Palangoje vagims parūpo „BMW X5“ ir „BMW X7“ automobiliai

Palangos tiltas, 2022-06-14
Peržiūrėta
3679
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje vagims parūpo „BMW X5“ ir „BMW X7“ automobiliai

Į Palangą ilsėtis atvykę žmonės tapo vagių taikiniu.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad birželio 11 d. apie 18.40 val. Palangoje, S. Daukanto g., nuo gatvėje stovėjusio automobilio „BMW X5“ yra pavogtas priekinis atstumo palaikymo daviklis.

Žala – apie 5000 eurų.

Birželio 11 d. apie 22.03 val. Palangoje, Gedimino g., pastebėta, kad nuo aikštelėje stovėjusio, įmonei priklausančio automobilio „BMW X7“ pavogtas priekinis atstumo palaikymo daviklis.

Žala – 3500 eurų.

Dėl abiejų įvykių pradėti tyrimai.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didžiausiose Baltijos šalyse, jau 24 kartą be pertraukų vykstančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ išskirtinę vietą yra pelnę greiti ir galingi „Porsche“ markės automobiliai.


Į Palangą ilsėtis atvykę žmonės tapo vagių taikiniu.


Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET). Sekmadienį, kovo 28 d....


Praėjusį savaitgalį Palangoje patikrinta 3443 automobiliai, nepraleistų nebuvo, nustatyta 60 pažeidimų.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 2 d., buvo patikrinta 1568 automobiliai, neįleista 82, surašyta 12 protokolų už KET pažeidimus.Kretingoje patikrinti 1383 automobiliai, neįleisti 29.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje susidūrė automobiliai

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 09 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, lapkričio 7 dieną, 19 valandą, ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į eismo įvykį Palangoje. Jo metu sankryžoje susidūrė du automobiliai.


Kas politikui parūpo labiau: lenktynės ar būsimi rinkimai?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 07 31 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Penkioliktą kartą Palangoje vykusios 1000 kilometrų lenktynės jau išdardėjo iki kitos vasaros, tačiau šio masinio renginio sukelti ratilai krantus pasiekia iki šiol.


Lapkričio mėnuo – ne tik lapų kritimo metas, bet ir vėlių mėnuo. Nuo seno susiklostė tradicija artimųjų amžino poilsio vietą sutvarkyti dar iki Vėlinių, o per jas puošti kapus gėlėmis bei uždegti žvakutę. „Pasirūpinkime ir apleistais kapais“, - ragina kapinių prižiūrėtoja Liudmila Palčikova.


Pajūryje konkuravo amerikietiški automobiliai  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangoje susirinko jau trečiąjį kartą amerikietiškų automobilių mėgėjai, vienas už kitą įspūdingesnėmis transporto priemonėmis. Tarptautiniame sąskrydyje „American Spirit 2010“ buvo demonstruojami net 102 automobiliai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Suomijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius