Merui Šarūnui Vaitkui Lietuvos komisaras Europos Komisijoje patinka

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-04
Peržiūrėta
928
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po Virginijaus Sinkevičiaus, Lietuvos kandidato į Europos Komisijos komisarus atsakymų naujojo Europos Parlamento nariams vakar, spalio 3 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus paliko įrašą socialiniame tinkle Facebook: "Nežinau, kaip jums, bet man mūsų kandidatas į aplinkos ir vandenynų komisaro postą Europos Komisijoje Virginijus Sinkevičius, tris valandas atsakinėjęs į klausimus, paliko gerą įspūdį. Aišku, kad lengva nebuvo, jaudulys buvo pastebimas, bet tai natūralu. Tik va labai gaila, kad vienas išrinktas parlamentaras - Stasys Jakeliūnas, kuris turėtų palaikyti savo šalies, kuriai ir atstovauja kolega (, kandidatą, pasielgė nekorektiškai, siųsdamas kritikuojantį laišką. Kaip mes atrodome kitoms ES šalims, kai patys rašinėjame negatyvius laiškus? Mano nuomone visai nesvarbu, kokios politinės partijos atstovai esame, svarbu vienas tikslas - garbingai atstovauti Lietuvą Europos šeimoje. Sėkmės Virginijau! "

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį vykęs Seimo antikorupcijos komisijos posėdis baigėsi komisijos narių apsižodžiavimu, o konservatorius Jurgis Razma pagrasino kreiptis į Etikos komisiją dėl komisijai pirmininkaujančio demokrato Algirdo Stončaičio veiksmų. Po Delfi publikacijos Antikorupcijos komisijos posėdžio transliacijos įrašas buvo atnaujintas ir dabar skelbiamas pilna apimtimi.


Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sulaikė verslininką, kaip įtariama, bandžiusį papirkti Neringos merą Darių Jasaitį.  Įtariamasis sulaikytas antradienį, gavus mero pranešimą, trečiadienį pranešė STT. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, papirkėjas, Panevėžio ir Šiaulių krašto verslininkas, pasiūlė Neringos merui 10 tūkst. eurų kyšį. 


„Mano siūlymas spręsti dešimtmečius Palangos miestą kankinančią problemą – sezoninį nedarbą, neliko nepastebėtas. Kritiškai viešai įvertinusi nuo visuomenės slepiamą „Auskos“ galimybių studiją bei pasiūliusi vietoje numatomo sveikatingumo paslaugų centro vilos statyti vandens atrakcionų parką, sulaukiau itin emocingos Palangos miesto mero reakcijos,“ – sako S. Grigorian, miesto Tarybos narė...


Po Virginijaus Sinkevičiaus, Lietuvos kandidato į Europos Komisijos komisarus atsakymų naujojo Europos Parlamento nariams vakar, spalio 3 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus paliko įrašą socialiniame tinkle Facebook.


Iš pareigų atsistatydino Palangos rinkimų komisijos pirmininkas Zigmas Staniulis ir netrukus bus prisaikdinta (straipsnis rašytas vasario 21 d.) jau numatyta kita pirmininkė. Kaip paaiškėjo, komisijos nariai nebuvo patenkinti pirmininko darbu ir pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai dėl neva jo nepakankamos kompetencijos, tačiau pateikta skundo išvada...


Atviras laiškas Palangos miesto savivaldybės merui Šarūnui Vaitkui Griauti paprasčiau negu kurti


Šarūnui Vaitkui- gimtadienio sveikinimai  2

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 17 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus susilaukė gausybės sveikinimų. Mero su 39-uoju gimtadieniu su gimtadieniu atėjo pasveikinti futbolo klubo „Gintaras“ mažieji futbolininkai su treneriu Marseliu Balasanovu. Vaikai merui padovanojo futbolo kamuolį su savo autografais. „Šiandien tie autografai dar nieko ypatingai daug nereiškia, bet kaip bus...


„Palangoje besilsintys poilsiautojai gali jaustis saugūs – viešoji tvarka kurorte yra užtikrinama“, – konstatavo Lietuvos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, šią savaitę kartu su generalinio komisaro pavaduotoju Renatu Požėla apsilankęs didžiausiame šalies kurorte bei susitikęs su miesto meru Šarūnu Vaitkumi.


Atviru laišku į Jus kreipiasi Šventosios gyventojas, miestelio bendruomenės narys Domininkas Jurevičius.


Duobė merui – neįveikiama problema?

Aistas MENDEIKA, 2009 03 17 | Rubrika: Miestas

Jau keletą kartų Palangos miesto savivaldybės Tarybos opozicijai priklausantys politikai mėgino priversti merą Vytautą Stalmoką pasirūpinti, kad būtų sutvarkyta J.Janonio ir Jūratės gatvių sankryža – užtaisyta duobė, dabar sukelianti nemažai nepatogumų ir ratuotiems, ir pėstiems miestelėnams. Deja, merui to padaryti niekaip nepavyksta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius