Palangoje – geriausių jaunimo boksininkų kovos dėl šalies čempiono titulo

Palangos tiltas, 2016-02-25
Peržiūrėta
599
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje – geriausių jaunimo boksininkų kovos dėl šalies čempiono titulo

Palangoje nuo praėjusio trečiadienio iki sekmadienio rungiasi geriausi šalies jaunimo boksininkai – vasario 24-27 dienomis kurorte vyksta Lietuvos jaunimo bokso čempionatas.
Lietuvos bokso federacijos ir Palangos sporto centro organizuojamas čempionatas – vienas iš reikšmingiausių šalies bokso renginių, kurio metu netrūks ne tik aukšto lygio sportininkų dvikovų, bet ir žiūrovų azarto bei sportinių aistrų. „Palanga tokio aukšto lygio bokso varžybų laukė jau maždaug dešimtmetį“, – pripažino Palangos sporto centro direktoriaus pavaduotojas Saulius Simė.
Čempionate dalyvauja per 100 jaunųjų boksininkų iš įvairių Lietuvos miestų, tarp kurių bus ir tituluotų sportininkų.
Šalies pirmenybėse bokso mėgėjai gali išvysti ir kitus jaunimo amžiaus lyderius: kėdainietį Artūrą Zinkovskį, jonavietį Alaną Plavko, šilutiškius Vytautą Balsį ir Robertą Jokulį.
Lietuvos jaunimo bokso čempionato metu paaiškės stipriausi boksininkai, kurie rengsis Europos ir pasaulio čempionatams, bei rinktinių sudėtyje dalyvaus kitose tarptautinėse varžybose.
Universalioje Palangos sporto arenoje (Sporto g. 3, Palanga) šiandien, penktadienį, 16 val. vyks pusfinalis, o naujieji Lietuvos čempionai paaiškės rytoj, šeštadienį, vasario 27 d., 12 val. prasidėsiančiame finale.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė Lietuvos mokyklų 2020-ųjų metų reitingą. Šiemet „Reitingai“ vertinime gimnazijos buvo išskirtos į dvi grupes: organizuojančias mokinių atrankas ir neorganizuojančias. Pastarųjų grupėje Palangos senoji gimnazija užėmė 44 vietą iš 356 vertintų gimnazijų. Senoji gimnazija pakilo 8 opozicijomis palyginus su 2019 metais.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje jau nuo trečiadienio rungiasi geriausi šalies jaunimo boksininkai – vasario 24-27 dienomis kurorte vyksta Lietuvos jaunimo bokso čempionatas.


Jau aštuntus metus žurnalas „Veidas“ renka geriausią miesto merą. Paskelbtas geriausių 2015 metų Lietuvos miestų ir rajonų merų trisdešimtukas, kuriame aštuntąją poziciją užima antrąją kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus, surinkęs 58,70 balų. Geriausiai tvarkosi Kaunas, o pasitempti reikėtų Kaišiadorims...


Tarp geriausių šalies gimnazijų Palangos nėra

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 14 | Rubrika: Miestas

Žurnalas „Reitingai“ praėjusią savaitę paskelbė geriausias šalies gimnazijas, kurios geriausiai paruošia egzaminams, ir kur auga Lietuvos protai. Deja, tarp geriausiųjų Palangos senosios gimnazijos nėra. Ko reikia, kad mūsų kurorto gimnazija atsidurtų tarp geriausiųjų?..


Rekonstruotame Palangos stadione – geriausių šalies lengvaatlečių kovos

Palangos m. savivaldybės informacija, 2015 07 31 | Rubrika: Miestas

Kitą penktadienį Palangos visuomenei bei kurorto svečiams bus oficialiai pristatytas rekonstruotas miesto stadionas – rugpjūčio 7-8 dienomis čia vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, į kurį atvyks apie 300 lengvaatlečių. Tarp jų bus ir du perspektyvūs Palangos sportininkai: šuolininkas į aukštį Karolis Ščiglo ir šuolininkas su kartimi Mantas...


Praėjusią savaitę, vasario 18 d., Klaipėdos viešbutyje, „Honolulu“ klube įvyko pirmosios šių metų „Atviro Ringo“ varžybos, kurias kasmet rengia „Lietuvos profesionalaus bokso lyga“. Į „Atviro Ringo“ varžybas išbandyti savo jėgas buvo pakviesti ir Palangos miesto sportininkai Jonas Varaška ir Jonas Kartavičius. Abu...


Tarp geriausių šalies pasakorių – ir palangiškė B. Petkienė

„Palangos tilto” informacija, 2013 08 22 | Rubrika: Miestas

Antrą rugpjūčio savaitgalį Druskininkuose vyko du smagūs Tarmių metams skirti renginiai, kuriuose šauniai pasirodė palangiškiai: dvidešimt penktąjį gimtadienį švenčiantis Palangos kultūros centro folkloro ansamblis „Mėguva“ dalyvavo 20-ojoje jubiliejinėje tarptautinėje Dainavos krašto folkloro šventėje, o respublikiniame pasakotojų...


Tarp apdovanotų geriausių šalies abiturientų – ir palangiškis

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 25 | Rubrika: Jūros vaikai

SEB bankas jau aštuntus metus iš eilės tęsia tradiciją apdovanoti geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius šalies abiturientus. Šiemet savo įsteigtus prizus  bankas įteikė 54-iems Lietuvos abiturientams, kurie aukščiausiais balais išlaikė bent keturis valstybinius brandos egzaminus. Tarp jų šiais metais apdovanotas...


Palangoje – įnirtingos boksininkų kovos

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangoje prasidėjo Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, o kitą dieną startavo ir Tarptautinis bokso turnyras „Palangos mero taurei“ laimėti. Gausus būrys atkakliųjų boksininkų iš visos Lietuvos susitiko Palangos senosios gimnazijos salėje ir pademonstravo visą savo kovingumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius