Palangoje atsidarė vienas didžiausių grožio salonų – klientus stebina paslaugų gausa ir specialistų profesionalumu

Palangos tiltas, 2023-07-11
Peržiūrėta
3436
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Viename lankomiausių Lietuvos kurortų, Palangoje, Ronžės g. 5B, duris atvėrė moderniausias ir geriausias grožio salonas „Studio5”. Į šventę buvo pakviesti žinomi Lietuvos veidai.

Atidaryme dalyvavo kviestiniai salono svečiai, t. y. architektai, dizaineriai, konsultantai ir esami salono klientai: tarp jų Žilvinas Grigaitis, plastikos chirurgas Renaldas Vaičiūnas, Gabija Sruogiūtė-Stašienė su vyru Mindaugu. Svečiams buvo įteiktos veido bei plaukų priežiūros priemonių dovanėlės.

Vakaro metu grojo DJ Driulė, vakarą vedė Eimutis Kvoščiauskas, vyko dosni specialistų surengta viktorina, tapymas ant šilko. Vakaro svečiai paliko dalelę savęs paveikslo potėpyje, linkėdami salonui sėkmės. Vakaro metu nutapytas paveikslas papuoš salono „Studio5” sienas.

Salono „Studio5” įkūrėja yra Karina Butkuvienė, kosmetologe dirbanti jau 13 metų. Specialistė nuolatos kelia kompetenciją, dalyvauja įvairiuose mokymuose ir seminaruose. 

Visą šį laiką K. Butkuvienė dirbo Klaipėdoje, tačiau gyveno Palangoje ir nuolatos matė bei jautė poreikį, jog šiame kurorte trūksta naujo, kokybiško, visas grožio paslaugas vienoje vietoje teikiančio salono. Tad moteris subūrė puikią komandą.

Salone dirba 17 meistrų: kirpėjai, stilistai, barberiai, masažistai, atliekamos tiek veido, tiek kūno aparatinės procedūros, teikiamos makiažo, antakių bei blakstienų dizaino, depialiacijos bei manikiūro ir pedikiūro paslaugos. Salone dirbantys specialistai taip pat yra savo srities profesionalai, nuolatos tobulėjantys ir savo klientams galintys suteikti aukščiausio lygio paslaugas.

Salone dirbama su pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomų kompanijų kosmetika: Noon aesthetics, G.M.Collin, Evo, Davines, Australian Gold, La Mani, Victoria Boro, Viva la manicure, Didier, Èlan, Clinccare, Icon, Vitaker, Olaplex, Newsha, Belmakosmetik, Lycon, Make Up For Ever, BiobeItalia. Salone ne tik teikiamos grožio paslaugos, bet ir galima įsigyti veido bei plaukų priežiūros priemonių.

Dar vienas naujos vietos privalumas – „Studio5” soliariumas. Jis yra vienas naujausių visoje Palangoje su integruotomis rubino lempomis, kurios skatina deginimosi metu gamintis kolagenui.

Salonas „Studio5” – ne tik modernus ir stilingas. Jame įrengta „kapiliarinė” temperatūros reguliavimo sistema, kuri yra draugiška tiek salono specialistams, tiek ir čia besilankantiems klientams. 

Salono darbo valandos itin patogios klientams: šiokadieniais dirba 8–20 val., šeštadieniais – 9–15 val.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naudingiausią karjeros pasirodymą „7bet-NKL“ čempionate surengęs Dominykas Domarkas atvedė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (9-2) į 9 pergalę. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 80:60 (17:12, 23:16, 16:13, 24:19) dar kartą nugalėjo Palangos „Olimpą“ (11-3).


Viename lankomiausių Lietuvos kurortų, Palangoje, Ronžės g. 5B, duris atvėrė moderniausias ir geriausias grožio salonas „Studio5”.


Projekto „Karjeros specialistų tinklo vystymas“ tikslas – užtikrinti profesinio orientavimo paslaugų teikimą įvairaus amžiaus mokiniams bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir kitose švietimo įstaigose. 


Norintiems kiek ilgiau šią vasarą pabūti prie lietuviškų Baltijos jūros krantų, bet nemėgstantiems permokėti už apgyvendinimą ar tiesiog teikiantiems prioritetą poilsiui gamtoje visai netoli jūros, yra labai puiki išeitis – kempingai. 


Įsigaliojus Galimybių pasui, ne vieno kurorto verslo savininkai, ypač grožio paslaugų teikėjai baikščiai dairosi į duris – ar nepasirodys tikrintojai, tačiau, regis, Palangos kirpėjos ir grožio specialistai uoliai laikosi reikalavimų. 


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Gegužės 1-2 dienomis Palangoje buvo patikrintos 6 grožio paslaugų teikimo vietos. Dvejose vietose nustatyti pažeidimai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Atsidarė naujas grožio salonas Palangoje

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Palangoje, Vėžių g. 22, atsidarė naujas grožio salonas “Atalėja". Atliekamos tokios procedūros: manikiūras/pedikiūras,makiažas,veido bei kūno procedūros,gydomieji masažai,mezoterpija,injekcijos,lūpų putlinimas,permanentinis makiažas,blakstienų priauginimas, blakstienų laminavimas, antakių korekcija bei depiliacijos vašku.


Prieš keletą metų Palangoje duris atvėrė jauki oazė – grožio salonas „Sakura“, pakylėjęs viso kurorto grožio paslaugų kokybę laipteliu aukštyn. Klientai greitai įvertino čia skleidžiamą šiltą, atpalaiduojančią atmosferą, komfortą, pagarbų bendravimą bei meistrų profesionalumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius