Žurnalistei Palangos meras Šarūnas Vaitkus atsakė, ar mero postas jam – ne „per ankštas“ ir ar jis neketina išplaukti į platesnius vandenis

"Palangos tilto" informacija, 2023-09-09
Peržiūrėta
1010
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šarūnas Vaitkus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Šarūnas Vaitkus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei.

„Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis

Mūsų savivaldybėje pirmadienį apsilankiusi portalo 15min.lt politikos aktualijų žurnalistė Roberta  Salynė buvo labai konkreti: 

– Mere, ar Jums ne per ankštas šis postas, ar neketinate išplaukti į platesnius vandenis?

Kiti klausimai buvo ne ką lengvesni:

– Regionuose mažėja viešųjų paslaugų: nuo pašto skyrių, bibliotekų, bankų iki sveikatos priežiūros paslaugų, viešojo transporto. Kaip čia viskas atrodo? 

– Kaip apskritai, jūsų nuomone, tvarkosi Palanga? Kokių prikaištų ar pagyrų išgirdote šiemet iš atvykusiųjų pailsėti, verslo, savivaldybės gyventojų? Verslininkai skundžiasi nekokia vasara: poilsiautojai taupė.

– Kaip vertinate sveikatos priežiūros įstaigų reformą? Kai kurios savivaldybės, tarkime, kaimyninė Kretinga šiaušiasi prieš ją ir piktinasi.

– Kaip vertinate Seimo valdančiąją daugumą? Vyriausybės darbą?

Ką atsakiau į šiuos klausimus, skaitykite. Ačiū žurnalistei už profesionalų išlaikytą bendravimą bei pokalbį, kuriam viešnia, kaip matyti, išsamiai ruošėsi,“ – meras Š. Vaitkus sako savo įraše Facebook penktadienį, rugsėjo 8 d.

Tiesa, visą interviu galima perskaityti tik portalo naujienų prenumeratoriams.

 

PT info

Jūsų komentaras:

nesvarbu niekas 2023-09-10 10:10 (IP: 162.158.222.141)
kuklumas turi buti visur ir visada

Taip pat skaitykite

Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


Paaiškėjo mėnesį trukusių geriausio Lietuvos mero rinkimų, kuriuose buvo galima įvertinti, kuris iš keliasdešimties merų per besibaigiančią kadenciją labiausiai patenkino rinkėjų lūkesčius, rezultatai. Jau tradicija tapusi Alfa.lt iniciatyva atskleidė, jog būtent Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, portalo skaitytojų nuomone, turi pelnyti metų mero vardą. 


Trečiadienį, gegužės 19 dieną, Vilniuje, Seime, su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen susitiko Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius ir viceprezidentas Šarūnas Vaitkus.


Pirmadienį, balandžio 19 dieną, Lietuvos Konstitucinis Teismas (KT) paskelbė, kad prieš šešerius metus įvesti tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, todėl negali vykti. „Konstitucinio teismo sprendimą reikia vykdyti, o ne komentuoti ,“ – šyptelėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus, pirmadienio popietę sulaukęs...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


„Metų mero“ rinkimuose, surengtuose portalo Alfa.lt, аplenkęs kitus 58 šalies merus, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus užėmė garbingą antrąją vietą, į priekį užleidęs tik šalies prezidento rinkimų apklausų vieną lyderių, populiarųjį Kauno merą Visvaldą Matijošaitį. Tiesa, galutiniai rezultatai bus paskelbti truputį vėliau, susumavus interneto...


Lietuvos metų mero 2014 rinkimuose Šarūnas Vaitkus – trečias

"Palangos tilto" informacija, 2015 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusios savaitės pabaigoje Panevėžio „Cido“ arenoje įvykusiame renginyje – viešoje diskusijoje „Ateities Panevėžys“ paskelbti Lietuvos 2014-ųjų metų mero rinkimų nugalėtojai. Palangos meras Šarūnas Vaitkus šiuose rinkimuose pakilo į garbingą trečią vietą, o portale lrytas.lt jam skirta net 4 tūkst. 731 balsų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius