Palangiškių dovana mažiesiems – staigmenų kupina Elfų mokyklėlė

Palangos tiltas, 2014-12-11
Peržiūrėta
270
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių dovana mažiesiems – staigmenų kupina Elfų mokyklėlė

Kalėdų šviesos miestas Palanga nestokoja šventinių atrakcijų – šeštadienį, gruodžio 13 d., 12 val. mažųjų pramogautojų džiaugsmui duris atvers Elfų mokyklėlė.
Įsikūrusi populiariausioje pėsčiųjų alėjoje – J. Basanavičiaus gatvėje, kavinėje „Sporto lizdas“, Elfų mokyklėlė vaikų lauks kiekvieną gruodžio šeštadienį bei sekmadienį nuo 12 val. iki 16 val., taip pat atvira bus ir Kalėdų švenčių metu – gruodžio 25 d. bei 26 d.

Elfų mokyklėlės Palangos vaikai bei mažieji kurorto svečiai laukia kasmet, kadangi tai jau tapo vienas iš tradicinių kurorto kalėdinių renginių. „Kasmet sulaukiame labai teigiamų įvertinimų – į mažiesiems skirtus užsiėmimus atvedami ne tik palangiškiai, bet ir vaikai iš kitų miestų“, – džiaugėsi Palangos kultūros centro direktorius Žilvinas Kažys.
Elfų mokyklėlėje mažieji ne tik susitiks su tikrais elfais, bet ir, jų padedami, mokysis gaminti Kalėdinius atvirukus, keps šventinius sausainius, dalyvaus kitose atrakcijose – žais, dainuos karaoke, šoks bei kitaip smagiai leis laiką. Visiems, apsilankiusiems Elfų mokyklėlėje bei sužinojusiems pasirengimo gražiausiai žiemos šventei subtilybes, bus įteikti specialūs pažymėjimai, patvirtinantys, jog nuo šios jie – tikri Kalėdų senio pagalbininkai.
Palangiškiai parengė ir daugiau kalėdinių staigmenų mažiesiems – tiek kurorto gyventojai, tiek svečiai kviečiami pasigrožėti originalia, Kalėdų senio formos muzikuojančia miesto egle, taip pat – J. Basanavičiaus gatvę padabinusia dešimties kalėdinių eglių alėja.
Norintieji dar labiau pajusti artėjančių švenčių nuotaiką, kviečiami apsilankyti Kalėdų senio namelyje, įsikūrusiame prie centrinių Birutės parko vartų, Sodininko namelyje. Visi mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai, tikintys Kalėdų stebuklu, čia gali apsilankyti kiekvieną gruodžio šeštadienį ir sekmadienį iki pat švenčių.
Šeimoms draugiška Palanga visus norinčius kviečia ir į Kalėdų senio namelyje vyksiančius edukacinius užsiėmimus, kurių metu jaukioje aplinkoje maži ir dideli turi galimybę savo dirbiniais bei išmone nustebinti ir patį Kalėdų senį.

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga netrukus taps Kalėdų pasakų miestu, o kalėdinę nuotaiką kurs ne tik dovanodama netikėtų atradimų, bet ir kvies bendruomenę pasaką kurti drauge. Tokiomis idėjomis dalijasi Baltijos pajūrio kurorte šventę kurianti Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda.


Jau artimiausiu metu Palangos lavinimo įstaigas pasieks ypatinga Švietimo ir Mokslo ministerijos dovana - 400 planšečių.


Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai...


Kovo 30 dieną Palangos jūros šaulių 6 kuopos vadas Adolfas Sendrauskas ir būrio vadas, šių eilučių autorius Petras Neverauskas buvo išvykę į Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklą-daugiafunkcį centrą, kur buvo įteiktas jūros šaulių kuopos ir Palangos tremtinių vardu stendas kaip mokomoji priemonė, suteikiant galimybę praplėsti žinias apie lietuvių...


Rugsėjo 23 d. Palangoje vyks Baltų vienybės dienos renginiai. Šią dieną, kaip pasakojo Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas, netrūks įvairiausių renginių įvairaus amžiaus žmonėms – veiklos atras tiek mažas, tiek vyresnis.


Praėjusį ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje nuotaikingu renginiu paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Gražus oras taip pat prisidėjo prie organizuotos šventės.


Kalėdų šviesos miestas Palanga nestokoja šventinių atrakcijų – šeštadienį, gruodžio 13 d., 12 val. mažųjų pramogautojų džiaugsmui duris atvers Elfų mokyklėlė. Įsikūrusi populiariausioje pėsčiųjų alėjoje – J. Basanavičiaus gatvėje, kavinėje „Sporto lizdas“, Elfų mokyklėlė vaikų lauks kiekvieną gruodžio šeštadienį bei...


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Mero dovana „Bočiams“ – pramoginė kelionė į Mingę

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 28 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro pagyvenusių žmonių tautinių šokių kolektyvo „Bočiai“ nariai savaitgalį sulaukė išskirtinės miesto valdžios dovanos – kelionės po Lietuvos Venecija vadinamą Mingės kaimą. „Tai buvo miesto mero Šarūno Vaitkaus dovana kolektyvo penkiasdešimtmečio proga“, - sakė „Bočių“ kolektyvo vadovė Janina Serapinienė.


Stichinės nelaimės Japonijoje kraupūs padariniai nepaliko abejingų ir Lietuvoje. Tragedijos atodūsiai pasiekė ir Palangą, tačiau jie, regis, nelabai sujaudino net ir gerai Palangos visuomenei žinomų palangiškių. Laimei, paprastų palangiškių širdys – ne ledinės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius