Padėkos ir įvertinimai „Pušyno“ gydytojams

Palangos tiltas, 2016-02-11
Peržiūrėta
642
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Padėkos ir įvertinimai „Pušyno“ gydytojams

Vasario 11-ąją minima Pasaulinė ligonių diena. Būtent ši diena buvo pasirinkta įvertinti bei apdovanoti nusipelniusius Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ gydytojus.Padėkos raštus, pasirašytus buvusios Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės nusipelniusiems gydytojams įteikė Seimo nario Antano Mockaus padėjėjas Augustas Vaitaitis. Už profesionalų darbą, pasiaukojimą, darbštumą, pareigingumą apdovanojimus gavo „Pušyno“ kardiologė Aldona Andrikienė ir gydytojas Antanas Šatas, direktoriaus pavaduotojas reabilitacijai.
„Mes labai džiaugiamės šiais įvertinimais, nes tai yra ne tik asmeninis gydytojo įvertinimas, bet ir viso kolektyvo, viso komandinio darbo. Jei ligonis išvažiuoja iš mūsų įstaigos patenkintas, su gerais atsiliepimais, tai dėl to reikia dėkoti ne tik mūsų gydytojams, bet ir visam personalui – bendrosios praktikos slaugytojoms, masažuotojoms, valytojoms ir t.t. Už savo pacientus esame atsakinga visa komanda. Tad mes tikrai jaučiame, kad šie įvertinimai parodo, jog einame teisinga linkme“, - džiaugėsi A. Šatas.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

skelbimas 2016-02-12 08:46 (. / IP: 78.57.226.210)
o cia tas, kur SPYNAS MOKA KEISTI!!!/raktininkas/

Taip pat skaitykite

Palangiškiai sunerimę – netoli gelbėtojų stoties išvydę rietuves nukirstų medžių, ėmė skambinti pavojaus varpais. Kas kerta unikalioje vietoje augančius medžius? Miško ruožą tarp jūros ir gyvenamosios zonos, pasirodo, valo Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys, rašo "Klaipėda."


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Per savaitę – du Grand Prix. Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi, lydimas mokytojos Nijolės Daukšienės, vyko į Ukrainą ir konkursuose pelnė du aukščiausius apdovanojimus.


Vasario 11-ąją minima Pasaulinė ligonių diena. Būtent ši diena buvo pasirinkta įvertinti bei apdovanoti nusipelniusius Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ gydytojus.Padėkos raštus, pasirašytus buvusios Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės nusipelniusiems gydytojams įteikė Seimo nario Antano Mockaus padėjėjas...


Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

"Palangos tilto" informacija, 2015 05 04 | Rubrika: Aktualios naujienos

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė Palangos mero įvertinimo. Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Palangos Kurhauze surengta šventė, į kurią buvo pakviesti visų didžiausiame šalies kurorte veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų medikai. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento darbuotojai.


Paskutinį praėjusių metų penktadienį Kurhauze pagerbti Palangos verslininkai, medikai, kultūros bei meno žmonės ir visuomeninės organizacijos, o taip pat mūsų miesto draugai. Jubiliejinius medalius bei padėkas įteikęs Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog dėkojama ne vien už šiais metais nuveiktus darbus – prisiminti visi, per pastaruosius dešimt metų...


Šventą darbą 95-ųjų Lietuvos valstybės gimimo metinių Vasario 16-ąją proga įveikė Lietuvos gydytojų sąjunga (LGS prezidentas – profesorius, gydytojas Liutauras Labanauskas). Išleista išsami, visapusiškai istoriškai vertinga, poligrafiškai ir meniškai skoninga 176 puslapių knyga – monografinis paminklėlis „Atminties ženklai...


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 06 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Kiekvienais metais į tarptautinius konkursus vykstantys jaunieji Palangos talentai svečiose šalyse skina laurus. Šiemet į Bulgariją keliavusios solistės Elvina Milkauskaitė ir Kotryna Jasinskaitė taip pat neliko be apdovanojimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius