Palangos jaunieji tinklininkai Lietuvoje – antri

Palangos tiltas, 2016-06-02
Peržiūrėta
516
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prizininkų komandos, vidury – Palangos jaunieji tinklininkai.
Prizininkų komandos, vidury – Palangos jaunieji tinklininkai.

Gegužės 28-29 dienomis Vilniuje vyko finalinės mini tinklinio U-12 varžybos, kuriose dėl prizinių vietų rungėsi 6 komandos: Vilniaus 1-oji, Vilniaus 2-oji, Vilniaus 3-ioji, Kauno 1-oji, Klaipėdos tinklinio akademijos ir Palangos sporto centro. Viso U-12 tinklinio čempionate dalyvavo 11 berniukų komandų.
Pirmą finalinių varžybų dieną Palangos jaunieji tinklininkai savo jėgas aikštelėje išbandė su 3-ejomis komandomis. Rezultatu 2:0 mūsų berniukai užtikrintai įveikė Kauno 1-osios, Vilniaus 3-iosios ir Klaipėdos tinklinio akademijos jaunuosius tinklininkus. Po pirmos dienos trečia vieta Palangos tinklininkams jau buvo garantuota.
Kitą dieną mūsų tinklinio komanda toliau stebino žiūrovus savo žaidimu ir rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus 2-ąją komandą. Jau tapo aišku, kad mūsų tinklininkai čempionate užims antrąją vietą. Komandos laukė paskutinysis išbandymas – susitikimas su Vilniaus 1-ąja komanda dėl pirmos vietos.
Varžybos su Vilniaus 1-ąja komanda vyko labai įtemptai ir dramatiškai. Pirmą setą rezultatu 25:18 laimėjo palangiškiai, antrą – 25:23 vilniečiai ir lemiamą – trečią setą rezultatu 15:13 laimėjo Vilniaus 1-oji komanda. Susumavus rezultatus mini tinklinio čempionate pirmą vietą iškovojo Vilniaus 1-oji komanda, antrą vietą – Palangos sporto centro jaunųjų tinklininkų komanda ir trečią vietą iškovojo Vilniaus 2-oji komanda.
Komandos atitinkamai buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais ir diplomais.
Palangos sporto centro komandai atstovavo jaunieji tinklininkai: Justinas Židanavičius, Ignas Baranauskas, Henrikas Mordvinukas ir Matas Paulauskas. Komandos treneris Rimas Švanys labai patenkintas savo auklėtinių žaidimu čempionate. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas J. Židanavičius. Jam buvo įteiktas geriausio komandos žaidėjo prizas. Treneris akcentavo, kad jaunųjų tinklininkų pasiekimas yra visos komandos bendro darbo rezultatas, pasiektas treniruočių procese. Jo nuomone, kitais metais berniukai tikrai nebenusileis vilniečiams ir sieks aukščiausio rezultato. Belieka palinkėti jauniesiems tinklininkams didžiulio pasiryžimo, siekiant savo užsibrėžto tikslo.

Irena ŠVANIENĖ
Trenerė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 23 dieną jau 22 –ąjį rudenį į Palangą rinkosi jaunieji poetai iš Žemaitijos regiono. Šiemet Senosios gimnazijos lituanistų organizuojama tradicinė poezijos šventė ,,Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“ vyko Palangos kurorto muziejuje.


Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.


Gegužės 28-29 dienomis Vilniuje vyko finalinės mini tinklinio U-12 varžybos, kuriose dėl prizinių vietų rungėsi 6 komandos: Vilniaus 1-oji, Vilniaus 2-oji, Vilniaus 3-ioji, Kauno 1-oji, Klaipėdos tinklinio akademijos ir Palangos sporto centro. Viso U-12 tinklinio čempionate dalyvavo 11 berniukų komandų.


Balandžio 16 dieną Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos vaikų mini tinklinio U-12 berniukų čempionato atrankinės varžybos.


Praėjusį ketvirtadienį prie Ronžės upelio esančios stovėjimo aikštelės vaikštinėjo, dairėsi smalsuoliai – į aikštelę vienas po kito burgzdami suko jaunieji motociklininkai.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Tikriausiai visi atsimena tuos ankstyvus rytus kulniuojant į mokyklą, ilgus vakarus „griaužiant“ knygas bei sėdint ilgas valandas pamokose ir skaičiuojant lėtai slenkančias pamokos minutes.  Visais laikais moksleivius buvo galima skirti į dvi grupes – besimėgaujančius mokslu ir einanačius į pamokas kaip katorgą. Ką šia tema mano šių dienų jaunimas...


Palangiškiai liko antri

PALANGOS ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS ĖMIMO Į DANGŲ PARAPIJA VšĮ CANTUS FIRMUS, 2012 12 13 | Rubrika: Sportas

Praėjusį sekmadienį Palangos sporto centro salėje vyko vaikų gimusių 2003 metais salės futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Jame dalyvavo Palangos SC (treneris A. Macius), Klaipėdos FM „Baltai“-I, „Baltai“-II, Telšių SRC ir Gargždų FK „Bangos“ komandos.


„Mokykla – antri namai ar...?“

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 15 | Rubrika: Miestas

Daugeliui mūsų namai yra ta vieta, kur jautiesi saugus, ramus, mylimas. Namuose mes ilsimės, džiaugiamės, kartais ir liūdime. Tačiau kas yra namai mūsų jaunimui? Ir jeigu mokykla yra antrieji namai, kodėl tiek daug Lietuvos moksleivių juos apleidžia? Pagal šalies Konstituciją, visi asmenys iki šešiolikos metų privalo mokytis, tačiau vis dažniau ir daug kalbama apie...


Festivalyje „Sportas visiems“ – ir palangiškiai tinklininkai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 09 | Rubrika: Miestas

Gegužės 28-30 dienomis Palangoje vyko įvairiausios sporto varžybos, skirtos festivaliui „Sportas visiems“, kuriame dalyvavo ir nemažas būrys paplūdimio tinklinio žaidėjų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius