Generalinis komisaras S. Skvernelis: „Kurorte yra saugu“

Palangos tiltas, 2014-07-21
Peržiūrėta
1049
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Generalinis komisaras S. Skvernelis: „Kurorte yra saugu“

„Palangoje besilsintys poilsiautojai gali jaustis saugūs – viešoji tvarka kurorte yra užtikrinama“, – konstatavo Lietuvos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, šią savaitę kartu su generalinio komisaro pavaduotoju Renatu Požėla apsilankęs didžiausiame šalies kurorte bei susitikęs su miesto meru Šarūnu Vaitkumi.

Šiame susitikime taip pat dalyvavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas bei Palangos policijos komisariato vadovas Alvydas Katkauskas.

Policijos vadovai susitikimo su meru Š. Vaitkumi metu akcentavo, jog, įpusėjus vasarai, didelių problemų Palangoje nėra, išskirtinių įvykių neužfiksuota. „Viešąją tvarką mieste kasdien užtikrina optimalus skaičius pareigūnų, kintantis priklausomai nuo situacijos – esant poreikiui, policijos pajėgos stiprinamos“, – sakė S. Skvernelis.

Palangos komisariato vadovas A. Katkauskas pripažino, jog įsibėgėjusi vasara policijos pareigūnams – pakankamai įtemptas darbymetis. „Be abejo, fiksuojame viešosios tvarkos pažeidimų, smulkių vagysčių, tačiau itin sunkių, rezonansinių nusikaltimų Palangoje neįvykdyta. Galima pasidžiaugti, kad, palyginti su praėjusia vasara, mažiau fiksuojama automobilių bei dviračių vagysčių“, – kalbėjo A. Katkauskas.

Pasitarimo metu taip pat aptarta galimybė papildyti Palangos policijos techninę bazę nauja technika. „Planuojame skirti lėšų keturiems naujiems riedžiams – itin mobiliai bei kurorto aplinkai palankiai technikai, kuri naudojama ne tik Palangoje, bet ir daugelyje šalies miestų. Riedžiai labai pasiteisina“, – sakė S. Skvernelis.

Rugpjūčio pradžioje Palangoje patruliuoti pradės ir raitoji policija – du pareigūnai su žirgais. Pasak A. Katkausko, raitoji policija patruliuos Šventojoje, Birutės parke bei paplūdimyje, kur raiteliams bus itin patogu stebėti poilsiautojus bei sudrausminti besielgiančius netinkamai, pavyzdžiui, vartojančius alkoholį. „Policijos pareigūnų patruliavimas su žirgais Palangai kaip kurortui suteiks savotiško žavesio, be to ant žirgų sėdintiems raiteliams patogu stebėti minią, jie yra labai mobilūs“, – sakė A. Katkauskas.

Pasitarimo dalyviai Palangoje ne tik aptarė įpusėjusio vasaros sezono rezultatus kurorte, bet ir apsilankė renovuojamame pastate, į kurį jau gruodį persikels Palangos policijos komisariatas, šiuo metu esantis miesto pakraštyje.

Palangos meras Š. Vaitkus pabrėžė, jog policijos komisariato patalpų perkėlimas į miesto centrą – labai svarbus sprendimas tiek miesto gyventojams, tiek kurorto svečiams, tiek ir patiems pareigūnams. „Pareigūnai turės geresnes darbo sąlygas bei, įsikūrę patogioje vietoje, pačiame miesto centre, galės operatyviau reaguoti į įvykius, greičiau užbėgti galimiems incidentams už akių. Gyventojai pajus patogumą ir todėl, kad pasiekti policijos komisariatą galės greičiau“, – sakė Š. Vaitkus.

 

„Palangos tilto“- Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Kaip gražu... 2014-07-22 07:04 (. / IP: 86.100.63.40)
Nebent S.Skverneliui su liūdnai pagarsėjusiu Renatu Požėla-Palangoj yra saugu !? Gal atsivežė S.Vaičekauskienę su 240 plėšikų su elektriniais pjūklais?...(taigi praktikos įgijo kai supjaustė Kedžių namus ir jų gyvenimus?)...

Taip pat skaitykite

Penktadienį, vasario 4 d., su Palangoje besilankiusiu aplinkos ministru Simonu Gentvilu ir Valstybinių miškų urėdijos generaliniu direktoriumi Valdu Kaubre kurorto meras Šarūnas Vaitkus, Seimo narys Mindaugas Skritulskas ir kiti Savivaldybės administracijos darbuotojai aptarė pajūryje prasiautusios audros sukeltus padarinius bei iškilusios problemos sprendimo būdus.


Lietuvos krepšinio lyga praneša, kad nemažo susidomėjimo Lietuvoje ir užsienyje pritraukęs „Hoptrans 3x3“ turnyras sulaukė dar vieno FIBA įvertinimo – šią savaitę trečiajį etapą aplankys federacijos generalinis sekretorius Andreas Zagklis.


Palangos miesto maudyklų vandens kokybė atitinka higienos normas, tad naudytis kurorto paplūdimiuose yra saugu.


Dėl koronaviruso įvairiose pasaulio šalyse įstrigę palangiškiai jau sugrįžo ar sugrįžta į Palangą, kurioje jie jaučiasi saugūs. Matyt, iš tolimiausios kelionės– net iš Australijos – į Palangą paskubomis grįžo saulėtoje kengūrų šalyje atostogavusi palangiškių šeima. Dėl koronaviruso pandemijos užsidarant pasaulio oro uostams, taip pat...


Po Virginijaus Sinkevičiaus, Lietuvos kandidato į Europos Komisijos komisarus atsakymų naujojo Europos Parlamento nariams vakar, spalio 3 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus paliko įrašą socialiniame tinkle Facebook.


Rezonansiniai Palangos įvykiai – policijos komisaro Alvydo Katkausko nušalinimas nuo pareigų bei Palangos kurorto ir viešbučių asociacijos (PRVA) ir kavinės „Sporto lizdas“ („Armėniški šašlykai“) savininko Dariaus Miklovo konfliktas savivaldybėje su Viešosios tvarkos skyriaus vedėju Petru Keiniu – jau sulaukė...


„Palangoje besilsintys poilsiautojai gali jaustis saugūs – viešoji tvarka kurorte yra užtikrinama“, – konstatavo Lietuvos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, šią savaitę kartu su generalinio komisaro pavaduotoju Renatu Požėla apsilankęs didžiausiame šalies kurorte bei susitikęs su miesto meru Šarūnu Vaitkumi.


Po Joninių kurorte prasidės tikrasis vasaros sezonas, todėl Palangos miesto policijos komisariato vadovų mintys – apie jį.


„Dabar viskas nuo jūsų priklauso – jeigu taikliai pataikysite, statybos vyks sparčiai“, – pajuokavo legendinis krepšininkas, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, pasisukęs į universalaus sporto komplekso statybos pradžią ženklinančią kapsulę su laišku ateities kartoms, kurį be A.Sabonio pasirašė kurorto meras...


Praėjusią savaitę iš Briuselio, Prancūzijos, Čekijos ir Olandijos grįžęs Eimutis Židanavičius vis dar gyvena ten patirtais išgyvenimais. Turgui vadovaujantis palangiškis drauge su grupe gavusia teisę apsilankyti Europos Parlamente turėjo progą išvysti kaip dirba išrinktieji europarlamentarai, o ir kitose šalyse pastebėta tvarka, vyraujanti dėl ramaus žmonių būdo, kaip teigė E.Židanavičius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius