Palangoje baigiama montuoti išskirtinė Kalėdų eglė

Palangos tiltas, 2014-11-27
Peržiūrėta
1258
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje baigiama montuoti išskirtinė Kalėdų eglė

Palangos centrinėje aikštėje antradienį pradėta montuoti Kalėdų eglė, savo neįprastumu nustebinsianti ne tik palangiškius, bet ir kurorto svečius. Šis darbas užtruko tris dienas, o visu grožiu žaliaskarė nušvis rytoj, šeštadienį (lapkričio 29 d.), 17 val.
„Apie tai, kuo ir kaip per Kalėdas nustebinti Palangos gyventojus ir svečius, galvoti pradedame likus kone pusmečiui iki Kalėdų – su specialistais tariamės, diskutuojame, ieškome naujovių. Siekiame, kad Palanga, kuri žiemos švenčių laikotarpiu tampa Kalėdų šviesos miestu, kasmet pasiūlytų naujovių – tai, ko mūsų šalyje dar nėra buvę“, – sakė Palangos kultūros centro direktorius Žilvinas Kažys.
Šiemetinę dvylikos metrų aukščio Palangos eglę sudarys dirbtinėmis žaliomis eglišakėmis dengtas karkasas, spindintis žalios ir šaltai baltos spalvos lemputėmis. Išskirtiniai puošybos elementai eglei suteiks netikėtą, tačiau kaip niekad puikiai kalėdines nuotaikas atspindinčią formą.
Pasak kurortą puošiančios UAB „ADAM decolight“ direktoriaus Nerijaus Chmieliausko, puošiantiems Palangos Kalėdų eglę specialistams tenka nelengva užduotis – žaliaskarę dabins daug stambių puošybos elementų, kurie iškils virš karkaso. „Viską reikėjo padaryti pagal specialius išmatavimus, tad konstrukciniu požiūriu ši eglė yra kiek sudėtingesnė, nei įprastos žaliaskarės“, – sakė N. Chmieliauskas.
Jau tapo tradicija, kad įžiebusi Kalėdų eglę, Palanga pradeda festivalį „Kalėdų šviesos miestas“, kurio metu visą mėnesį vietos gyventojai ir svečiai kviečiami į šventinius renginius, skirtus tiek vaikams, tiek ir suaugusiesiems.
Kalėdinę nuotaiką dar labiau sustiprina originalus šventinis kurorto apšvietimas, kuriam Palangoje kasmet skiriamas itin didelis dėmesys.

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kasmet vertindami didžiųjų miestų eglutes Delfi skaitytojai vertina ir mažųjų miestų puošmenas. Šiais metais buvo išrinkta mieliausia Kalėdų eglė, o rinkimuose dalyvavo virš 40 tūkst. skaitytojų. Deja, Palangos eglutė liko tarp paskutiniųjų...1-ąją, garbingąją vietą, užėmė Pasvalio miesto eglė. Ši eglė sulaukė 9 proc. balsų. Specialiai šios eglutės...


Meras Šarūnas Vaitkus savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook paliko tokį įrašą: "Šventosios gyventojai ir čia atvykstantys svečiai jau netrukus galės džiaugtis nauja centrine miesto aikšte. Pradėtas montuoti fontanas. #ŠventojiKeičias"


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.Šeštadienį, lyg taip būtų numatyta Kalėdų eglės įžiebimo šventės scenarijuje, kurortą užklojo sniego patalas. Jausdami artėjančių didžiųjų žiemos švenčių nuotaikas, vakare palangiškiai būriais traukė į centrinę miesto aikštę. Netrukus išvydo ir įžiebtą pagrindinį žiemos švenčių simbolį – išskirtinę eglę. Gausiai...


Šeštadienį, gruodžio 3 d., Palangoje pasklis kalėdinė nuotaika – 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam žaismingam renginiui, Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Jau netrukus Šventosios gyventojai ir svečiai džiaugsis visiškai atnaujinta Jūros gatve – rekonstrukcijos darbai bus baigti dar šiais metais.


Palangos Kalėdų eglė, vietos gyventojus ir svečius stebinanti savo išskirtine forma, išrinkta viena iš gražiausių šalies šventinių žaliaskarių – naujienų portalo „Delfi“ surengtoje apklausoje kurorto eglė tarp visų šalies žaliaskarių užėmė antrąją vietą.


Palangos centrinėje aikštėje antradienį pradėta montuoti Kalėdų eglė, savo neįprastumu nustebinsianti ne tik palangiškius, bet ir kurorto svečius. Šis darbas užtruko tris dienas, o visu grožiu žaliaskarė nušvis rytoj, šeštadienį (lapkričio 29 d.), 17 val.


Didžiausias Lietuvos kurortas Palanga šventinėmis spalvomis nušvis jau penktadienį, lapkričio 30 d. Pavakare, 17 val., centrinėje aikštėje bus įžiebta miesto eglė, tuo pačiu metu ryškiaspalvėmis lemputėmis bei švytinčiomis dekoracijomis sužibės visas Kalėdų šviesos miestas - Palanga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius