Prisistatymu Maskvoje Palanga baigė pavasarinį turizmo parodų „maratoną“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-05-27
Peržiūrėta
2184
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prisistatymu Maskvoje Palanga baigė pavasarinį turizmo parodų „maratoną“

Palangos pristatymu Maskvoje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje MITF baigtas kurorto Turizmo informacijos centro (TIC) pavasarinis tarptautinių parodų „maratonas“.
Populiarinant šiųmetę Lietuvos kultūros sostinę, Palanga pristatyta tarptautinėse turizmo parodose Lietuvoje, Rusijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje bei Norvegijoje. Paskutinis akcentas prieš prasidedant vasarai – Maskvoje vykusi MITF bei verslo misija. „Prognozės džiuginančios, tad palangiškiams belieka rengtis priimti svečius“, – sakė TIC-o direktorė Alla Valužienė.
Pasak A. Valužienės, MITF paroda, kurioje kurortas pristatomas jau 13 metus iš eilės, buvo labai produktyvi ir naudinga. „Ji ypatinga tuo, kad yra skirta galutiniam vartotojui – apsilankę šioje parodoje, turistai galėjo patys pasirinkti produktą, siūlomą turizmo atstovų“, – teigė TIC-o vadovė.
Informacija apie Palangą teikta bendrame su Druskininkais stende. „Drauge prisistatėme kaip geriausi Lietuvos kurortai. Turistams, apsilankiusiems parodoje, toks sprendimas pasirodė labai patrauklus – prie vieno stendo jie galėjo gauti daugiau juos dominančios informacijos“, – sakė A. Valužienė.
Palyginti su ankstesnėmis parodomis, šiemetinė MITF buvo aktyvesnė – sulaukta daug lankytojų, kurie jau yra lankęsi Palangoje, prisimena šį kurortą. Didelio dėmesio Palanga sulaukė ir verslo misijos metu – susidomėjimą rodė apie Lietuvą rašantys žurnalistai, taip pat – turoperatorių atstovai.
Verslo misijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos federacijoje Įgaliotasis ministras Jonas Grinevičius, pirmasis sekretorius Arvydas Miknevičius, ministrė patarėja Jolanta Tubaitė. Šio renginio metu, be kitų klausimų, pasidžiaugta, kad Rusijoje bei Ukrainoje veikia jau po 14 centrų, kuriuose galima gauti Šengeno vizą. Tai išplėtė galimybes ne tik didžiųjų šalies miestų, bet ir esančių už Uralo gyventojams patogiai pasirūpinti vizomis, reikalingomis vykti ir į Lietuvą.
Pasak A. Valužienės, Lietuva yra įdomi ir patraukli šalis turistams, tad tikėtina, jog dėl naujųjų centrų veiklos kurortai sulauks daugiau turistų. „Turizmo parodos metu Maskvoje tvyrojo 34 laipsnių karščio temperatūra, tad nenuostabu, kad atostogų metu rusai nuo tokių karščių nori ištrūkti svetur, kur oras gaivesnis. Palanga, esanti palyginti netoli ir įsikūrusi prie jūros, svečiams iš Rusijos yra labai patraukli“, – kalbėjo A. Valužienė.

 

Jūsų komentaras:

hmmm 2013-05-29 07:00 (IP: 78.61.104.50)
nezinau ka jie ten gali pristatyti, jei ypac nevykusiai organizavo mums ekskursija i Zarasus,visiskai jais nebepasitikiu, geriau konsultuotis tiesiog su vairuotoju, negu dar kelioneje iskilus klausimams spresti problemas...

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos pristatymu Maskvoje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje MITF baigtas kurorto Turizmo informacijos centro (TIC) pavasarinis tarptautinių parodų „maratonas“.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Antrąją  dešimtmetį sėkmingai veiklą vystančios ir į erdvesnes patalpas persikėlusios  viešosios įstaigos Palangos turizmo ir informacijos centro laukia permainos.  Miesto valdžios planuose – numatyta pertvarkyti viešąją įstaigą į biudžetinę bei patvirtinti jos nuostatus. Nors svarių argumentų, kodėl reikia išlaikyti įstaigą iš biudžeto, taip ir nėra.


Palangos miesto savivaldybės kontrolierių tarnyba, atlikusi VšĮ „Palangos turizmo informacijos centras“ finansinį auditą, reikšmingų pažeidimų įstaigos veikloje nenustatė. Konstatuota, kad 2009 metais, lyginant su 2008 metais pajamų gauta 50,2 tūkst. litų mažiau. Sumenko pajamos už teikiamas apgyvendinimo paslaugas, už ekskursijų aptarnavimą bei už reklamą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius