Šis šeštadienis Palangoje. Ne tik jūra, bet ir viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life" (FOTOGALERIJA)

Palangos tiltas, 2020-07-31
Peržiūrėta
1270
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šis šeštadienis Palangoje. Ne tik jūra, bet ir viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life" (FOTOGALERIJA)

Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad ir šio šeštadienio renginys žada išskirtinių drabužių, rankinių, rankų darbo aksesuarų, grožio prekių ir gausą nemokamų pramogų vaikams.

 

Viskas vienoje vietoje! Nuo drabužių iki kosmetikos prekių

Įdomu tai, jog tokio pobūdžio mugėse galime sutikti išskirtinių kūrėjų, prekių ženklų, rankų darbo, vienetinių produktų, kurių dažnai neatrasime įprastuose, masiniuose prekybos centruose. Šeštadienį Palangos sporto arenoje lankytojų lauks Lietuvos bei užsienio dizainerių darbai, laisvalaikio bei šventinių drabužių kūrėjai. Drabužius galima bus ne tik gyvai apžiūrėti, tačiau taip pat ir patikusius čia pat pasimatuoti įrengtose kabinose. Taip pat sutiksime išskirtinių aksesuarų gamintojų, aukštos kokybės ir natūralių rankinių, grožio bei kosmetikos priemonių. Didelis dėmesys bus skiriamas ir vaikiškam asortimentui. Drabužiai, chalatai, kepurytės, skarelės, kuprinės, gertuvės ir kiti aksesuarai, be kurių neįsivaizduojame ir vasaros karštų, ir vėsesnių dienų. Viskas vienoje vietoje!

 

Vaikams – nemokamos pramogos ir skanumynai

Kol suaugusieji Palangos sporto arenoje dairysis mados ir grožio aktualijų, mažieji galės smagiai ir aktyviai praleisti laiką vaikams specialiai įrengtoje, nemokamoje batutų zonoje. Išragauti ledų bei pasivaišinti cukraus vata, kuriuos taip pat lankytojams dovanoja renginio organizatoriai. Batutų zona, kaip ir pati mugė, veiks visą dieną, nuo 12 iki 19val. Tad tiek mažiesiems, tiek suaugusiems veiklos ir smagaus laiko mugėje nepritrūks.

 

Vienos dienos mados ir grožio mugė lankytojų lauks šį šeštadienį, Palangos sporto arenoje, adresu Sporto g. 3, nuo 12 iki 19 valandos. Papildoma informacija: festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +370 67042441.

Nuoroda į renginį, kur galite susipažinti su dalyvių sąrašu - https://www.facebook.com/events/2915753155199674/

Pagal Vyriausybės paskelbtus atnaujinimus, renginio organizatoriai informuoja, jog renginio metu dėvėti kaukes nėra privaloma. Tačiau rūpindamiesi jūsų saugumu užtikrina, jog renginio metu bus naudojamas termovizorius temperatūros matavimui, laikomasi padidintų atstumų, reguliariai dezindekuojami dažniausiai liečiami paviršiai bei renginio metu bus lengvai pasiekimas dezinfekcinis skystis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


"Kovidas" ir karantinas bei likę suvaržymai dėl susibūrimų skaudžiai kirto visos Lietuvos vaikams iš socialiai remiamų šeimų - jau penktą kartą Palangoje turėjusi vykti tradicinė socialinė akcija Pasveikink jūrą Palangoje“ šiemet neįvyks.


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Rugpjūčio 17 Palangos miesto gyventojams ir svečiams ketina būti tikrai įspūdinga. Šį šeštadienį į miestą atvyksta didžiausia nemokama mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Palangos Sporto arenoje, Sporto g.3, po vienu stogu bus galima rasti virš 100 prekės ženklų ir gausybę nemokamų pramogų. Nuo 12 iki 20 valandos vyksianti mugė vilios ne tik...


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. Į Palangos sporto areną, Sporto g. 3, iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius