Palangiškiai dalyvavo Olimpinio komitete Kalėdų karavano

Palangos tiltas, 2016-12-15
Peržiūrėta
1603
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiai dalyvavo Olimpinio komitete Kalėdų karavano

Kalėdų karavanas, tradiciškai išlydėtas iš Vilniaus Rotušės aikštės, apkeliavo Lietuvą – iki gruodžio 10 d. aplankė Prienus, Raseinius, Kelmę, Klaipėdą, Kretingą, Marijampolę bei Alytų. Sustodamas miestų aikštėse karavanas dovanojo žmonėms koncertus, gabeno merų ir miestiečių sveikinimus iš miesto į miestą ir mokykloms dalino sporto inventorių bei dovanas.
Kalėdinė olimpinė dvasia pakylėjo ir Palangos senosios gimnazijos moksleivių kolektyvą. Klaipėdos miesto teatro aikštėje ir Palangos gimnazistai buvo pakviesti sutikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir bendrovės „Coca-Cola HBC Lietuva“ rengiamo Kalėdų karavano, bei susitikti su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku, taip pat su olimpiečiais, kilusiais iš Klaipėdos ir jos krašto: lengvaatlete Lina Grinčikaite-Samuole, sunkiaatlečiu, RIO olimpinių žaidynių bronzos medalininku AurimuDidžbaliu ir Kalėdų seneliu. Svarbiausia susitikimo misija – padėti Lietuvos mokykloms sukurti vaikams geresnes sąlygas sportuoti ir paskatinti kuo daugiau žmonių gyventi sveikai.
Kaip kalbėjo jaunieji Palangos gimnazistai ir jų mokytojos Dalia Rakauskienė ir Ingrida Želnienė, tai nuostabi, įsimintina dovana sportuojantiems ir sveikos gyvensenos įpročius puoselėjantiems vaikams.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą.


"Kovidas" įsisuko tarp Seimo konservatorių. Juo šią savaitę susirgo Vytautas Juozapaitis, taip pat Andrius Kupčinskas. Pastarasis po Seimo Ekonomikos komiteto posėdžio praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 19 d., bendrai nuotraukai pozavo su komiteto pirmininku Kaziu Starkevičiumi ir Mindaugu Skritulsku. Mindaugas Skritulskas antradienio, lapkričio 24 d., vakarą sakė...


Seimo narys Mindaugas Skritulskas dirbs Ekonomikos komitete

"Palangos tilto" informacija, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, lapkričio19 d., Seimas patvirtino komitetų sudėtį. Mindaugas Skritulskas, palangiškis, Seimo nariu išrinktas Mėguvos rinkimų apygardoje, dirbs Ekonomikos komitete.Kalėdų karavanas, tradiciškai išlydėtas iš Vilniaus Rotušės aikštės, apkeliavo Lietuvą – iki gruodžio 10 d. aplankė Prienus, Raseinius, Kelmę, Klaipėdą, Kretingą, Marijampolę bei Alytų. Sustodamas miestų aikštėse karavanas dovanojo žmonėms koncertus, gabeno merų ir miestiečių sveikinimus iš miesto į miestą ir mokykloms dalino sporto...


Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį išsirinko partijos pirmininko pavaduotojus, partijos Tarybą, Prezidiumą ir Priežiūros komitetą. Į TS-LKD Tarybą buvo išrinktas ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Seimo narys Pranas Žeimys.


Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentui Dainiui Kepeniui rugpjūčio 18 d. sukako 60 metų. Šia proga Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas D. Kepeniui įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Garbės ženklą.


Italų rengtoje stovykloje dalyvavo ir palangiškiai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 22 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vyko vieno garsiausių pasaulio futbolo klubų „AC Milan“ iš Italijos, vaikų futbolo stovykla „AC Milan Junior Camp“. Treniruotes stovykloje vedė treneriai iš Italijos.


Ekonomikos ir finansų komitete – perversmas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį įvykusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje trys jo nariai pareiškė nepasitikėjimą komiteto pirmininku Remigijumi Alvydu Kirstuku.  Balsų dauguma jis neteko pirmininko posto. Komitetui vadovauti išrinktas Tarybos mažumos atstovas Mindaugas Skritulskas.


„Bočiai“ dalyvavo atrankoje į Dainų šventę

„Palangos tilto“ informacija, 2009 04 07 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį pagyvenusių žmonių tautinių šokių ansamblis „Bočiai“ bei vyresniųjų žmonių tautinių šokių grupė „Banguolis“, vadovaujami Janinos Serapinienės, dalyvavo atrankoje dėl teisės dalyvauti šiemet vyksiančioje Lietuvos tūkstantmečio Dainų šventėje „Amžių sutartinė“. Kolektyvams pritarė neatsiejama šių ansamblių dalis – kapela, kurios meno vadovas Rimas Tranauskas. Beje, ansamblis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius