Palangoje apvogtos statomo objekto patalpos: pavogti statybiniai įrankiai

Palangos tiltas, 2024-02-20
Peržiūrėta
842
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Freepik.com nuotr.
Freepik.com nuotr.

Palangoje apvogtos statomo objekto patalpos, nuostolis daugiau kaip 13 tūkst. eurų, pranešė policija.

Teisėsaugos duomenimis, pirmadienį, apie 7.30 val. Palangoje, Klaipėdos plente, pastebėta, kad patekus į statomo objekto patalpas buvo pavogti statybiniai įrankiai – perforatorius „Festool“, lazeris „Hilti PM 4-M“, šildymo katilas „Daikin“, šildymo siurblys, rekuperatorius ir kt.

Žala – apie 13400 eurų.

Pradėtas vagystės tyrimas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje apvogtos statomo objekto patalpos, nuostolis daugiau kaip 13 tūkst. eurų, pranešė policija.


Palangoje ketvirtadienį pavogti trijų „Lexus“ automobilių katalizatoriai, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.


Lietuvos paštas pranešė, kad viešojo aukciono būdu sėkmingai pardavė buvusias pašto patalpas Palangoje. Vytauto g. 53 įsikūrusios patalpos parduotos už kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų. Gautas lėšas bendrovė investuos į strateginius projektus: veiklos modernizaciją, pašto skyrių atnaujinimą ir darbo sąlygų gerinimą. 


Prasidėjus vasariui, neabejotinai teks kur kas daugiau laiko praleisti prižiūrint sodą ir daržą. Daugelio darbų atlikimui reikalinga ir papildoma įranga, todėl pravartu iš anksto peržiūrėti savo sandėliuką ir išsiaiškinti, kokie įrankiai vis dar bus tinkami naudojimui. Išskyrėme pačius populiariausius ir naudingiausius jų tipus – pasitikrinkite, ar visais jais...


Registrų centro duomenimis, Palangoje šių metų spalį parduotos 215 patalpos (gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties, kurios apima ir netipinės paskirties būstą, pvz. viešbučių apartamentus), arba net 2,5 karto daugiau nei tuo pačiu metu pernai, kai buvo parduoti 86 objektai.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Išnuomojamos patalpos biurui miesto centrinėje dalyje

"Palangos tilto" redakcija, 2019 09 19 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto centrinėje dalyje (Vytauto 85a, laikraščio „Palangos tiltas“ patalpose) išnuomojamos patalpos ofisams. Daugiau informacijos tel. 8 620 5340


Palangoje ryškėja statomo universalaus sporto komplekso kontūrai

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 04 | Rubrika: Sportas

Palangoje intensyviai vyksta universalaus sporto komplekso statybos.


Dviračio pavogti nepavyko

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 05 | Rubrika: Kriminalai

Visą Lietuvą užliejusi dviračių vagysčių banga ritasi ir per Palangą. Kurortiniame mieste dviratis – puiki transporto priemonė, itin mylima poilsiautojų pramoga. Dviračių takai, besidriekiantys gražiu kraštovaizdžiu, plati nuomojamų dviračių pasiūla – ši transporto priemonė Palangoje iš tiesų populiari.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius