Palanga pristatyta parodoje „VIVATTUR 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010-03-05
Peržiūrėta
1970
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasario 26 dieną Palangos miesto delegacija vyko į didžiausią tarptautinę jau 16-tą turizmo, sporto ir laisvalaikio parodą „VIVATTUR 2010“, vykusią Vilniuje parodų centre „Litekspo“. Minėta paroda – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Šiemet parodoje dalyvavo 152 dalyviai iš 19-os šalių.

 

Vasario 26-28 dienomis vykusi paroda paliko itin gerą įspūdį viešėjusiai Palangos delegacijai, kuri dėl ryškaus parodinio stendo ir originalaus pristatymo susilaukė didžiulio populiarumo. Kaip pasakojo Palangos Turizmo ir informacijos centro direktorė Alla Valužienė, žmonių susirinko mažiau dėl nepalankios ekonominės situacijos, todėl visi sutilpo į vieną salę, tačiau tai nesukėlė jokių neigiamų emocijų. Parodą visgi aplankė 15 tūkst. lankytojų.

Palanga savo parodiniame stende, kuris užėmė 35 kv.m ploto, lankytojus supažindino su svarbiausiu metų renginiu „Palangos stinta“, pristatė reprezentuojančias kurortą lankytinas vietas, pasiūlė vietinio turizmo išteklius, naujus aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdus ir pramogas. Ypatingo dėmesio sulaukė pristatytos šventės. Be praėjusios vienos didžiausios žiemos šventės „Palangos stinta“, kurią originaliai pristatė žvejais apsirengę organizatoriai Kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis, Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentas Gintaras Sičiūnas, Kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas Robertas Trautmanas bei muzikinio klubo „Vandenis“ vadovas Vytautas Gliaubertas,  palangiškiai pristatė ir artėjančių Šv.Velykų atributiką – didesnį nei dviejų metrų aukščio kiaušinį, išmargintą gražiausiomis spalvomis. Šis artėjančių švenčių simbolis ypatingai traukė lankytojų dėmesį, kurie mielai prie jo fotografavosi ir domėjosi. Jis papuoš J.Basanavičiaus gatvę ir suteiks šventiškos nuotaikos visiems nekantriai belaukiantiems Šv.Velykų.

Be stintų, alaus, kuriais vaišino palangiškiai, pristatinėdami „Palangos stintos“ šventę, juos atlydėjo bei lankytojus linksmino Palangos pučiamųjų orkestras. Palangiškiai taip pat nepamiršo pasididžiuoti tuo, kad šiais metais „The Sunday Times“ išrinko kurorto paplūdimį tarp dvidešimties geriausių Europos paplūdimių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos geografai praėjusį šeštadienį (sausio 28 d.) vyko į Vilniuje vykusią tarptautinę turizmo parodą „ADVENTUR 2023“, kurioje jie dalyvavo nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos pristatymu Maskvoje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje MITF baigtas kurorto Turizmo informacijos centro (TIC) pavasarinis tarptautinių parodų „maratonas“.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


VIVATTUR parodoje viliojo ir Palangos stendas

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 03 06 | Rubrika: Miestas

Vasario pabaigoje įvykusi tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR 2011 jau buvo septynioliktoji. Tris dienas parodų centre „Litexpo“ vykusios parodos akcentai – vietinis  bei sveikatos turizmas. Į vieną labiausiai lankomų parodų Lietuvoje šiemet atvyko apie 172 dalyviai iš septyniolikos pasaulio šalių. Joje dalyvavo ir Palangos savivaldybė.


Palanga pristatyta parodoje „VIVATTUR 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 05 | Rubrika: Miestas

Vasario 26 dieną Palangos miesto delegacija vyko į didžiausią tarptautinę jau 16-tą turizmo, sporto ir laisvalaikio parodą „VIVATTUR 2010“, vykusią Vilniuje parodų centre „Litekspo“. Minėta paroda – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Šiemet parodoje dalyvavo 152 dalyviai iš 19-os šalių.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius