Palangos senojoje gimnazijoje – ŠIMTADIENIS

Palangos senosios gimnazijos kolektyvas, 2010-02-15
Peržiūrėta
623
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasario 12 dieną net septynios ketvirtokų gimnazistų klasės stojo į mokyklos baigimo maratono finišo tiesiąją. Lieko tik 100 dienų iki didžiųjų  išbandymų – EGZAMINŲ.

 

Kaip ir kiekvienais metais, abiturientai pilni jaudulio ir nežinios. Prieš laikant egzaminus, kaip ir kasmet, Vyriausybė, Švietimo ministerija, švietimo reforma pateikia gąsdinančių naujovių. Iš abiturientų lūpų su baime skamba: visi egzaminai – tik valstybiniu lygiu…

Bet artėjantys sunkumai nesutrukdė ketvirtokams linksmai pažymėti tradicija tapusią dieną. Jaunesnieji draugai trečiokai gimnaziatai laukė gimnazijos šeimininkų – ketvirtokų jau prie gimnazijos slenksčio. Muzikos lydimi abiturientai pateko į savo klases, kurios buvo virtusios Piratų laivu, Medicinos punktu, Gėlių  lauku, Valgykla… Visose klasėse šeimininkavo trečiokai – buvo pateiktos užduotys, egzaminai, išbandymai, kuriamos pasakos, dainuojama. Visiems abiturientams buvo įteikti Pusdiplomiai, sertifikatai, pažymėjimai, kurie leidžia dar 100 dienų lankyti mokyklą ir semtis žinių. Įteikti Šimto dienų kalendoriai, kurie grėsmingai primins baigiantiems gimnaziją jaunuoliams, kad artėja „Didelių išbandymų metas“.

Palangos senosios gimnazijos pedagogų kolektyvas sveikina visus abiturientus. Linki didelio susikaupimo ir sveikatos žengiant paskutinius 100 žingsnelių, o po to… linkime kuo geriausių rezultatų!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

"Sniego gniūžtės“ veikla Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" redakcija, 2020 02 14 | Rubrika: Jūros vaikai

Sausio 17-19 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ organizuojama prevencinė programa „Sniego gniūžtė“ (SG).


Kovo 8-9 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada ir konkursas. Olimpiadoje dalyvavo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai, o konkurse „Je parle français et toi?“ – 7 klasių prancūzakalbiai. Visi 72 mokiniai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę II-ąjį (rajoninį) turą – atlikę rašymo bei kalbėjimo...


Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas

Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.


Karjeros diena Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 10 | Rubrika: Jūros vaikai

Kokią ugdomosios veiklos kryptį rinktis III gimnazijos klasėje? Kokią profesiją ar veiklą pasirinkti baigus mokyklą? Tai klausimai, kurie dažnai kyla I-II ir III-IV klasių gimnazistams. Būtent sausio mėnesio 24 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vykę Karjeros dienos renginiai ne tik pateikė gimnazistams informacijos apie įvairias profesijas, bet ir paskatino pirmiausia pažinti save ir...


Palangos senojoje gimnazijoje „siautė“ matematikos ,,bacila“ – vyko tradicinė matematikos savaitė. Ji prasidėjo gimnazistų viešnage Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje, kur vyko respublikinė konferencija ,,Matematika už lango”. Joje IID klasės mokinys Dovydas Žemaitaitis (mokytoja Aušra Ševeliova) skaitė pranešimą...


Palangos senojoje gimnazijoje vyko Karjeros ir verslumo ugdymo diena. Ugdymo karjerai konsultantės Jūratės Vaišvilės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos Vaičiulienės iniciatyva mokiniai buvo pakviesti klausyti motyvacinių ir informacinių paskaitų, turėjo galimybę pateikti klausimus ir konsultuotis asmeniškai.


Praėjusią savaitę, vasario 23 dieną, Gimnazijoje vykusi I klasių viktorina „Kalbos turtai“ – Gimtosios kalbos dienos paminėjimui skirtų renginių ciklo dalis. Kaip ir praėjusiais metais, renginyje dalyvavo ne tik gimnazijos I klasių, bet ir Palangos „Baltijos“ bei Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų komandos, viktoriną pradėjusios žaismingais prisistatymais. Toliau...


Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Seimo nario P. Saudargo padėjėja-sekretorė Eglė Švabauskienė. Visi jie dalyvavo ekspedicijoje „Karlagas 15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties į Kazachstaną metinėms paminėti.


Palangos senojoje gimnazijoje sklandė Laisvės dvasia

Dalia RAKAUSKIENĖ Palangos senosios gimnazijos mokytoja, 2013 03 14 | Rubrika: O man ne dzin

Kovo 11-oji Palangos senojoje gimnazijoje pažymima netradiciškai. Jau devinti metai gimnazistai ir kūno kultūros mokytojai organizuoja sveikatingumo žygį-krosą „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas”.


Palangos senojoje gimnazijoje – ŠIMTADIENIS

Palangos senosios gimnazijos kolektyvas, 2010 02 15 | Rubrika: Miestas

Vasario 12 dieną net septynios ketvirtokų gimnazistų klasės stojo į mokyklos baigimo maratono finišo tiesiąją. Lieko tik 100 dienų iki didžiųjų  išbandymų – EGZAMINŲ.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius