Palangoje su šautine žaizda rastas vyras paguldytas į ligoninę

"Palangos tilto" informacija, 2021-11-02
Peržiūrėta
1462
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyras susižalojo tokiu šautuvu
Vyras susižalojo tokiu šautuvu

Praėjusį šeštadienį, spalio 30 d., apie 11 val., Palangoje, Svarainių tak., namo kieme, rastas sužalotas vyras (gim. 1962 m.), kuris dėl šautinės žaizdos paguldytas į ligoninę, pranešė policija. Įtariama, jog vyriškis susižalojo pats, iššovęs iš teisėtai laikomo graižtvinio šautuvo „TOZ-16“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. (nesunkus sveikatos sutrikdymas).

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje renovuojamame pastate rastas žmogaus kūnas.


Penktadienį (rugpjūčio 5 d.) policija pradėjo tyrimą dėl mįslingos 60-mečio vyro mirties. Praeiviai jį rado gulintį kopose, Jūros gatvėje, ant medinio takelio.


Klaipėdos ligoninėje gydomas jaunas vyras, atvežtas sumuštas iš Palangos J.Basanavičiaus gatvės.


Universitetinę ligoninę Klaipėdoje tikimasi įkurti iki šių metų pabaigos.


Palangoje su šautine žaizda rastas vyras paguldytas į ligoninę

"Palangos tilto" informacija, 2021 11 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį, spalio 30 d., apie 11 val., Palangoje, Svarainių tak., namo kieme, rastas sužalotas vyras (gim. 1962 m.), kuris dėl šautinės žaizdos paguldytas į ligoninę, pranešė policija.


Pirmadienį, rugsėjo 13 d., Palangoje, paplūdimyje, rastas moters lavonas.


Gegužės 5 d., apie 12.57 val., Palangoje, Paukščių take, automobilis „Ford“, kurį vairavo 1979 m. gimęs vyras, pirminiais duomenimis, atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Toyota“. Į ligoninę nuvežtas automobilio „Ford“ vairuotojas ir trys 2004 m. gimusios keleivės. Aplinkybės tikslinamos.


Trečiadienį (sausio 20 d.) prieš vidurdienį Palangoje, garaže, rastas mirusio vyro kūnas su prakirstu antakiu. Policijos departamento pranešime sakoma, kad negyvas vyras (g. 1970 m.) rastas apie 11 val. 45 min. Klaipėdos pl. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Palangoje, Klaipėdos plente, krūmuose rastas mirusio vyro kūnas su žaizda virš akies. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1967 metais gimusio vyro kūnas rastas penktadienio (liepos 24 d.) rytą – apie 7 valandą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius