekeisti.


Žieminiai batai – išties svarbi aprangos dalis, galinti ne tik užbaigti mūsų įvaizdį, bet ir apsaugoti nuo tokio aplinkos poveikio kaip šaltis ar drėgmė. Visgi, ne visuomet pavyksta išsirinkti tokius batus, kurie tinkamai atliktų minėtą funkciją, ir tikrai ne visuomet dėl to yra kalta kokybė.  Žymiai dažniau viso to priežastis yra tai, jog nežinome, pagal ką reikėtų rinktis batus žiemai....


Kelių eismo taisyklės numato, kad nuo lapkričio 1 iki 10 d. vairuotojams privalu vasarines padangas pakeisti į skirtas žiemiškoms eismo sąlygoms.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Buitinę techniką dažniausiai keičiame kas 5-10 metų, todėl nusprendus įsigyti naujus įrenginius vertėtų pakankamai dėmesio skirti jų savybių vertinimui. Rasti tinkamiausius pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau, jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais: tikėtina, kad jie padės jums įvertinti pagrindinius buitinės technikos kriterijus, todėl dėl priimtų sprendimų tikrai neteks...


Ieškote vietos, kur galėtumėte stebėti vakaro rungtynes ir esate pavargęs nuo to, kad jūsų pasirinktas baras rodo jūsų varžovų komandos rungtynes, o ne jūsų? Čia mes pateikiame kelis greitus aspektus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant sporto baro. 


Nors daugelis Lietuvos rajonų susilaukė lietaus, šalies šiaurinių ir vakarinių rajonų gyventojai atsibudo pamatę už lango pačią tikriausią žiemą. „Gegužės 3 -ioji, 6.40, kažkur ties Laukuva. Dar neteko gegužės mėnesį tiek galvoti apie ... žiemines padangas,“ – tokį įrašą Facebook paliko palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas. Mindaugo...


Palangiškė, užuot uždirbusi iš parduodamų padangų, dar ir neteko nemažos sumos pinigų. Moteris kreipėsi į Palangos miesto policijos komisariatą ir pasakojo, kad internetiniame skelbimų portale buvo paskelbusi, jog parduoda padangas. Su ja susisiekusi mergina teigė, kad nori jas pirkti, paprašė duomenų kurjeriui užsakyti, o kad pareiškėjos sąskaitą pasiektų pervesti...


Jeigu rūpinamės Palangos ir Šventosios aplinkos švara, versti, kaip sovietmečiu, senų baldų griaučius ar padangas pamiškėje, yra baisus nusikaltimas gamtai ir įstatymui. Juo labiau, kad visomis buities atliekomis gyventojai nuo šiol gali atsikratyti nemokamai didžiųjų ir kompostuojamų atliekų surinkimo aikštelėje Joskauduose.


Kelių eismo taisyklėse yra numatyta, jog žmonės privalo savo padangas iš vasarinių į žiemines pasikeisti iki lapkričio 1 dienos. Tačiau policijos pareigūnai vairuotojų nebaudžia iki lapkričio dešimtos dienos, o paprasčiausiai perspėja ir paragina kuo greičiau pasikeisti padangas. Kaip į šiuos reikalavimus reaguoja palangiškiai? Ar autoservisai „lūžta“ nuo žmonių antplūdžių?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius