Palangoje rekonstruojamas rekordinis gatvių skaičius

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014-09-11
Peržiūrėta
766
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje rekonstruojamas rekordinis gatvių skaičius

Pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui Palangoje užvirė darbai daugiabučių namų rajonuose – čia intensyviai tvarkoma gyvenamoji aplinka bei atnaujinamos gatvės.

Palangos komunalininkai šiuo metu tvarko J. Janonio gatvės atkarpą nuo Žvejų g. iki Gintaro g. „Bus pakloti nauji šaligatviai ir asfaltbetonio danga, taip pat pakeisime susidėvėjusius šulinių dangčius“, – sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.

Netrukus atnaujinta bus ir Sodų gatvė – atkarpoje nuo Laukų g. iki Kretingos g. rengiamos papildomos vietos automobiliams, taip pat – naujas apšvietimas.

„Ypač daug keblumų kildavo ir dėl siauro pravažiavimo iš Taikos g. į Sodų g. – čia būdavo sudėtinga pravažiuoti tiek greitosios pagalbos ar ugniagesių automobiliams, tiek šiukšliavežėms ar kitoms didesnėms transporto priemonėms. Tačiau jau neturkus minėtų problemų nebekils, nes ir ši atkarpa bus sutvarkyta – ne tik įrengtos papildomos automobilių stovėjimo vietos, bet ir paklota nauja asfalto danga, šaligatviai, atnaujintas apšvietimas“, – kalbėjo K. Skierus.

Naujos automobilių stovėjimo vietos bus įrengtos Druskininkų gatvėje. Čia taip pat bus atnaujintas apšvietimas.

Šventojoje taip pat verda darbai – jau baigiama tvarkyti Šventosios gatvės atkarpa nuo Kopų g. iki Žuvėdrų g. Čia pakeista gatvės bei šaligatvių danga, įrengtas naujas apšvietimas. „Kitą savaitę atliksime gatvės ženklinimo darbus“, – sakė K. Skierus.

Rekonstruojama ir Jūros gatvė. Per kelis rekonstrukcijos etapus, kuriuos planuojama baigti iki 2016 m. pabaigos, bus iš pagrindų atnaujinta gatvės danga bei įrengtas asfaltu dengtas dviračių takas. Bus ne tik išplatinta važiuojamoji gatvės dalis, bet ir paklotos naujos komunikacijos, įrengtas naujas apšvietimas, mažosios architektūros elementai – suoliukai ir šiukšliadėžės. Atnaujinta gatvė bus pritaikyta saugiam neįgaliųjų judėjimui.

Pasak Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus, vasarą nenorėta pradėti gatvių tvarkymo darbų daugiabučių namų rajonuose, kad nebūtų sukeliama papildomų nepatogumų nei vietos gyventojams, nei jų svečiams. „Dabar, pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui, imamasi tvarkyti gatves. Šie darbai bus baigti iki metų pabaigos“, – sakė meras.

Kurorto vadovas pabrėžė, jog dėmesys Palangoje turi būti skiriamas ne tik poilsiautojams, bet ir vietos gyventojams, ir tai yra daroma: tvarkoma gyvenamųjų rajonų aplinka, įrengiamos papildomos automobilių stovėjimo vietos, naujos bei modernios vaikų žaidimų aikštelės, netrukus daugiabučių kiemuose bus įrengti ir lauko treniruokliai. „Daugiabučių namų kiemų humanizavimo darbai tęsis ir ateityje – norime jų aplinką sutvarkyti taip, kad vietos gyventojai jaustųsi patogiai“, – kalbėjo Š. Vaitkus.

Dar šiais metais Palangoje bus apšviestos ir pėsčiųjų perėjos. „Rudenį ir žiemą vakarai pajūryje dažnai būna darganoti, tad matomumas – prastas. Norime pagerinti eismo sąlygas vairuotojams bei pasirūpinti didesniu pėsčiųjų, ypač – į mokyklas bei darželius einančių vaikų saugumu“, – pabrėžė kurorto vadovas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

22-ąsias be pertraukų Palangoje vykstančias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušvietė rekordinis 145 Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistų būrys. 


Penktadienį ir šeštadienį Palangos miesto stadione vyks Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, daugeliui šalies lengvaatlečių tapsiančios pirmuoju olimpinio sezono startu. Vasaros sostinėje varžysis beveik pusė tūkstančio sportininkų, tarp kurių bus 13 Tokijo olimpinės rinktinės kandidatų. Didžiausia varžybų žvaigžde bus pasaulio bei Europos...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Rudenį Palanga sužimba visai kitomis spalvomis – mieste vyksta intensyvūs gatvių, aplinkos tvarkymo darbai: šiuo metu tvarkomas Tylos takas, S. Daukanto gatvės šaligatvis, naujomis trinkelėmis bus išgrįsta Gėlių aikštė, Ramybės gatvė. Vyksta ir daugiau miesto gatvių ir šaligatvių tvarkymo darbų.


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Vasario 8 dieną Palangos miesto savivaldybėje vykusios Kraujo donorystės akcijos sėkmė pranoko organizatorių – VšĮ Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo darbuotojų – lūkesčius. Norą dalyvauti neatlygintinos donorystės akcijoje pareiškė 58 kurorto gyventojai. Gydytojui patikrinus bendrą šių savanorių sveikatos būklę, donorais tapo 45 palangiškiai.


Palangoje rekonstruojamas rekordinis gatvių skaičius

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 09 11 | Rubrika: Miestas

Pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui Palangoje užvirė darbai daugiabučių namų rajonuose – čia intensyviai tvarkoma gyvenamoji aplinka bei atnaujinamos gatvės.


Šventosios Šeimynos dieną minėjo rekordinis porų skaičius

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 30 | Rubrika: Miestas

Net 186 krikščioniškoje santuokoje gyvenančios poros sekmadienį sausakimšoje Palangos Švšč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje atnaujino santuokos įžadus, vienas kitam duotus prieš keletą, keliolika ar net keliasdešimt metų. Taip šeimoms draugiškoje Palangoje jau trečius metus iš eilės paminėta Šventosios...


Praėjusį šeštadienį Palangą vėl užplūdo svečių minia, taip sugrąžindama į kurortą vasarą. Jau trečiąjį kartą vykusi šventė „Palangos stalas“ suviliojo rekordinį skaičių turistų, pasiryžusių prisėsti prie tūkstančio stalų ir pasimėgauti visomis teiktomis pramogomis, o jų būta daug ir įvairių. Visai šeimai skirta šventė suteikė progą drauge su pirmąjį kartą rengto žuvies barbekiu čempionato...


Linijinių šokių festivalyje – rekordinis dalyvių skaičius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį J.Basanavičiaus gatvėje tradiciškai rinkosi linijinių šokių mėgėjai. Šiemet jų skaičius buvo rekordinis – 2 tūkst. 100 šokėjų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius