Palangiškiams ir kurorto svečiams – VMI konsultacijos

Palangos tiltas, 2018-06-21
Peržiūrėta
1919
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiams ir kurorto svečiams – VMI konsultacijos

Šiandien Palangoje VMI skelbia atvirų konsultacijų dieną: jų sulauks ir gyvenamuosius būstus nuomojantys gyventojai, ir šeimos, verslus planuojantys kurti ar juos plėtojantys palangiškiai. Tai puiki proga išsiaiškinti gyventojų rūpimus klausimus su mokesčių specialistais, kurie juos lankys.
„Vasarą Palangoje išauga verslo koncentracija, atitinkamai padidėja ir poreikis gauti įvairias mūsų specialistų konsultacijas. Todėl mokesčių specialistai išeina iš kabinetų į gatves – arčiau žmonių, arčiau verslo – kad prireikus galėtų čia ir dabar patarti bei padėti“, – sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas.
14 val. mokesčių specialistai kviečia Palangos gyventojus į nemokamą konsultaciją „Šeimos verslas: kokią veiklos formą pasirinkti?“. Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai patars, į ką atkreipti dėmesį svarstant nuo ko pradėti veiklą, kas geriau – verslo liudijimas ar individuali veikla pagal pažymą. Taip pat paaiškins, kaip paprasčiau pasirinktą veiklą registruoti pasinaudojant VMI elektroninėmis paslaugomis. Pirmasis toks susitikimas vyks 14 val. J. Basanavičiaus g. pradžioje, prie Kurhauzo (ties fontanėliu). Mokesčių konsultantus atpažinsite iš dėvimos atributikos su VMI logotipu.
Šį penktadienį darbą kurortuose pradeda ir mobilūs konsultantai – pamatę VMI logotipu pažymėtus dviračius minančius mokesčių specialistus, galite drąsiai į juos kreiptis patarimo ar pagalbos. Be kita ko, jie padės žmonėms, norintiems dalyvauti VMI kvitų žaidime ir laimėti prizus, registruoti gautus kvitus.

Laima DOMARKIENĖ
Klaipėdos AVMI atstovė spaudai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos universiteto ligoninės ir Palangos savivaldybės bendradarbiavimas, trunkantis jau du dešimtmečius, tęsis ir toliau.  Vakar susitikime su , Klaipėdos universiteto ligoninės vadovu dr. Audriumi Šimaičiu ir filialo „Jūrininkų ligoninė" direktoriumi prof. dr. Jonas Sąlyga  sutarėme dėl naujų galimybių užtikrinti dar kokybiškesnę ir savalaikę pagalbą Palangos miesto gyventojams...


Rugsėjo 2 d., 13.00 val., Palangoje, Vytauto g. ir Basanavičiaus g. sankirtoje, prasidės Alytaus šunų mylėtojų klubo „CANIS” eisena į Jūratės ir Kastyčio skverą-fontaną. 


Pasak Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Editos Kontenytės, vasaromis viešajai tvarkai ir poilsiautojų saugumui užtikrinti Palangoje nuolat skiriamas itin didelis dėmesys.


Bendradarbiaudamas su Palangos miesto socialinių paslaugų centru, Palangos Caritas Palangos miesto gyventojams ir svečiams  gegužės 13 dieną  Nepriklausomybės aikštėje Palangoje surengė šeimų šventę.


Nemokamos individualios psichologinės konsultacijos Palangoje. Artimiausi konsultacijų laikai jau gruodžio 9 dieną.


Artimiausios dienos Palangai nepašykštės vienas už kitą nuostabesnių ir įsimintinesnių renginių. Visą savaitgalį vyks jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“. Šventojoje akį trauks baikerių motociklai. O pirmadienį, rugpjūčio 23 dieną,  Palanga ir Šventoji, kaip ir visa Lietuva, kviečia visus miestelėnus ir svečius paminėti istorinę datą...


Šiandien Palangoje VMI skelbia atvirų konsultacijų dieną: jų sulauks ir gyvenamuosius būstus nuomojantys gyventojai, ir šeimos, verslus planuojantys kurti ar juos plėtojantys palangiškiai. Tai puiki proga išsiaiškinti gyventojų rūpimus klausimus su mokesčių specialistais, kurie juos lankys.


Prie įvažiavimų į Palangą sumažėjo stovinčių asmenų, siūlančių apgyvendinimo paslaugas, taip pat ir automobilių su informacija apie jas – vis daugiau tokių verslininkų tam tikslui naudojasi automobilių stovėjimo aikštele prie „Lukoil“ degalinės. Joje kalbinti palangiškiai neabejoja, kad situacija dar labiau pagerės, kai ties posūkiu į vadinamąjį nakvynės...


Metų šeima išrinktiems palangiškiams Stonkams – kurorto vadovų padėka

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Miestas

Daugiavaikių šeimų asociacijos Metų šeima išrinktą palangiškių pedagogų Daivos ir Audriaus Stonkų šeimą trečiadienį pasveikino miesto meras Šarūnas Vaitkus bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė. „Džiaugiuosi, kad būtent palangiškiai iškovojo šį titulą. Ačiū, kad garsinate mūsų miesto vardą“...


Sienoje - mero palinkėjimas palangiškiams ir miesto svečiams

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 30 | Rubrika: Miestas

Palangoje atidaryta „Linkiu“ siena bei šviesos spektaklis ant kurhauzo sienų – šventiniai kurorto renginiai, kurie šiemet skiriami besikeičiančiam kurorto veidui.     Palangos meras Šarūnas Vaitkus trečiadienį, gruodžio 28 dieną, J.Basanavičiaus gatvėje įkurdintoje „Linkiu“ sienoje palangiškiams...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius