Palangos gimnazistų II vieta tradicinėje jaunųjų matematikų olimpiadoje

Palangos tiltas, 2021-11-18
Peržiūrėta
1802
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš 10 dalyvavusių komandų II vietą užėmė Palangos senosios gimnazijos mokiniai
Iš 10 dalyvavusių komandų II vietą užėmė Palangos senosios gimnazijos mokiniai

Spalio 29 dieną vyko tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti. Šiais metais ji buvo organizuojama 19-ąjį kartą, tik pirmąkart vyko nuotoliniu būdu. 

Olimpiadą organizavo Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, rajono matematikos mokytojų metodinis būrelis, Švietimo centras bei Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, užduotis rengė Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto dėstytojai: profesorius Darius Šiaučiūnas ir docentė Karolina Kanišauskienė.

Jaunieji matematikai, atvykę iš Kretingos, Klaipėdos, Plungės, Skuodo rajonų bei Palangos miesto, susiskirstę po 4, komandinio darbo principu, dvi valandas sprendė uždavinius ir rungėsi dviejose amžiaus grupėse: 9–10 (gimnazijos I–II) klasių bei gimnazijos III–IV klasių komandų grupėse. Jau antri metai iš eilės olimpiados prizininkais tampa mūsų gimnazistai.

Džiugu, kad šiais metais  I–II gimnazijos klasių mokinių grupėje iš 10 dalyvavusių komandų II vietą užėmė Palangos senosios gimnazijos mokiniai: Pijus Mickevičius, Aleksandra Mažuknaitė, Viltė Pudžmytė ir Matas Junčys.  III–IV klasių mokinių grupėje kartu su kitomis 8 komandomis rungėsi ir mūsų gimnazistai: Titas Neimontas:, Žygimantas Kruša, Danielius Sauseris ir Renaldas Narbutas. Jie užėmė V vietą.  

Mokinius ruošė matematikos mokytojos metodininkės Audronė Domarkienė, Vijutė Mickuvienė, Asta Pantelejeva ir Aušra Ševeliova.

 Palangos senosios gimnazijos informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 4 d. dvi gimnazistų komandos su matematikos mokytojomis vyko į tradicinę komandinę jaunųjų matematikų olimpiadą profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti Kretingoje.


Spalio 29 dieną vyko tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti. Šiais metais ji buvo organizuojama 19-ąjį kartą, tik pirmąkart vyko nuotoliniu būdu. 


Kovo mėnesį Palangos senąją gimnaziją pasiekė džiugios žinios apie gimnazistų pasiekimus respublikinėse chemijos ir biologijos olimpiadose.


Palangiškių sėkmė jaunųjų matematikų olimpiadoje

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 15 | Rubrika: Jūros vaikai

Palangos gimnazistai Saulė Janavičiūtė, Renaldas Narbutas, Titas Neimontas ir Žygimantas Krušas (jų matematikos mokytoja metodininkė Vijutė Mickuvienė) spalio 29 d. Kretingos viešojoje įstaigoje Pranciškonų gimnazijoje vykusioje tradicinėje komandinėje jaunųjų matematikų olimpiadoje profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti rungėsi su pajėgiausiais regiono matematikais...


,,Jūrės” šokėjai sukosi tradicinėje Jūros šventėje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 03 | Rubrika: Jūros vaikai

Paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje nuvilnijo kasmetinė Jūros šventė, kupina daugybės kultūrinių, pramoginių ir sporto renginių. Savo indėlį į šią tradicinę šventę įnešė ir Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas ,,Jūrė”, vadovaujamas Janinos Serapinienės.


Šiemet net trys Palangos senosios gimnazijos jaunieji biologai buvo iškviesti į 50-ąją Lietuvos mokinių biologijos olimpiadą, kuri vyko Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje ir moderniame Gyvybės mokslų centre Vilniuje. Tai – Austėja Daukšaitė (IA klasė), Ieva Marija Sokolovaitė (IIIE klasė), Reda Pocevičiūtė (IVB klasė).


Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo


Palangos senojoje gimnazijoje vyko 5-oji Palangos gamtos mokslų olimpiada (PGMO). Tai jau tradicija tapęs renginys, kuriame chemijos, biologijos ir fizikos žinias išbando šauniausi Palangos aštuntokai. Olimpiadą, kurios pradžioje sveikinimo žodį tarė Gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas, organizavo IIIB klasės mokinės Reda Pocevičiūtė ir Ugnė Dubosaitė, joms...


Palangos senosios gimnazijos IIIB klasės mokinys Adomas Gudaitis tapo vienu iš geriausių Lietuvos jaunųjų geografų, Gimnazijai parvežęs garbingų apdovanojimų iš respublikinės geografijos olimpiados.


Iš Tokijo, Japonijos, šią savaitę sugrįžo Lietuvos kiokušin karatė rinktinė, kuri dalyvavo kas ketveri metai rengiamame jau 10-tajame pasaulio karate čempionate, dar vadinamame karate Olimpiadoje. Varžybose buvo kovojama dėl vyrų ir moterų absoliutaus pasaulio čempiono titulo. Pasaulio karate organizacija (WKO), jungianti 82 šalis, šias varžybas vykdo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius