Meras Šarūnas Vaitkus Seimo rinkimuose balsavo prieš pasveikindamas mokytojus su profesine diena

"Palangos tilto" informacija, 2020-10-05
Peržiūrėta
993
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus Seimo rinkimuose balsavo prieš pasveikindamas mokytojus su profesine diena

„Šiandien (spalio 5 – aut.) buvo labai aktyvi, o kartu ir labai maloni diena – kartu su vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu bei Savivaldybės tarybos komitetų pirmininkais Ilona Pociuviene, Mindaugu Skritulsku bei Saulium Sime Tarptautinės mokytojų dienos proga visų palangiškių vardu sveikinome mūsų mylimus ir gerbiamus pedagogus. Kadangi dėl koronaviruso grėsmės šiemet negalėjome visų pedagogų sukviesti į šventinį renginį, nutarėme aplankyti kiekvieną švietimo įstaigą (o jų iš viso net 16), kad galėtume pasveikinti, pabendrauti ir nuoširdžiai padėkoti mūsų pedagogams už labai svarbų ir atsakingą darbą. Ačiū, mielieji, už jūsų pastangas bei nuoširdų darbą su mūsų vaikais. Su švente jus!“ – tokį įrašą savo Facebook paskyroje paliko kurorto meras Šarūnas Vaitkus pirmadienio popietę.
Prieš pasveikindamas miesto pedagogus Š. Vaitkus atidavė savo balsą Seimo rinkimuose.
„Šiandien ryte, prieš pradedant sveikinti pedagogus, atlikau pilietinę pareigą,“ – savo Facebook paskyroje įrašą pirmadienio (spalio 5 d.) vakarą paliko miesto vadovas.
Sekmadienį, spalio 4-ąją, prieš pirmadienį prasidedant išankstiniam balsavimui rinkimuose į Seimą, jis paragino miestiečius aktyviai dalyvauti renkant naująjį Seimą. Ta proga miesto vadovas pasivaikščiojo ir pagrindine miesto promenada, J. Basanavičiaus gatve.
„Jau rytoj prasideda išankstinis balsavimas rinkimuose į naująjį Seimą, o lygiai po savaitės, ateinantį sekmadienį, spalio 11 – ąją, didžioji dauguma balsuotojų susitiksime prie balsadėžių. Raginu visus aktyviai dalyvauti rinkimuose ir balsuoti už tą kandidatą, kuris, Jūsų manymu, būtų tinkamiausias Seime solidžiai ir nuoširdžiai atstovauti Palangai bei mūsų visam regionui ateinančius ketverius metus. Labai prašau savo pasirinkimą pasverti pasitelkiant patirties, kompetencijos, patikimumo, reikalo išmanymo, darbštumo ir svarbiausia – meilės savo pajūrio kraštui, o ne savo asmeniui argumentus“, – pabrėžė jis.
Kurorto vadovas priminė, kad kiekvienai savivaldybei svarbu, kad Seime dirbtų žmonės, kurie išmano savivaldos specifiką bei problemas, ir rinkėjų prašė prie balsadėžių rinktis nepamirštant, jog „tai ne MIS, ne gražiausios šypsenos ar fotografijos „kaip aš myliu pajūrio kraštą“ konkursas“, o renkamas atstovas, kuris turi tapti svarus pagalbininkas vietos valdžioms.
„Lietuva – tai 60 savivaldybių, tarp kurių esame ir mes, Palanga bei Klaipėdos ir Kretingos rajonai. Mums nereikia Seime gražių formų, nereikia tokių atstovų, kurie neragavo darbo savivaldoje duonos ar tik spėjo sužinoti tokios duonos receptą. Mums nereikia tokių seimūnų, kurie apie žmonių problemas prisiminė ir aktyviau pradėjo reikštis tik startavus rinkimų kampanijai, kurie bando patikti ir įtikti Jums fotografiškomis šypsenomis, pažadais ir pasiūlymais, neturinčiais realaus pagrindo būti įvykdytais, kurie dar stokoja ne tik politinės, bet ir gyvenimiškosios patirties.
Dirbti Seime, padėti savivaldai įgauti dar didesnių savarankiškumo galimybių, tapti realiais pagalbininkais savo kraštui – tai didžiulis, išskirtinės kompetencijos kasdienis darbas. Tai nėra perkelti kelio ženklą į kitą vietą ar dėl gražios nuotraukos padėti močiutei nuskinti obuolius sode. Rinkimai į Seimą – tai ne MIS, ne gražiausios šypsenos ar fotografijos „kaip aš myliu pajūrio kraštą“ konkursas“, – pabrėžė Facebook įraše Š. Vaitkus.
Anot jo, dirbti Seime, padėti savivaldai įgauti dar didesnių savarankiškumo galimybių, tapti realiais pagalbininkais savo kraštui – tai didžiulis, išskirtinės kompetencijos kasdienis darbas.
„Tai nėra perkelti kelio ženklą į kitą vietą ar dėl gražios nuotraukos padėti močiutei nuskinti obuolius sode...Man kaip kurorto vadovui Seime reikalingas pagalbininkas, žmogus, su kuriuo nereikėtų konfrontuoti, kuris preciziškai išmanytų savivaldos specifiką ir darbą, būtų svarus ramstis sprendžiant savivaldos problemas,“ – dėstė Š. Vaitkus.
Anot Palangos mero, „galima kandidatus apibūdinančius duomenis pateikti taip: 90x60x90“ ( šie skaičiai dažnai naudojami norint apibūdinti grožio etaloną: krūtinės, liemens ir klubų apimtis – red.past.), tačiau, Š.Vaitkaus teigimu, Palangai ir visam pajūrio kraštui, kaip ir visai šaliai, yra labai svarbu kandidato patirtis savivaldos srityje ir politinio darbo išmanymas.
Vienmandatėje Mėguvos rinkimų apygardoje, kuriai priklauso Palanga ir dalis Klaipėdos bei Kretingos rajonų, kandidatuoja 12 politikų. Apygardoje balsavimas vyks 18 apylinkių.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, kovo 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma ir vaikais  pakvietė 40 karo pabėgėlių iš Ukrainos į popietę Palangoje –  pavakarieniauti ir pabendrauti. 


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus socialiniame tinkle “Facebook” pasidalino savaitgalį siautusios audros padariniais kurorte.


Į žinią Delfi.lt, kad, Palangą talžant didelei vėtrai, penktadienį, sausio 21 d., įgriuvo poilsio namai „Auska“, sureagavo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris penktadienį, sausio 21 d., vakare savo Facebook paskelbė tokį įrašą.


Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Vyriausybei atlaisvinus judėjimą tarp savivaldybių, kurortai ruošiasi turistų antplūdžiui. Kaip sakė Delfi.lt penktadienį, balandžio 9 d., policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Palangoje savaitgalį budės sustiprintos pareigūnų pajėgos. Likusioje Lietuvoje pareigūnai dėmesį atkreips ir į galimus susibūrimus kaimo turizmo sodybose. Vidutiniškai kasdien Palangoje dirba iki...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Pasveikino naująjį Palangos miesto garbės pilietį J. Brindzą

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 02 | Rubrika: Miestas

Palangos vadovai – meras Šarūnas Vaitkus bei vicemeras Saulius Simė – pirmadienį pasveikino naująjį Palangos miesto garbės pilietį Joną Brindzą bei įteikė jam kvietimą dalyvauti gruodžio 14 d. vyksiančioje Kurhauzo atidarymo šventėje. Šio renginio metu J. Brindzai bus įteiktos Palangos miesto garbės piliečio regalijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius