Palangos baseine – kurorto moksleivių susitikimas su Lietuvos olimpiečiais D. Rapšiu, A. Šidlausku bei D. Margevičiumi

"Palangos tilto" informacija, 2019-05-25
Peržiūrėta
1668
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, Palangos baseine įvyko neeilinis renginys – Palangos miesto baseinas kartu su Lietuvos plaukimo federacija ketvirtadienį kurorto moksleivius pakvietė į baseine vykusį renginį „Olimpinės paslaptys“. Čia mokinių laukė susitikimas su vienais iš geriausių Lietuvos plaukikų – Danu Rapšiu, Andriumi Šidlausku bei Deividu Margevičiumi.
Renginio metu mokiniai turėjo galimybę artimiau susipažinti su profesionaliais sportininkais ir jų veikla, užduoti klausimų Lietuvos olimpiečiams bei sužinoti daug įdomybių apie plaukikų gyvenimą. Originaliausių klausimų autorių laukė prizai.
Vaikų laikė ir aktyvi bei smagi edukacinė programa – vyko ne tik pokalbis su plaukikais, bet ir buvo pristatyti įvairūs plaukimo būdai. Vienam iš olimpiečių demonstruojant pasitrinktą plaukimo būdą, kitas profesionalus sportininkas plaukimą komentavo bei atkreipė dėmesį į pasirinktojo plaukimo būdo subtilybes ar pradedančiųjų klaidas.
Vėliau susirinkusiųjų laukė dar didesnė atrakcija – Palangos moksleiviai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas varžybose kartu su olimpiniais plaukikais. Kad olimpiečiams plaukti būtų sunkiau, jiems teko įveikti išbandymą – Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas bei Deividas Margevičius su Palangos mokinių plaukimo rinktine lenktyniavo surištomis rankomis bei kojomis.
Renginio organizatoriai tikisi, kad šis susitikimas paskatins kurorto mokinius dar aktyviau domėtis plaukimu bei siekti sportinių rezultatų šioje srityje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos baseine Kalėdų Senelis atidarė savo šventinę rezidenciją. Nuo pat pirmojo žingsnio Palangos baseine Jus pasitiks Kalėdinė nuotaika, šviesomis tviskančios eglutės ir plačios darbuotojų šypsenos.


Apsilankymas baseine ir pirtyse spalio 1 d. miesto senjorams nekainuos.


Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Viskam būna pirmas kartas – seksui, kelionei lėktuvu ir apsilankyti naujajame Palangos baseine – taip pat. Kalbant paauglių žargonu, su pastaruoju aš „žiauriai“ vėluoju – juk baseinas atvėrė duris kovą. Bet gi visi žinome šventą tiesą: geriau vėliau nei niekada.


Ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, Palangos baseine įvyko neeilinis renginys – Palangos miesto baseinas kartu su Lietuvos plaukimo federacija ketvirtadienį kurorto moksleivius pakvietė į baseine vykusį renginį „Olimpinės paslaptys“. Čia mokinių laukė susitikimas su vienais iš geriausių Lietuvos plaukikų – Danu Rapšiu, Andriumi Šidlausku bei Deividu...


Palangos baseine jau mokosi plaukti vaikai

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 12 | Rubrika: Jūros vaikai

Vienas iš pagrindinių ilgai laukto Palangos baseino tikslų visuomet buvo galimybė kurorto vaikams mokytis plaukti. Praėjusią savaitę pradėta siekti šio tikslo – vaikai buvo supažindinami su taisyklėmis, papasakota, ką reiks atsinešti į pamoką, vyksiančią kartą per savaitę baseine, o šią savaitę mokiniai jau išbandė baseiną ir plaukdami ar bent jau...


Praėjusį spalį Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius gausiame Palangos mokinių savivaldų forume, į kurį susirinko per 70 aktyvių kurorto moksleivių, aktyviai dirbo įvairiose grupėse, išklausė Palangos mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) laikinojo pirmininko Žygimanto Mitkaus pristatytą Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus metinę ataskaitą bei...


Įvyko susitikimas-diskusija „2011-Pasauliniai veterinarijos metai“

Palangos miesto VMVT Vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė Marija Valauskienė, 2011 05 05 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus salėje, pažymint 250-ąsias veterinarijos profesijos metines, vyko susitikimas-diskusija „2011-Pasauliniai veterinarijos metai“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius