Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“ išvyka į Skuodą

Palangos tiltas, 2022-10-20
Peržiūrėta
1649
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“ išvyka į Skuodą

Spalio 14 dieną LPS Palangos pensininkų bendrija „Bočiai“ vyko į Skuodą. Skuodo pensininkų bendrija „Bočiai“ įvykdė gražų projektą „Sustabdyta Skuodo praeities akimirka“ –papuošė Skuodo kultūros centro sieną nuostabia freska, sukurtą pagal prieš beveik 30 metų žurnalisto, tautodailininko Juozo Vyšniausko grafikos darbą. Šis projektas jau yra penktasis, įgyvendintas Skuodo pensininkų bendrijos „Bočiai“.

LPS Palangos pensininkų bendrijos  „Bočiai“ atstovai, pirmininko pavaduotoja Honorata Savickienė, tarybos nariai Adolfina Nesteckienė, Augenija Motiejauskienė, Česlava Petkienė, dalyvavo šiame nuostabiame renginyje. Džiugu buvo girdėti, kaip gražiai buvo kalbama apie Skuodo istoriją, apie  savo protėvių tradicijų, kalbos išsaugojimą. Skuodo gimnazijos moksleiviai labai gražiai kalbėjo apie Skuodo praeitį, dabartį ir ateitį. 

Džiaugiamės mūsų bendravimu su tokiais šviesiais, nuoširdžiais žmonėmis kaip Skuodo pensininkų bendrija „Bočiai“, bendrijos pirmininke Joana Viščiūniene – dalinomės mintimis, idėjomis. Visada yra ko mokytis iš kitų ir siekti užsibrėžtų tikslų. 

Kiekvienas susitikimas su bendraminčiais praturtina ir paskatina imtis veiklos, skatina saugoti mūsų istoriją, kalbą, kurti ir puošti mūsų gimtinę.

 

Palangos pensininkų bendrijos pirmininko pavaduotoja Honorata Savickienė ir

tarybos narė Adolfina Nesteckienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Planas iškirsti kelis medžius prie Vanagupės g. 13C sukėlė bendrijos narių nepasitenkinimą. Žmonės apklijavo brandžius medžius plakatais, papuošė balionais.  


Palangos viešosios bibliotekos interneto skaitykloje gegužės 3 – 30 dienomis eksponuojama Palangos SPŽG bendrijos darbų paroda „Pavasaris“.


Šių metų sausio 24 d.į paskutinę kelionę išlydėjome ilgametę Palangos pensininkų bendrijos  „Bočiai“ narę Vidą Tiškuvienę. 


Lapkričio 12 d. Palangos Kurhauzo puošnioje salėje šurmuliavo žmonės. Rinkosi garbūs svečiai, palangiškiai.  LPS Palangos pensininkų bendrija „Bočiai“ švenčia 30-ties metų jubiliejų.


Spalio 14 dieną LPS Palangos pensininkų bendrija „Bočiai“ vyko į Skuodą.


Šių metų rugpjūčio 17 d. (trečiadienį), 14.00 val.,  Palangos Stasio Vainiūno muzikos mokyklos salėje (Maironio g. 8) vyks Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“ visuotinis susirinkimas.


Mažosios bendrijos steigimas yra vis populiaresnis sprendimas, mažosios bendrijos steigiamos palyginti ne taip seniai. Mažoji bendrija (MB) yra tinkama verslo plėtrai šeimai ar vienam asmeniui, mažajai bendrijai gali priklausyti iki dešimties žmonių. Tai tobuliausias sprendimas smulkiam šeimos verslui. Profesionalūs specialistai pasirūpins mažosios bendrijos steigimu ir...


Sodų bendrijos „Bočiai“ gyventojai sukilo, kai pamatė, kad vasarą neliko praėjimo iš Sedulų tako į Vėžių gatvę. Juo būdavo patogu pasiekti parduotuvę, o ir atsarginis išėjimas tuo pačiu buvo. Dabar, kaip nuogąstauja gyventojai, yra likęs tik vienas išėjimas iš sodų – į Kretingos gatvę, o jeigu kokia nelaimė, negi neturi būti atsarginio? „Negi...


Užkliudžius vieną bėdą, jų pasipylė kaip iš gausybės rago. Taip nutiko ir sodų bendrijoje „Pavėsis“ vandeniui apsėmus vieną iš gatvelių – Aguonų taką. Praėjusią savaitę lietui merkiant vanduo sustabdė sodų bendrijos Aguonų tako gyventojų judėjimą, tad ėmė ieškoti pagalbos, o jos laukdami, nieko nelaukę patys ėmėsi veiksmų. Tačiau, kaip paaiškėjo, pagalbos jie nelabai ir gali sulaukti, nes...


Kalėdinė dovana vaikams – išvyka visureigiais

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 08 | Rubrika: Miestas

Jau tradicija tapusi Visureigių klubo „4x4 Pajūris“ inicijuota išvyka praėjusį šeštadienį vėl nudžiugino Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtinius. Artėjant šv. Kalėdoms juos pasitiko ne tik šventiškai nusiteikę visureigių aistruoliai, bet ir kartu atvykęs Kalėdų Senelis, nestokojęs geros nuotaikos ir dovanėlių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius