Obuolių pasakos suviliojo gausų būrį mažųjų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-11-16
Peržiūrėta
1595
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto vaikų bibliotekoje mažųjų palangiškių, įsikibusių savo tėveliams ir pedagogams į rankas išties netrūko. Gausus skaičius mažųjų panoro išvysti teatro grupės „Beprotiškai. Fantastiški“ sukurtos improvizacijos pagal rašytojo Vytauto V.Landsbergio „Obuolių pasakas“.

 

Susirinkusiųjų gausa nustebino net bibliotekos darbuotojus, kurie turėjo suskubti atrasti visiems mažiesiems žiūrovams vietas. „Vaikų bibliotekoje toks renginys buvo rengtas pirmą kartą, o toks populiarumas tik įrodė, jog to žmonės nori“, - patvirtino Vaikų bibliotekos vedėja Nijolė Bagdonienė, patvirtinusi, jog ateityje į tai atsižvelgs.

Rengtu vaidinimu susidomėjo įvairaus amžiaus vaikai, kurie atvyko ne tik su tėveliais, pedagogais, bet ir močiutėmis. Visi drauge išgirdo itin populiarių vaikų tarpe V.V.Landsbergio pasakų improvizacijas, kurias atliko Klaipėdos universiteto išugdytos aktorės, sukūrusios grupę. Vaikams buvo suteikta proga susitikti su mėgiamais personažais ir patirti malonumą, kuomet iš knygelės jie persikelia į realybę.

Rudens popietę organizuotas renginys tapo puikia dovana visiems mažiesiems. Ne ką mažesnė dovana buvo ir obuolių bei sulčių vaišės. Kaip teigė teatro grupės aktorės, „tiesiai iš Obelių kaimo spaudyklos“. Tai tik paskatino susidaryti eilę prie siūlomų skanėstų. Praskaidrinusios šeštadienio popietę jaunosios aktorės tapo itin laukiamos viešnios Vaikų bibliotekoje, tad galbūt dar džiugins ir ateityje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vaikų parkas mažųjų lankytojų laukia kasdien nuo 9 val. iki 20 val. 


Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis” jau daugelį metų įsijungia į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamą projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės”. 


Net ir karantinui įnešus pokyčių į ugdymo procesą, netrukus darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbs ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas...


Vasaros sostinė Palanga Lietuvos savivaldybių reitinge šiemet užėmė 3 vietą 54 mažųjų savivaldybių indekse. Kurorto savivaldybės reitingas pakilo 3 pozicijomis – pernai savivaldybė buvo 6. Tai labiausiai nulėmė didelis investicijų kiekis bei aktyvus verslas.


Lietuvos laisvosios rinkos institutas jau penktus metus vertina geriausiai besitvarkančias savivaldybes. Palanga pagal Lietuvos savivaldybių indeksą šiais metais užima penktą vietą iš 54 mažųjų savivaldybių. Ir pernai, ir 2013 metais reitinguojant miestų ir rajonų savivaldybes, Palangai teko 6 vieta.


Sporto salės, kurioje galėtų prisiglausti pats su išaugusiu mažųjų futbolininkų būriu, ką tik įsteigtos viešosios įstaigos – futbolo klubo „Gintaras“ dalininkas, direktorius ir treneris Marselis Balasanovas negavo tol, kol klubo durų nepravėrė keli žymūs miesto politikai su savo sūnumis. „Gal sutapimas, gal ne, tik tuomet atsikvėpiau. Kitaip buvo grėsmė...


Praėjusį savaitgalį kurorte atidarytas Vaikų parkas buvo pompastiškai vadinamas Disneilendu, o garbūs valdžios vyrai žarstė pažadus, kad nuo šiol Palanga bus mažųjų ir jų tėvelių draugu. Bet šalia „Lino“, Vytauto g. 157 trijų korpusų daugiabučio gyventojai taip nemano – nepatenkinti kaimynystėje esančia šiuolaikiška vaikų žaidimo...


Kupina moteriškumo ir šilumos, atsidavusi savo darbui ir šeimai. Tokios mintys kilo apie lopšelio-darželio „Gintarėlis“ muzikos mokytoją, mažųjų Palangos dainorėlių ugdytoją Valdonę Juozapavičienę, kai apniukusią, lietingą popietę į „Palangos tilto“ redakciją ji atvažiavo dviračiu. „Net nežinau kaip sugalvojau juo atvykti“...


Naujųjų metų naktį Palanga tiesiog knibždėjo nuo sugužėjusių žmonių. Tiek žmonių, panorusių sutikti Naujuosius Palangoje, ko gero, dar nebuvo! Dalis svečių atvažiavo į Palangą tik atšvęsti naujus ir iškart po jų išvažiavo, tačiau didžioji dalis miesto svečių pasiliko. Kalbinti viešbučių vadovai netvėrė džiaugsmu - Drakono metai pažėrė skrynias pinigų.


Obuolių pasakos suviliojo gausų būrį mažųjų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto vaikų bibliotekoje mažųjų palangiškių, įsikibusių savo tėveliams ir pedagogams į rankas išties netrūko. Gausus skaičius mažųjų panoro išvysti teatro grupės „Beprotiškai. Fantastiški“ sukurtos improvizacijos pagal rašytojo Vytauto V.Landsbergio „Obuolių pasakas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius