Palangos koncertų salė nušvito Ukrainos vėliavos spalvomis – šiandien Ukrainos Nepriklausomybės diena

Palangos tiltas, 2022-08-24
Peržiūrėta
1458
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos koncertų salė nušvito Ukrainos vėliavos spalvomis – šiandien Ukrainos Nepriklausomybės diena

Šiandien Palangos koncertų salė nusidažė mėlyna ir geltona spalvomis. Taip Palanga pagerbia Ukrainą ir jos tautą, šiandien mininčius Nepriklausomybės dieną. 

Aukščiausioji Rada Ukrainos Nepriklausomybę paskelbė 1991 metų rugpjūčio 24 dieną, tad šiandien Ukraina mini 31 – ąsias savo Nepriklausomybės metines. 

Didžiausia ir labiausiai lankoma mūsų kurorto kultūros erdvė Ukrainos vėliavos spalvomis puošis iki šio savaitgalio.

Palangos miesto savivaldybė, sveikindama su Nepriklausomybės diena, šiandien sveikinimo laiškus išsiuntė mūsų miestui partneriui Bučai bei Ukrainos ambasadai Lietuvoje. 

Ukrainos tautą, Bučą ir jos vadovus bei gyventojus su Nepriklausomybės diena pasveikino ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus. 

„Nuoširdžiai sveikiname Jus su 31 – osiomis Ukrainos Nepriklausomybės metinėmis!

Nuoširdžiai linkime Jums tvirtybės. Meldžiamės bei linkime Jums ir Jūsų tautai pergalės ir taikos, kad Jūsų miestai ir gyvenvietės kuo greičiau atsikurtų naujomis spalvomis, kad Jūsų žmonės šypsotųsi ir džiaugtųsi Nepriklausomybe, į kurią niekas ir niekada nebedrįstų kėsintis.

Mes visada esame ir būsime su Jumis! Už Jūsų ir mūsų Pergalę!“, – sakoma Palangos mero Š.Vaitkaus ir Palangos savivaldybės sveikinime, adresuotame Ukrainos ambasadai ir Palangos miesto parteriui Bučai. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien Palangos koncertų salė nusidažė mėlyna ir geltona spalvomis.


Du pastaruosius vakarus – sekmadienį ir pirmadienį – Palangos koncertų salė nušvito žalia, rožine, žydra ir violetine spalvomis. Taip Palanga paminėjo Pasaulinę retų ligų dieną ir išreiškė visuomenės palaikymą retomis ligomis sergančių žmonių bendruomenei.


Kiekvienų metų lapkričio 25 d. yra minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena.


Minint Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną Palangos koncertų salė nušvito purpurine spalva. Taip apšviestas pastatas bus iki lapkričio 21 dienos.


Palangos koncertų salė ketvirtadienio vakarą nušvito tautinės Baltarusijos vėliavos spalvomis – taip Palangos miesto savivaldybė atsiliepė į Baltarusijos opozicijos kvietimą jungtis prie vasario 7 d. rengiamos Susigiminiavusių miestų solidarumo akcijos.  


Palangos koncertų salė pasipuošė purpurine spalva

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį, lapkričio 17 d., Palangos koncertų salė pasipuošė purpurine spalva. Kodėl? Nuo 2009 metų kasmet lapkričio 17-ąją yra minima Pasaulinė neišnešioto naujagimio sąmoningumo diena. 2011 m. lapkričio 17 d. neišnešiotų naujagimių organizacija March of dimes purpurine organizacijos spalva apšvietė New York dangoraižį Empire State Building, o nuo...


Palangos koncertų salė – kurorto pasididžiavimas, tačiau jos užpildymas ir išlaikymas kelia nemažą galvos skausmą jos koncesininkui ir investuotojui, UAB „Pajūrio infrastuktūra.“ „Galime pasidžiaugti, kad visus sutarty numatytus įsipareigojimus mes vykdome, tačiau mūsų bene pagrindinis iššūkis – įvykdyti finansinius tikslus ir įsipareigojimus....


Palangos koncertų salė jau turi koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta sausio 30 d.


Penktadienį, gruodžio 16 d.,Vyriausybės rūmuose įvykusiame „Lietuvos metų gaminio 2016“ apdovanojimų renginyje aukso medaliu įvertinta Palangos koncertų salė. Apdovanojimą UAB „Conresta“ direktoriui Lukui Laukaičiui įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu.


Vakar vakarop Palangos koncertų salė nušvito mėlyna, balta ir raudona juostomis, Prancūzijos vėliavos spalvomis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius