Palangiškė Birutė Navickaitė įdavė savo vaiko tėvą Petrą Gražulį policijai: kaip norėčiau nebaudžiamą nors kartą pamatyti nubaustą

"Delfi", 2021-10-23
Peržiūrėta
10919
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Birutė Navickaitė ir Petras Gražulis delfi.lt foto montažas
Birutė Navickaitė ir Petras Gražulis delfi.lt foto montažas

Politiko Petro Gražulio dukterį auginanti palangiškė Birutė Navickaitė įdavė mergaitės tėvą policijai. Anot moters, Seimo narys trimetę savo automobilyje vežioja nepritaikęs tokio ūgio ir svorio vaikams būtinos kėdutės, rašo delfi.lt

Pagal kelių eismo taisykles, žemesni nei 135 cm ūgio vaikai privalo būti vežami automobilinėje kėdutėje. Jos pagal vaiko svorį skirstomos į šias grupes: 0 grupė (vaikams iki 10 kg) 0+ grupė (vaikams iki 13 kg) I grupė (9-18 kg vaikams) II grupė (15-25 kg vaikams) III grupė (22-36 kg vaikams)

 Anot B. Navickaitės, Petras Gražulis šių nurodymų esą nesilaiko niekada. „Esu ne vieną sykį jam davusi kėdutę. Kai paskutinį kartą daviau, tai Monikutė sėdėjo ant grindų pakritusi. Visiškai net ne kėdutėje“, – „Delfi“ sakė Birutė. 

Pasiteiravus, ar mergaitės ūgis pagal KET išties yra per mažas važiuoti be specialiai pritaikytos sėdynės, B. Navickaitė patikino: „Jai yra 3,5 metų, tad jokių šansų, kad ji patektų į tą ūgio kategoriją, kuomet važiuojant automobilyje nereikėtų kėdutės. Perku jai 1,15 m. ūgio vaikams skirtus rūbelius”. 

„Delfi“ susisiekė ir su P. Gražuliu, tačiau šis tik išgirdęs temą, apie kurią norima kalbėti, numetė telefono ragelį. Šia tema politikas nekalba ir su dukters mama. „Jis niekada nesiteisina. Niekaip“, – sakė ji. Kad P. Gražulis buvo įskųstas policijai, „Delfi“ patvirtino Klaipėdos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė.

 „Buvo pranešimas per e-policiją apie galimai padarytą tokio pobūdžio nusikaltimą. Jis perduotas Palangos policijos pareigūnams, kurie informaciją patikslins. Galimai buvo prisegta ir vaizdo medžiaga. Peržiūrėjus visą pateiktą informaciją, policija priims sprendimą“, – patikino A. Grauslienė. 

Apie nesutarimus dėl tariamo pažeidimo B. Navickaitė pranešė savo socialinio tinklo paskyroje. „Štai taip jau kone 3 metus yra vežiojamas mūsų vaikutis – be diržų, be kėdučių, palaidomis mašinoje. Kiek esu brukusi kėdutę, tiek ir su ja vaikutis parvažiuodavo taip, lyg kėdutės nei nebūtų. Sulaukusi eilinio P. G. pareiškimo vaiko teisėse, iškviesta „pasiaiškinti“, kaip tyčia, užsiminiau ir apie tai. Žinote ką išgirdau? O gi tai, kad toks dalykas yra – ne jų, o policijos reikalas. Na,mano akimis, viskas, kas yra prieš jį, tai jau ne jų reikalas. Suraizgiau pranešimą į policiją, laukiu atsakymo. Kad jūs žinotumėt, kaip aš norėčiau nebaudžiamą nors kartą pamatyti nubaustą. Svajoti yra gerai, bet nenustebčiau, jei eilinį kartą jis liktų neliečiamas. Nenustebčiau ir jei eilinį kartą kalta likčiau aš. Vienintelė“, – feisbuke paskelbė Birutė.

 

 

Jūsų komentaras:

saibu 2021-10-23 12:28 (IP: 162.158.183.117)
trukumas.vasara prasta. karve melzema sdalia.

Taip pat skaitykite

Sulaukti 100 metų pavyksta toli gražu ne kiekvienam. Vis dėlto Lietuvoje yra net apie 350 šimtamečių, o ilgiausiai mūsų šalyje gyvenusios moters amžius yra išties įspūdingas. 


Baltas popieriaus lapas, kaip diena, kuri atėjo ir praėjo. 


Saulėtą gruodžio 10-ąją, šeštadienį, apie du šimtus prie Palangos baseino susirinkusių palangiškių antrą kartą per 2022-uosius tvirtai pasakė, kad savo baseino privatininkui neatiduos, nors to reikalauja Konkurencijos Taryba.


Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansamblis „Mėguva“ Latvijos nepriklausomybės dieną – lapkričio 18-ąją - Šventosios mokykloje nori  dar kartą parodyti savo programą ,,Kuržemninkė man pasiūlė“, kurios premjera šių metų kovo 30 dieną buvo Kurhauze.


Diskusijų, skaito jaunimas ar ne, apstu. Vieni teigia, kad paaugliai yra visa galvą panirę į popamokinę veiklą ir socialines medijas, tad laiko knygai tiesiog neturi arba noras skaityti yra nepakankamai didelis. Kiti, priešingai, tvirtina, kad šiuolaikinis jaunimas skaito ir dar kaip. Turbūt šioje vietoje nėra vienos tiesos, bet aišku viena – paaugliams reikalinga kokybiškų ir įdomių knygų...


Politiko Petro Gražulio dukterį auginanti Birutė Navickaitė prieš kelias savaites įdavė mergaitės tėvą policijai. Anot moters, Seimo narys trimetę savo automobilyje vežiojo nepritaikęs tokio ūgio ir svorio vaikams būtinos kėdutės, skelbia delfi.lt


Politiko Petro Gražulio dukterį auginanti palangiškė Birutė Navickaitė įdavė mergaitės tėvą policijai. Anot moters, Seimo narys trimetę savo automobilyje vežioja nepritaikęs tokio ūgio ir svorio vaikams būtinos kėdutės, rašo delfi.lt 


Ar mažamečiai berniukai, kurie vasario pradžioje iš miesto senjorės kurorto centre, kaip teigiama nukentėjusios pareiškime policijai, išplėšė iš rankų rankinę ir nurūko, liks nesučiupti? Kaip informavo „Palangos tiltą“ Donatas Mockaitis, laikinai einantis Palangos miesto policijos komisariato viršininko pareigas, ikiteisminis tyrimas pagal...


Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Palangiškės vargai dėl „vaiko pinigų“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 23 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi palangiškė ir skundėsi, jog Socialinės rūpybos skyriuje jai nepavykę išsiaiškinti situacijos dėl taip vadinamos „vaiko pinigų“ išmokos gavimo. Moters teigimu, ji kreipėsi į skyrių su prašymu dėl tų nelemtų 52 litų. Anot jos, skyriaus specialistė paaiškino, kad pinigai bus skirti ne nuo rugsėjo mėnesio, kaip nurodyta prašyme, o taip, kaip numato įstatymas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius