Šeštadienį Palangos sporto arenoje: virš 100 mados ženklų, nemokama cukraus vata ir atrakcionai

Palangos tiltas, 2018-07-02
Peržiūrėta
2036
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštadienį Palangos sporto arenoje: virš 100 mados ženklų, nemokama cukraus vata ir atrakcionai

Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. Į Palangos sporto areną, Sporto g. 3, iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata.

Virš 100 prekės ženklų: nuo drabužių iki kosmetikos
Nuo 12 iki 20 valandos Palangos miesto gyventojus bei ilgajam savaitgaliui poilsiauti atvykusius miesto svečius sutrauksianti nemokama mados oazė po savo stogu sukvies virš 100 savo sričių profesionalų. Vienoje vietoje rasite ne tik išskirtinių rankų darbo gaminių, papuošalų, šaunių ir nematytų aksesuarų, naujausių drabužių kolekcijų, avalynės, tekstilės gaminių, prekių vaikams ar interjero detalių, bet ir sulauksite kosmetikos bei sveikatingumo rekomendacijų.
Dizaineriai atveš šiltiesiems sezonams skirtas kolekcijas, kūrėjai siūlys vaikams ne tik drabužius, bet ir aksesuarus, gamintojai stebins interjero detalėmis namams, grožio priemonių atstovai rekomenduos, kokius produktus įsigyti vasaros sezonui bei pamalonins kvapais ir aromatais. Išskirtinai šiam renginiai atvyks ir prekės ženklai iš kaimyninės Latvijos.

Pirmiesiems lankytojams išdalins 1000 ledų nemokamai
Nuo 12 iki 20 valandos Palangos sporto arenoje vyksianti nemokama mugė bus dosni staigmenomis savo lankytojams. Vasarą karštį tirpdantis desertas – ledai čia bus dalijami nemokamai. Tiesa, taip pasivaišinti pavyks pirmajam tūkstančiui lankytojui, todėl miesto gyventojai ir svečiai kviečiami apsilankyti dar prieš saulės vonias.

Nemokami atrakcionai ir cukraus vata
Norite apsilankyti renginyje, tačiau keliate sau klausimą, ką daryti, jei toks laiko leidimas bus nuobodus Jūsų mažajam šeimos nariui? Nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“, poilsiaujantiems Palangoje liepos 7 d., atkeliaus į pagalbą.
Mažieji renginio lankytojai galės nuo pat 12 iki 20 valandos visiškai nemokamai pramogauti aplink areną įrengtuose lauko atrakcionuose. Ne tik vaikus, bet ir visus lankytojus organizatoriai vaišins ir cukraus vata. „Kaip Palangoje be cukraus vatos? Vaišinsime iki kol sugesime“, – pokštauja renginio organizatoriai.

Specialūs seminarai ir paskaitos
Iki pat 20 valandos vyksianti nemokama mados mugė perlips visus tokiems renginiams įprastus rėmus, nes čia kaip niekur kitur stebins ne tik prekės ženklų gausa iš visos Lietuvos bei Latvijos, bet ir galimybė susipažinti su kitokiomis veiklomis. Nuo 13 val. „Palangos sporto arenoje“ prasidės ir specialūs seminarai.
Prekės ženklų autoriai, blogeriai ir kviestiniai svečiai dalinsis savo patirtimis, patarimais ir atradimais. Pirmąją paskaitą 13-14 val. ves Palangos turizmo ir informacijos centro atstovė Alma Slaboševičienė, kuri papasakos apie populiariausias ir madingiausias vietas Palangoje.
14-15 val. savo istorija pasidalins prekės ženklo, Danijoje apdovanoto už pakuotės dizainą, „Tealure“ įkūrėjas Ernestas Klevas.
15-16 val. išgirsime geidžiamiausią atsakymą į klausimą „kas turėtų atsirasti spintoje, keičiantis mados tendencijoms“. Šią paskaitą ves mados, reklamos ir asmeninio įvaizdžio stilistė Eva Bart.
16-17 val. bendrausime su tinklaraščio „Mamos kampu“ autore, asmenine trenere, mitybos konsultante ir labai motyvuojančia mama Laura Panave. Kalbėsime tema „Motinystės ir sveiko, aktyvaus gyvenimo būdo suderinimas/galimybės ir pasiteisinimai“.
Iškart po jos, 17-18 val., bus paliesta ir grožio tema, kuria kalbės vizažo meistrė Greta Alšauskaitė. Nuo 18 iki 19 val. vyks diskusija su rinkodaros specialiste/blogere bei makiažo meistre Estera Petreikyte, tema „Socialinių tinklų nauda makiažo meistrės darbe“. Taip pat 19-20 val. renginyje susitiksime ir su Renata Mickūnienė, „Swedbank“ Palangos klientų aptarnavimo centro valdytoja, kuri pasakos prekės ženklams aktualia tema „Kiekvienas gali būti didelis“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, gegužės 11 d., 12 val. visi, mėgstantys aktyviai leisti laisvalaikį, kviečiami į Palangos ekstremalaus sporto aikštyno atidarymą.


Šiandien, vasario 24 d., 15 val., Palangos arenoje Palangos „Olimpas“ susitinka su Šakių „Vyčiu-VDU“. Su pavojingu varžovu, kuriam šį sezoną namų arenoje olimpiečiai kartą yra pralaimėję. Be to, tai rungtynės, kuriose palangiškiai gali užsitikrinti pirmą vietą reguliariajame NKL sezone. Rungtynių metu arenos prekyvietėje bus galima įsigyti „Olimpas“ marškinėlius. Bilietus galima...


Gruodžio 21 dieną, trečiadienį, 18:30 val. Palangos sporto centre vyks LKL varžybos Gargždų „Gargždai“ - Kauno „Žalgiris“, rungtynių pertraukos metu LKF prezidentas Vydas Gedvilas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir treneris Regimantas Juška tars sveikinimo žodžius visai krepšinio bendruomenei. 


Čia susirinko net 102 dalyviai iš Palangos, Kretingos, Klaipėdos, Tauragės, Kelmės, Raseinių ir Liepojos. Vaikai varžėsi U13 ir U17 amžiaus grupėse.


Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Rugpjūčio 17 Palangos miesto gyventojams ir svečiams ketina būti tikrai įspūdinga. Šį šeštadienį į miestą atvyksta didžiausia nemokama mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Palangos Sporto arenoje, Sporto g.3, po vienu stogu bus galima rasti virš 100 prekės ženklų ir gausybę nemokamų pramogų. Nuo 12 iki 20 valandos vyksianti mugė vilios ne tik...


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. Į Palangos sporto areną, Sporto g. 3, iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata.


Kvies mados stovykla po atviru dangumi

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 18 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį, Palangos skulptūrų parko (Vytauto g.) pievoje pirmą kartą iškils didžiulė palapinė, kurioje įsikurs mados mylėtojų stovykla „Fashion Camp“. Jaukiame kurorto kampelyje laukiami visi, kurie neabejingi lietuviškai madai – čia dvi dienas šurmuliuos Lietuvos ir už jos ribų žinomų prekių ženklų kūrėjai bei populiarūs butikai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius