Palangoje įžiebiant Kalėdų eglę sušalti neleis linksmieji „Tele Bim Bam“

„Palangos tilto“ informacija, 2014-11-24
Peržiūrėta
511
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje įžiebiant Kalėdų eglę sušalti neleis linksmieji „Tele Bim Bam“

Palangiškių ir kurorto svečių laukia įspūdingas savaitgalis – šeštadienį, lapkričio 29 d., 17 val. centrinėje miesto aikštėje įžiebiama Kalėdų eglė. Kartu bus paskelbta ir festivalio „Palanga – Kalėdų šviesos miestas“ pradžia.
Pirmą kartą Palangoje Kalėdų eglės įžiebimo šventę praturtins vaikų bei tėvų pamėgta grupė „Tele Bim Bam“, tad visų susirinkusių laukia ne tik puikus reginys, bet ir nuotaikingas kalėdinis koncertas. Tą pačią dieną mėnesiui apsigyventi į Palangą atvyks ir Kalėdų senis. Tačiau prieš įsikurdamas savo laikinuosiuose namuose, jis atliks pirmąjį darbą – centrinėje įžiebs pagrindinę kurorto Kalėdų eglę.
„Šeštadienį centrinėje miesto aikštėje tikrai bus linksma – kalėdinę programą parengusi „Tele Bim Bam“ visus kvies ne tik kartu padainuoti, bet ir pajudėti, pašokti. Tinkamesnę grupę, skleidžiančią išskirtinai šventinę nuotaiką, Kalėdų eglės įžiebimo šventei būtų sunku rasti“, – kalbėjo Palangos kultūros centro renginių režisierė Aušra Latonienė.
Valandos trukmės koncertą ves Neringa Čereškevičienė. „Palangoje skambės mūsų pačios geriausios dainos, su inkrustuotais kalėdiniais kūriniais. Koncertui pasirinkome tokias dainas, kad sušalti, stovėti vietoje tikrai nereikėtų. Visi – ir vaikai, ir tėvai – jas moka, tad galės dainuoti ir šokti kartu su mumis. O kas nemokės žodžių, išmokysime“, – sakė šventiškai nusiteikusi N. Čereškevičienė.
Susirinkusieji į šventę bus ne tik pradžiuginti linksmu koncertu, bet ir nustebinti originalios, šalyje dar nematytos Kalėdų eglės. Pasak Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojo Nerijaus Stasiulio, tokios žaliaskarės, kokia šeštadienį nušvis Palangoje, dar nėra buvę ne tik kurorte, bet ir Lietuvoje. Savo forma išskirtinė eglė, kaip ir praėjusiais metais, bus muzikuojanti – nustatytomis valandomis ji gros ir „šoks“ šviesos šokį, skleisdama išskirtinai šventinę nuotaiką.
„Į Palangą žiemos švenčių periodu suvažiuoja labai daug svečių ne tik iš Lietuvos bet ir iš kaimyninių valstybių, ir kasmet atvykstančiųjų daugėja. Toks pramogautojų dėmesys mus, palangiškius, labai džiugina, o kartu ir įpareigoja. Todėl kaskart norisi vietos gyventojus ir atvykusiuosius nustebinti – kad jie kurorte išvystų tai, ko dar nėra matę. Kartu tai yra ir būdas atsidėkoti mūsų svečiams už meilę Palangai“, – teigė N. Stasiulis.
Kasmet artėjant gražiausioms žiemos šventėms Palanga tampa Kalėdų šviesos miestu. Išskirtinis dėmesys skiriamas ne tik šventiniams renginiams, bet ir kalėdiniam apšvietimui – žiemos švenčių laikotarpiu kurortas nušvis šimtais tūkstančių šventinių lempučių. Kaip ir kasmet, kurortą papuoš išskirtinės, šalyje dar nematytos kalėdinės dekoracijos. „Bus įdomu, nematyta ir gražu“, – neabejojo kurortą puošiančios UAB „ADAM decolight“ direktorius Nerijus Chmieliauskas.
Lietuvoje dar neregėta Kalėdų eglė Palangoje bus pradėta montuoti jau rytoj, antradienį. Pasak kurortą puošiančios UAB „ADAM Decolight“ direktoriaus Nerijaus Chmieliausko, šis darbas užtruks tris dienas.
Šeštadienį įžiebęs Palangos miesto eglę, Kalėdų senis išvyks į savo laikinuosius namus Birutės parke, kur jau kitą dieną, sekmadienį, galės apsilankyti visi norintys. Kalėdų senio namų durys bus atviros iki Kalėdų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų Palangos ir Šventosios eglutės turi vieną itin išskirtinę staigmeną, kurios nerasite niekur kitur. Tiesa, net paslaptinga kvapų skraistė prie Šventosios eglutės daug gerbėjų nepritraukė. Palangoje ir Šventojoje vienu metu įžiebtos eglutės sulaukė labai skirtingos žmonių reakcijos. Palangos eglutė kone vienbalsiai giriama, o štai daug lankytojų...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Tūkstančiai šviesų vaikų rankose, nuotaikinga muzika ir, žinoma, fejerverkai – taip palangiškiai ir kurorto svečiai, susirinkę Grafų Tiškevičių alėjoje, šeštadienio vakarą įžiebė miesto eglę bei paskelbė gražiausių žiemos švenčių laukimo pradžią.Kaip visada, eglės įžiebimo šventėje sulaukta svarbiausio kalėdinio laikotarpio personažo...Palangos savivaldybė bando užkirsti kelią kurorto centre netoli jūros esančių teniso aikštynų ir viešbučio pardavimui. Baiminasi, kad privatizuotas objektas netrukus gali virsti poilsio kotedžais. Didžiausiame šalies kurorte penkis atvirus teniso aikštynus ir 35 kambarių viešbutį valdanti bendrovė Respublikinė mokomoji sportinė bazė iš teikiamų...


Per atostogas praėjusią savaitę apie Palangą tegirdėjau vieną vienintelę žinią. Info TV, TV3 ir kitų TV kanalų reportažiukai apie eglę – milžinišką Kalėdų senį Palangoje mane pasiekė Vilniuje.


Palangiškių ir kurorto svečių laukia įspūdingas savaitgalis – šeštadienį, lapkričio 29 d., 17 val. centrinėje miesto aikštėje įžiebiama Kalėdų eglė. Kartu bus paskelbta ir festivalio „Palanga – Kalėdų šviesos miestas“ pradžia.


Palanga įžiebė muzikinę eglę ir pirmoji šalyje žengė į Kalėdas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 12 02 | Rubrika: Miestas

Pirmoji šalyje įžiebdama Kalėdų eglę, Palanga jau paskelbė artėjančių švenčių pradžią. Kalėdų šviesos miestu tapęs kurortas, šventinėmis spalvomis nušvitęs ryškiau, nei bet kada anksčiau, visą gruodį dovanos įsimintinus renginius bei išskirtinę kalėdinę nuotaiką.


Palangiškis Jonas Valužis sako, kad šimtams kurorto ir visos šalies vaikų per devynis metus suteikė begalę džiaugsmo žaidimų atrakcionuose Vytauto gatvėje, dešimtims palangiškių – ir darbo vietą, o į savivaldybės biudžetą įbyrėjo ne vienas tūkstantis litų įvairių mokesčių, surinktų vykdant atrakcionų veiklą. Vyrą piktina, kad jis yra lyginamas su...


Praėjusiame tarybos posėdyje palangiškė Jadvyga Stefanija Žižienė dar kartą mėgino Tarybos narius įtikinti dėl sunkios verslo padėties atleisti ją nuo kai kurių savivaldybės administruojamų mokesčių. Tačiau Taryba garbaus amžiaus moteriai jau antrą kartą buvo negailestinga, nors prieš kelis mėnesius žemės, žemės nuomos ir nekilnojamojo turto mokesčius – 130 tūkstančių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius