Palangoje – tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“

„Palangos tilto“ informacija, 2009-06-19
Peržiūrėta
1823
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


Didžiausiame Lietuvos šachmatininkų festivalyje rungtyniavo šachmatininkai nuo 5 iki 75 metų amžiaus. Taip pat savo meistriškumą demonstravo ir du tarptautiniai didmeistriai – Viktorija Čmilytė ir Vidmantas Mališauskas.

„Tai vienas didžiausių turnyrų Baltijos šalyse. Ir pagal dalyvių skaičių, ir pagal meistriškumo lygį. Jame rungtyniavo daug vaikų, kurie atvyko kartu su tėvais. Todėl žmonių skaičius smarkiai padidėjo. Be to, norinčių dalyvauti „Žaibo turnyruose susirinkdavo po 50-70 šachmatininkų“, - „Palangos tiltui“ teigė vienas iš festivalio organizatorių, klubo „Juoda-balta“ vadovas Jonas Sidabras.

Šachmatininkų festivalyje „Baltijos taurė 2009“ buvo žaidžiama aštuoniuose turnyruose – vaikų iki 10 metų, jaunučių iki 15 metų, FIDE reitingo, FIDE meistrų turnyruose ir kiekvieną vakarą vykusiuose „Žaibo“ turnyruose.

Jūsų komentaras:

Geraldine 2012-10-19 06:43 ([email protected] / IP: 123.139.155.104)
kestukai, aš labiau sakau apie save, kad aš sutnarpu, jog reikia nusimesti, kad negalima žaisti, galiu apie tai papasakoti, pakalbėti, pasamprotauti, bet kai ateina laikas priimti sprendimą, pasidaro taip sunku, kad pradedi mąstyti, ką gali turėti varžovas, ar jis tikrai stipresnis ir t.t. Todėl ne visada pavyksta priimti teisingą sprendimą, bet tiesiog reikia eiti tolyn ir stengtis tobulinti savo žaidimą

Taip pat skaitykite

Prieš 29 metus startavęs Tarptautinis akordeono festivalis Palangoje tapo plataus profilio renginiu renkantis pilnutėles klausytojų sales ir visus koncertus dovanojantis nemokamai. 


Palangoje trečiadienį prasideda dvi savaites truksiantis XI tarptautinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muzikos festivalis, pranešė organizatoriai.


Šių metų vasario 16d. Klaipėdoje vyko greitųjų šachmatų turnyras, kuriame puikiai pasirodė Palangos senosios gimnazijos mokinys (jo mokytojas - Palangos senosios gimnazijos šachmatų  būrelio vadovas Saulius Rackevičius) Karolis Račkauskas. 


Palangoje savaitgalį skambės liaudiška muzika – kurorte vyks tarptautinis folkloro festivalis „Palangos miestely“.


Palangoje savaitgalį nestigs atrakcijų – kurorte vyks tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely.“ Tris dienas – rugsėjo 18-20 dienomis ¬– šurmuliuosiantis festivalis šventinę nuotaiką paskleis visame mieste. Vaikai, jaunimas, senjorai – labai įvairaus amžiaus šokėjai šventine nuotaika bei savo...


Šiandien prie Palangos kurhauzo bus atidarytas antrasis Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „AmberWind“. Pirmajame festivalio koncerte pasirodys Lietuvos muzikos ir teatro akademijos brass ansamblis bei svečiai iš Vengrijos – „InMediasBrass“.


Palangoje – pirmasis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis

"Palangos tilto" informacija, 2014 06 27 | Rubrika: Miestas

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje rytoj Palangoje prasidės Tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Menininkai iš Danijos, Vengrijos, Lenkijos, Latvijos bei Lietuvos sukurs milžiniškas, daugiau nei 4 metrų aukščio skulptūras po atviru dangumi, kurias apžiūrėti bus galima iki rugsėjo pradžios. Smėlio skulptūrų parkas įsikurs J. Basanavičiaus gatvės gale esančiame skvere...


Rugpjūčio 7-11 dienomis Palangoje vyks jau devintąjį kartą rengiamas tarptautinis festivalis „Palangos vasara“. Per aštuonerius metus festivalyje dalyvavo atlikėjai iš Japonijos, Australijos, Kinijos, Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Rusijos ir daugelio kt. šalių. Festivalyje dalyvavo iškilūs šalies ir užsienio menininkai –...


Trečiadienį Palangoje prasidės tradicinis, jau devintasis tarptautinis festivalis „Palangos vasara“, dovanosiantis nepamirštamas akimirkas tiek teatro meno, tiek klasikinės muzikos gerbėjams. Festivalis vyks rugpjūčio 7-11 dienomis.


Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius