TS-LKD Taryboje – Š. Vaitkus, joje ir Priežiūros komitete – P. Žeimys

„Palangos tilto” informacija, 2013-05-13
Peržiūrėta
2038
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Š. Vaitkus buvo išrinktas į TS-LKD Tarybą.
Meras Š. Vaitkus buvo išrinktas į TS-LKD Tarybą.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį išsirinko partijos pirmininko pavaduotojus, partijos Tarybą, Prezidiumą ir Priežiūros komitetą.
Į TS-LKD Tarybą buvo išrinktas ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Seimo narys Pranas Žeimys.

„Tai – malonus pasitikėjimas. Esu dėkingas bendrapartiečiams ir partijos pirmininkui A. Kubiliui už jį“, – „Palangos tiltui“ sakė Š. Vaitkus.
P. Žeimys tapo ir Priežiūros komiteto nariu, daug Palangai padėjęs buvęs premjero A. Kubiliaus patarėjas J. Survila buvo išrinktas į TS-LKD Prezidiumą.
Partijos suvažiavime sekmadienį dalyvavo apie 800 šalies konservatorių.
Buvo išrinkta 10 partijos pavaduotojų.
Pirmąja TS-LKD pirmininko pavaduotoja tapo Seimo vicepirmininkė Irena Degutienė. Už ją balsavo 527 delegatai, 1 susilaikė.
Partijos pirmininko pavaduotojais taip pat tapo Seimo nariai Valentinas Stundys, Rasa Juknevičienė, Vincė Vaidevutė Margevičienė, Agnė Bilotaitė, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Dainius Kreivys, Kazys Starkevičius, Rimantas Jonas Dagys ir Jurgis Razma.
A. Kubilius pasiūlė varžytuvėse dėl partijos pirmininko dalyvavusio V.Landsbergio kandidatūrą į Politikos komiteto pirmininkus, bet V. Landsbergis atsisakė kandidatuoti. Politikos komitetui jis vadovavo nuo 2003 metų, kai A. Kubiliui užleido partijos pirmininko postą.

 

Jūsų komentaras:

aliosa 2013-05-14 08:02 (ausra / IP: 109.128.14.103)
nu,va... tures ka veikti, ne tik del kurhauzo su Jacka teistis/o greit ir to negales/

Donatas 2013-05-14 07:29 ([email protected] / IP: 78.58.119.63)
Turbūt, TS-LKD Priežiūros komitetas ir toliau prižiūrės, kad niekada nebūtų įvykdyta testamentu įteisinta tremtinių Navickų valia ir Kęstučio g. esantis pensionatas "Pušynas" neatitektų LAT pripažintam paveldėtojui. Po savavališkos rekonstrukcijos pensionatas tapęs "A. Mončio namais" jau antrą kartą po karo faktiškai tampa Rusijos namais. Ten dabar Palaičio ir Žeimio dėka Rusijos pilietis Andrey Vladimirov stato sau namus. Nusirista iki sveiku protu nesuvokiamo absurdo kai po savavališkos grąžintino pensionato rekonstrukcijos jis paskelbtas kultūros vertybe ir dabar ta vertybė tampa Rusijos nuosavybe! Kas paneigs profesoriau V. Landsbergi, kad TS-LKD jau nesėdi Rusijos kišenėje? Jeigu taip yra tai Jūsų partijos laukia kažkada Navickų pensionate įsikūrusio Raudonojo Lenino kampelio likimas, o tokie po trispalve užsimaskavę bolševikinės kultūros nešėjai atsidurs istorijos išmatų duobėje.

ndss 2013-05-13 22:22 (dsb / IP: 78.62.36.161)
kaip matau, tie kurie garsiai rekia (kaip antai Vaitkus) ir "mojuoja administraciniu kirviu", tie ne tik palangos kunigaikstysteje reitinguojasi, bet ir tarp kitu panasiu toje pacioje "viska zinau geriausiai" partijoje..

Taip pat skaitykite

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijai priklausantis parlamentaras Paulius Saudargas nesureikšmina to, kad prie ekspremjero Sauliaus Skvernelio buriamos partijos nusprendė prisijungti keli Kauno savivaldybės taryboje dirbantys konservatoriai. Pasak politiko, kolegų apsisprendimas jungtis prie konkurentų tikrai nereiškia TS-LKD eižėjimo. Jo manymu, tai sprendimas...


 Trečiadienį, gruodžio 15 d., TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD. Skyriaus tarybos narys sakė „Palangos tiltui: „Nuo komentarų susilaikysiu, kadangi tai yra partijos vidaus klausimas. Tik galiu konstatuoti, kad tai nėra susiję vien tik su nevienareikšmiškai vertinama informacija apie Veroniką, kuri tapo žinoma net plačiai Lietuvos...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis. „Esu jaunas palangiškis. Bet esu kilęs iš mažo miestelio. Pabaigęs mokslus Vilniuje, grįžau dirbti į Klaipėdą, kur susipažinau su savo būsima žmona. Sutuoktinė jau gyveno Palangoje, tad atvykau ir...


Šarūną Vaitkų, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus pirmininką ir Palangos merą, kandidatu į partijos pirmininkus norėtų matyti ir TS-LKD Vilniaus Senamiesčio skyrius, „Palangos tilui“ pranešė šaltinis TS-LKD vadovybėje. Minėtam Vilniaus skyriui vadovauja Mykolas Majauskas. M. Majauskas antradienio popietę sakė...


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Kai į pirmąjį posėdį susirinko 2016–2020 metų kadencijos Seimas, palangiškiams gerai pažįstami jau buvę jo nariai – konservatorius Pranas Žeimys ir liberalsąjūdiečiams mirksinti Jolita Vaickienė, kuriai rinkimai į Seimą pasibaigė nesėkmingai, patylomis jau dėlioja naują gyvenimą kaip privatūs asmenys – be valdžios ir dėmesio. JOKIO dėmesio. „Deja, tokia Prano...


Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį išsirinko partijos pirmininko pavaduotojus, partijos Tarybą, Prezidiumą ir Priežiūros komitetą. Į TS-LKD Tarybą buvo išrinktas ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Seimo narys Pranas Žeimys.


Kovą dėl Seimo nario mandato Pajūrio rinkimų apygardoje   paskutinę akimirką laimėjo Tėvynės Sąjungos Krikščionių demokratų partijos kandidatas, palangiškis Pranas Žeimys, aplenkęs Darbo partijos kandidatę Genoveitą Krasauskienę vos 45 balsais.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Seimo narys Pranas Žeimys: būtina kalbėtis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 16 | Rubrika: Miestas

Kaip „Palangos tiltui“ telefonu apibūdino Vilniuje įvykusią protesto akciją Seimo narys, valdančiajai daugumai astovaujantis Pranas Žeimys, mitingo, kurį organizavo šalies profsąjungos, pradžia buvo tvarkinga ir pakankamai taiki.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius