Palangoje įvyko pirmoji „Komandinio koučingo“ mokymų sesija

Palangos tiltas, 2023-10-24
Peržiūrėta
931
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje įvyko pirmoji „Komandinio koučingo“ mokymų sesija

2023 m. spalio 16-17 d. Palangoje įvyko pirmoji „Komandinio koučingo“ mokymų sesija, kurios metu Palangos senosios gimnazijos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos, Palangos Valdo Jurgučio progimnazijos, Palangos pradinės mokyklos ir Palangos sanatorinės mokyklos direktoriai ir direktorių pavaduotojai tobulino vadybines kompetencijas.

* Vadovai susipažino su komandinio koučingo pagrindais, principais, aptarė terminus ir atliko praktines užduotis. Tobulinant lyderystės įgūdžius, vadovai mokėmės dirbti kartu kaip komanda, kuri turi vienas kitą papildančius įgūdžius, yra įsipareigoję veikti kartu siekiant bendrų tikslų, ir juos vienija atsakomybė už rezultatų įgyvendinimą. Taip pat mokymų metu mokėsi taikyti koučingo metodus, padedančius kiekvienam komandos nariui įsitraukti į bendrų profesinių problemų sprendimą.

* Praktiniai užsiėmimai, saugus mikroklimatas, išlaisvintos diskusijos, partneriškas bendradarbiavimas, asmeninė atsakomybė ir įsipareigojimai padėjo giliau pažvelgti į  komandos formavimo subtilybes ir sudarė sąlygas veiksmingai dirbti drauge.

* Grįžtamasi ryšys, refleksija parodė, kad pažintis su komandinio koučingo metodais, efektyviai motyvuoja spręsti problemas, kartu priimant bendrus sprendimus.

*Visi komandos nariai jautėsi saugūs ir patenkinti savo darbo rezultatais. Individualių pokalbių metu mokėsi formuluoti klausimus, efektyviai išgryninančius problemas ir padedančius jas spręsti, patiems atrandant atsakymus į kylančius klausimus.

*Pirmoji sesija buvo skirta susipažinti su komandinio koučingo samprata, principais, metodais ir jų pritaikymo galimybėmis efektyvesniam vadovo darbui. Visa mokymų apimtis – 40 ak. val. ir finansuojami iš „Tūkstantmečio mokyklos“ programos lėšų įgyvendinant Palangos miesto savivaldybės pažangos planą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos universiteto ligoninėje (KUL) žengtas dar vienas reikšmingas žingsnis gydant nutukimą – atlikta pirmoji Baltijos šalyse endoskopinė operacija po skrandžio apylankos. 


Verslo vykdymas visada yra daugiau ar mažiau rizikingas, sako buhalterinės apskaitos, mokymų ir konsultacijų bendrovės „Žinius“ steigėja ir direktorė Rūta Ūsaitė-Duonielienė.  Tam, kad geriau suprastumėte rizikas ir pasirinktumėte tinkamą verslo formą, ji siūlo įsigyti video seminarą „Pradedu savo verslą: kurią verslo formą pasirinkti?“  www.zinius.lt – galėsite patys atlikti verslo...


Palangoje įvyko pirmoji „Komandinio koučingo“ mokymų sesija, kurios metu mokyklų direktoriai ir direktorių pavaduotojai tobulino vadybines kompetencijas.


Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Lietuvoje įgyvendinamos Olimpinių vertybių ugdymo programos (OVUP) mokymų vadovams suteikta išskirtinė galimybė iš arčiau pažinti olimpinio judėjimo istoriją. 


Spalio 25 dieną BĮ „Palangos investicijų valdymas“ pradėjo kultūros įstaigų darbuotojams skirtą mokymų ciklą „Praktiniai mokymai: kultūra, aš ir tu.“


Palangoje atidaryta naujoji „Bottlery“ parduotuvė. Tai – pirmoji lietuviško mažmeninio prekybos tinklo parduotuvė mieste, taip pat pirmoji, savo veiklą pajūrio kurorte vykdysianti ištisus metus.   


Sakoma, kad stovintis vanduo genda. Lygiai taip ir žinios – jei jų neatnaujiname, pasensta, tampa mažiau aktualios. Norint to išvengti, būtina mokytis visą gyvenimą. Nereikia stoti į universitetus ar kolegijas – atšviežinti įgūdžius galima ir lankant kursus ar seminarus. Nemažai ūkininkams, miškininkams ar žemdirbių bendruomenei skirtų mokymų organizacijos ir...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kitą savaitę, spalio 18 d., Palangoje, adresu Klaipėdos pl. 59, duris atvers pirmoji šiame mieste ir 39-oji šalyje „Lidl“ parduotuvė.


Karate kyokushin mokykla „SHODAN“ – komandinio turnyro nugalėtojai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 24 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį savaitgalį Birštone vyko pajėgiausių Lietuvos karate kyokushin mokyklų komandinis turnyras. Varžybos buvo įdomios tuo, kad kovota ne asmeninėje įskaitoje, o komandinėje – kovojo po vieną kovą 30 kiekvienos komandos kovotojų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius