Palangiškiai pradeda kovą dėl geriausio oratoriaus titulo

Palangos tiltas, 2016-02-11
Peržiūrėta
505
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žygimantas MITKUS
Jaunimo Europos komandos narys

Vasario 18 d., 16 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61), Palangoje, įvyks nacionalinio projekto „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ renginys, kuriame miesto mokiniai susirungs savo idėjomis ir kalbomis apie imigracijos politiką bei skaitmeninės rinkos galimybes savo mieste. Dalyvių kalbas vertins ir Palangos miesto savivaldybės atstovas kartu su kitais komisijos nariais. Tačiau nugalėtoją rinkti galės ne tik komisija – į renginį susirinkę žiūrovai taip pat išreikš savo simpatijas.
„Kiekvienas renginio dalyvis pasisakys dviem temomis: „Mano miestas – atviras visiems“ (imigracijos politika) ir „Keisti pasaulį galiu neišeidamas iš namų“ (skaitmeninė rinka). Kalbose jaunuoliai atskleis, kokios, jų požiūriu, yra imigracijos politikos ir skaitmeninės rinkos galimybės bei ribos jų mieste ar regione, tad neabejojame sulaukti tikrai įdomių idėjų“, – teigia organizatorius, Jaunimo Europos komandos narys Žygimantas Mitkus.
Palangos miesto renginio nugalėtojas bus pakviestas dalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose ir varžytis finale Vilniuje kovo pradžioje. Trys finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį, o pagrindinis konkurso prizas – galimybė lipti į „TEDxVilnius“ sceną!
Konferencija „TEDxVilnius“ įvyks balandžio 2 d. Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Ji bus transliuojama tiesiogiai internetu, todėl renginį galės stebėti ne tik į jį atėję, bet ir tūkstančiai kitų smalsių ir naujovių bei įkvėpimo ieškančių žmonių visame pasaulyje.
Į „Eurodebatų“ renginius vaizdo formatu kviečia ir projekto partneris – Humoro klubas:
https://youtu.be/12Fe0t14a8E
Palangoje debatai vyks vasario 18 d., 16 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61). Daugiau informacijos – interneto svetainėje www.pazinkeuropa.lt
Žygimantas Mitkus
Tel. nr. +37065796624
El. paštas: [email protected]
www.pazinkeuropa.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino Palangos muzikos klubas „Vandenis“ pradeda savo koncertų sezoną. 


Ar gali būti, kad Lietuvai jau registruojant itin mažai naujų COVID atvejų, o daugumai ligonių jau pasveikus, vienas koronaviruso nešiotojas, kuriam liga buvo nustatyta kovą, iki šiol neišgirdo iš gydytojų, kad jis jau yra sveikas? Neįprasta istorija domėjosi "Palangos tiltas."


Tris šalies oro uostus vienijančiai bendrovei Lietuvos oro uostai nuo kovo 1 d. pradeda vadovauti Marius Gelžinis. Jis pakeitė pusketvirtų metų įmonės generalinio direktoriaus pareigas ėjusį ir nuo kovo 1 d. įmonės valdybos nariu tampantį Gediminą Almantą. M. Gelžinis yra sukaupęs ilgametę darbo aviacijos sektoriuje Lietuvoje ir užsienyje patirtį, o daugiau nei trejus pastaruosius metus...


Praėjusios savaitės pabaigoje medikai pratrūko. Jie pripažįsta, kad taip ir turėjo būti: tokia situacija, kokia buvo iki šiol, daugiau tikrai negali tęstis. Jie pareikalavo visų pirma didesnių atlyginimų, tačiau jie, anot medikų, nėra didžiausia bėda, esama daug niuansų, kuriuos būtina spręsti. Peticiją pasirašė ir daugelis Palangos medikų.


Rytoj, šeštadienį, 16 val., Palangos sporto arenoje Nacionalinėje krepšinio lygoje („Mezon“ NKL) žaidžianti Palangos „Palanga“ pradeda 2017–2018 metų sezono rungtynes. Palangiškiai susitiks su Šilutės „Šilutė“ komanda. Palangos miesto savivaldybė dovanoja nemokamą įėjimą į pirmąsias šio sezono rungtynes....


Palangoje jau nuo trečiadienio rungiasi geriausi šalies jaunimo boksininkai – vasario 24-27 dienomis kurorte vyksta Lietuvos jaunimo bokso čempionatas.


Žygimantas MITKUS Jaunimo Europos komandos narys Vasario 18 d., 16 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61), Palangoje, įvyks nacionalinio projekto „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ renginys, kuriame miesto mokiniai susirungs savo idėjomis ir kalbomis apie imigracijos politiką bei skaitmeninės rinkos galimybes...


Gegužės 8-ąją startuosiančių pirmųjų Lietuvoje elektromobilių lenktynių „Pasikrauk su Energijos tiekimu: Vilnius–Palanga“ organizatoriai kartu su Susisiekimo ministerija, Lietuvos kelių direkcija ir Palangos savivaldybe paruošė siurprizą ir patiems jauniausiems Lietuvos eismo dalyviams.


Palangos miestas pradeda rinkti Kurhauzo meno kolekciją

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 23 | Rubrika: Miestas

Atgimstantis Kurhauzas Palangos kultūros centro ir šio miesto savivaldybės iniciatyva pradeda rinkti simbolinę meno kolekciją. Pirmasis paveikslas būsimai ekspozicijai „gims“ specialiai kolekcijai skirto plenero „Lokacija: Kurhauzas“ metu – jis prasidės rugsėjo 24-ąją.


Liberalcentristai pradeda ir pralaimi?

Alvydas Ziabkus, "LIetuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 02 21 | Rubrika: Miestas

Prieš savivaldybių rinkimus miesto valdžioje esančius politikus galima palyginti su šachmatininku, kuris pradeda žaisti baltomis figūromis ir padaro pirmą ėjimą. Jis pradeda žaidimą, jis atakuoja, varžovą priverčia gintis ir turi iniciatyvą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius