Palanga jau sulaukė rusų

„Lietuvos Rytas“, Alvydas Ziabkus, 2011-06-28
Peržiūrėta
739
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga jau sulaukė rusų

Sekmadienį anksti rytą į Palangos oro uostą aviakompanijos „RusLine” reguliariuoju reisu atskridę pirmieji poilsiautojai iš Rusijos buvo pasitikti su muzika, dovanomis ir vaišėmis. Nors pirmuoju reisu į Palangą atskridę 35 poilsiautojai iš Rusijos džiaugėsi galimybe greitai pasiekti Lietuvos pajūrį, jie neslėpė patyrę ir nemažai nepatogumų.

 

Sekmadienio rytais į Palangą skrendantis 50 vietų orlaivis „Bombardier SRJ 200” iš Maskvos Domodedovo oro uosto vietos laiku pakyla 5 valandą 50 minučių.

Norint į oro uostą atvykti likus dviem valandoms iki skrydžio, maskviečiams reikia keltis apie 2 valandą nakties.

Dauguma Palangoje nusileidusių rusų prisipažino naktį net nemiegoję.

Pirmasis reisas iš Maskvos vėlavo beveik 50 minučių, tačiau poilsiautojai dėl to nesielvartavo.

Pagal tvarkaraštį 6 valandą 40 minučių į Palangą atskrendantys rusai kurorte dar nėra laukiami, nes viešbučiai juos gali priimti tik 14 valandą.

Tai žinodami svetingai sutikti pirmieji rusų poilsiautojai nesiskubino išvykti į miestą: svečiai oro uoste neskubėdami užkandžiavo prie vaišėmis nukrautų stalų.

Pirmuoju reisu keturių šeimų sulaukusio „Gabijos” viešbučio atstovė teigė, kad iš karto galės priimti tik į vieną laisvą kambarį: „Kitiems teks laukti iki popietės.

Viešbutyje priimsime jų bagažą, pasiūlysime pusryčius ir pasivaikščiojimą po miestą.”

Ateityje orlaiviu atskridę rusai į viešbutį gali būti priimami ir gerokai anksčiau, nes jie turėtų užimti kambarius, iš kurių išsikels tuo pačiu lėktuvu anksti ryte į Maskvą išskrendantys jų tautiečiai.

Nors pirmuoju reisu į Palangą atskridusiame orlaivyje dar buvo laisvų vietų, aviakompanija „RusLine” jau skaičiuoja būsimą šio reiso pelną. Liepos ir rugpjūčio mėnesiams išpirkti visi bilietai, kurie į abi puses kainuoja apie 1200 litų.

Kol kas skrydžiai iš Maskvos vyks tik sekmadieniais, tačiau aviakompanijos vadovai svarsto apie antrąjį reisą, kuris numatomas šeštadieniais.

Kad poilsiautojų iš Maskvos šią vasarą Palangoje netrūks, patvirtino ir patys rusų poilsiautojai.

„Norinčių ilsėtis Palangoje Maskvoje tikrai yra daug. Lietuvos pajūrio orai idealūs šeimoms su mažais vaikais. Vasarą čia nekamuoja karščiai, yra daug žalumos, vietų pasivaikščioti”, – Palangos kurorto privalumus vardijo rusės.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šventosios jūrų uostą, jo infrastruktūrą ir akvatoriją siūloma leisti patikėjimo teise valdyti Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtai įmonei – uosto direkcijai. 


Vakar, vasario 23 d., turėjo įvykti Palangos savivaldybės rengtas aukcionas parduoti buvusią kurorto rusų mokyklą Vasario 16-osios gatvėje, tačiau jis neįvyko. Jame nedalyvavo nė vienas pirkėjas. Jame už 1 mln. eurų pradinę kainą buvo parduodamas 1,2 tūkst. kv. metrų bendro ploto pastatas ir 18,9 aro ploto sklypas, pranešė BNS. Tai buvo pirmasis šio nekilnojamojo turto...


Kaip pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, sekmadienį, sausio 24-ąją, Palangoje sekmadienį „kovido“ atvejų neregistruota, serga 358, 409 jau pasveiko, 7 palangiškiai mirė. Per praėjusią parą šalyje izoliuoti 892 asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 73 294 asmenys.  


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Iš Londono į Palangos oro uostą antradienio (kovo 25 d) vakarą grįžusių lietuvių laukė nemaloni staigmena.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Atstačiusi Kurhauzą, visuomenei atidavusi Koncertų salę ir universalią sporto areną, Palanga užsimojo dar vienam dideliam iššūkiui: vietos žvejams įrengti ir atiduoti naudoti Šventosios uostą. Ne vienas, matyt, dar mena penkerių metų istoriją, kai Šventosios kanalo gilinimo projektas žlugo, nes tokį konkursą laimėjusi bendrovė tokiems darbams atlikti neturėjo...


Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo sekmadienio vėl atnaujino vasaros sezono skrydžius iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą ir atgal. „RusLine“ reguliarius skrydžius pasiūlys kartą per savaitę – sekmadieniais. „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino ir praėjusią vasarą.


Palanga jau sulaukė rusų

„Lietuvos Rytas“, Alvydas Ziabkus, 2011 06 28 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį anksti rytą į Palangos oro uostą aviakompanijos „RusLine” reguliariuoju reisu atskridę pirmieji poilsiautojai iš Rusijos buvo pasitikti su muzika, dovanomis ir vaišėmis. Nors pirmuoju reisu į Palangą atskridę 35 poilsiautojai iš Rusijos džiaugėsi galimybe greitai pasiekti Lietuvos pajūrį, jie neslėpė patyrę ir nemažai nepatogumų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius