Palanga paminėjo Pasaulinę retų ligų dieną – Koncertų salė nušvito keturiomis spalvomis

Palangos tiltas, 2022-03-01
Peržiūrėta
1765
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga paminėjo Pasaulinę retų ligų dieną – Koncertų salė nušvito keturiomis spalvomis

Du pastaruosius vakarus – sekmadienį ir pirmadienį – Palangos koncertų salė nušvito žalia, rožine, žydra ir violetine spalvomis. Taip Palanga paminėjo Pasaulinę retų ligų dieną ir išreiškė visuomenės palaikymą retomis ligomis sergančių žmonių bendruomenei.

Pasaulinė retų ligų diena yra minima vasario 28 – ąją, jos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį ir suteikti žinių apie retomis ligomis sergančių žmonių gyvenimą bei problemas, geriau suprasti šių ligų kilmę ir keliamus iššūkius, skatinti sergančiuosius gyventi pilnavertį gyvenimą.

Minint Retų ligų dieną 2021 metais Lietuva prisijungė prie tarptautinės akcijos – visą pasaulį apjuosiančios šviesų grandinės, kuomet Pasaulinės retų ligų dienos spalvomis – žalia, rožine, žydra ir violetine – buvo apšviesta Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika, Karaliaus Mindaugo, Baltasis ir Žvėryno (Seimo) tiltai Vilniuje).

Šiųmetės Pasaulinės retų ligų dienos šūkis – Pasidalink savo spalvomis!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien Palangos koncertų salė nusidažė mėlyna ir geltona spalvomis.


Du pastaruosius vakarus – sekmadienį ir pirmadienį – Palangos koncertų salė nušvito žalia, rožine, žydra ir violetine spalvomis. Taip Palanga paminėjo Pasaulinę retų ligų dieną ir išreiškė visuomenės palaikymą retomis ligomis sergančių žmonių bendruomenei.


Kiekvienų metų lapkričio 25 d. yra minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena.


Pirmadienį, lapkričio 22 d., buvo minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Ši diena  skirta prisiminti visus žuvusius keliuose ir pagerbti jų atminimą.


Minint Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną Palangos koncertų salė nušvito purpurine spalva. Taip apšviestas pastatas bus iki lapkričio 21 dienos.


Palangos koncertų salė ketvirtadienio vakarą nušvito tautinės Baltarusijos vėliavos spalvomis – taip Palangos miesto savivaldybė atsiliepė į Baltarusijos opozicijos kvietimą jungtis prie vasario 7 d. rengiamos Susigiminiavusių miestų solidarumo akcijos.  


Palangos koncertų salė – kurorto pasididžiavimas, tačiau jos užpildymas ir išlaikymas kelia nemažą galvos skausmą jos koncesininkui ir investuotojui, UAB „Pajūrio infrastuktūra.“ „Galime pasidžiaugti, kad visus sutarty numatytus įsipareigojimus mes vykdome, tačiau mūsų bene pagrindinis iššūkis – įvykdyti finansinius tikslus ir įsipareigojimus....


Kurorto kultūros ir meno darbuotojai paminėjo Kultūros dieną

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 20 | Rubrika: Kultūra

Palangos kultūros ir meno srities darbuotojai turiningai paminėjo pasaulinę Kultūros dieną. Balandžio 14 d. Nepriklausomybės aikštėje tradiciškai buvo iškelta Taikos vėliava, o po šios ceremonijos kurorto kultūros ir meno darbuotojai išvyko į turiningą ekskursiją. Ekskursijos metu aplankyta Žemaitijos sostinė Telšiai, Alkos muziejus, Plungės...


Palangos koncertų salė jau turi koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta sausio 30 d.


Vakar vakarop Palangos koncertų salė nušvito mėlyna, balta ir raudona juostomis, Prancūzijos vėliavos spalvomis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius