Palangos TAU senjorai džiaugiasi prasmingomis paskaitomis

Palangos tiltas, 2013-02-11
Peržiūrėta
1242
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išklausius informaciją vyko paskaita „Kaip pergudrauti stresą ir išlikti nugalėtoju“.
Išklausius informaciją vyko paskaita „Kaip pergudrauti stresą ir išlikti nugalėtoju“.

Trečiadienio popietę senjorų-studentų neišgąsdino nei darganas oras, nei tirpstančio sniego balos. Visi aktyviai ir su gera nuotaika rinkosi į Palangos senosios gimnazijos salę. Kadangi dalyvavo visų fakultetų pirmo kurso senjorai-studentai, paskaitos įžanginėje dalyje kalbėjo Palangos Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Vilma Varpiotienė. Ji kaip visada nestokojo mums šiltų žodžių, pasveikino gausiai susirinkusius senjorus ir pagyrė už aktyvų dalyvavimą. Supažindino su artimiausiu metu įvyksiančiais renginiais mieste ir padrąsino nestokoti išradingumo ir drąsos.
Senjorai-studentai taip pat buvo pakviesti dalyvauti mokymuose su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Informavo apie kuriamą Palangos TAU moterų ansamblį ir kvietė norinčias dainuoti vasario 11 d., 11 val. atvykti į Palangos švietimo pagalbos tarnybą. Pristatė visų fakultetų išrinktus dekanus: sveikatos fakulteto dekanė – Viktorija Petraitienė, kraštotyros ir turizmo – Birutė Mockuvienė, dvasinio tobulėjimo fakulteto – Zita Čepulienė, menų fakulteto – Virginija Antušienė.
Supažindino su patvirtinta Palangos Trečiojo amžiaus universiteto taryba, kurią sudaro: tarybos pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė, tarybos pirmininkės pavaduotojos Zita Čepulienė ir Birutė Dobranskienė, tarybos sekretorė Janina Jūratė Pocienė.
Išklausius informaciją vyko paskaita „Kaip pergudrauti stresą ir išlikti nugalėtoju“. Auditoriją pasveikino nuostabi lektorė Lidija Laurinčiukienė, kuri yra dėstytoja, žurnalistė.
Su nepaprastai gera švytinčia vidine energija ir dideliu išradingumu, lyg drugelis skraidydama scenoje, ji taip šiltai ir paprastai sugebėjo pateikti tai, apie ką kalbama. Savo nuostabiu pasakojimu pasiekė kiekvieno senjoro širdies kampelį, nes jos neklausyt ar negirdėt negalima. Senjorai dėkojo aplodismentais atsistoję ir ilgai nesiskirstė, džiaugėsi paskaita ir daugelis sakė, kad pabuvoję lyg šauniame teatro spektaklyje. Tai nuostabi lektorė, kuri ne tik daug žino ir daug ką išmano, bet ir pateikė begalę puikių pavyzdžių, kaip išsilaisvinti nuo vidinių konfliktų ir nesuvokiamų mums patiems asmeninių kompleksų, kurių mes ir patys nejaučiame. Tad nepamirškime mylėti save, kaip mokė lektorė – pagirti kitų, todėl nestatykime užtvarų sau, nebūkime vieni. Gilus vertybės supratimas ateina su branda.
Trečiojo amžiaus universiteto senjorų-studentų vardu visi dėkojame, kad turime galimybę dalyvauti tokiose prasmingose paskaitose, kad galime tobulėti pažindami dar geriau save ir besikeičiantį pasaulį.

Zita ČEPULIENĖ
Dvasinio tobulėjimo fakulteto dekanė

Jūsų komentaras:

Senjoras Antanas 2013-02-12 19:04 (IP: 78.61.214.75)
Ačiū mūsų Merui. Dabar mes turime užsiėmimą. AčiŪ kas sugalvojot įsteigti Universitetą. Prisimenu, kad prieš rinkimus skaičiau žalią konservatorių leidinuką. Gerbiu, kad neapgavo, o ištesęjo pažadus. Retai taip būna, kad politikai juos vykdo.

Taip pat skaitykite

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, minima spalio 1-ąją, yra ypatinga mums visiems – ir patiems senjorams, ir tiems, kurie kasdien semiasi žinių bei gyvenimiškos patirties iš savo tėvų ar senelių


Daliai Palangos besimokančiųjų naujieji mokslo metai prasidėjo beveik savaite vėliau nei kitiems –  Palangos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorai į naujų mokslo metų pradžios šventę rinkosi antradienį, rugsėjo 7 d.


Tradiciškai Palangos miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyrius skelbia asmenis, artimiausiu metu žadančius sumainyti aukso žiedus. Kas tie laimingieji? Sąrašu dalijamės ir mes.


Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 12 straipsnio 5 dalies 6 punktu ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įsakymo Nr. 1-3 „Dėl techninių perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 25 punktu, šių metų gegužės 12 d....


Palangos meras Šarūnas Vaitkus penktadienio, vasario 12 d., popietę savo Facebook paskyroje pakvietė visus virtualiai aplankyti Kurhauzo medinėje dalyje esančią teatro salę.


Daugelio pensininkų bendrijos „Bočiai” narių pageidavimu, Savivaldybei suteikus autobusą, buvo suorganizuota išvyka į Pakruojo dvaro gėlių festivalį „Vasarvidžio nakties sapnas 2020”. Važiavome maršrutu Palanga, Kretinga, Plungė, Telšiai, Šiauliai, Pakruojis. Kelionės metu gido neturėjome, todėl patys senjorai, kurie turėjo žinių apie...


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Palangos miesto savivaldybė kviečia visus Palangos senjorus rytoj, šeštadienį, paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, kurios metu vyresniesiems gyventojams bus siūloma įvairių pramogų – prisiminti miesto istoriją, pasimėgauti kultūriniais renginiais, taip pat pasivaišinti kavinėse nemokama kava bei atrasti laiko ir kasdienei maldai.


Trečiadienio popietę senjorų-studentų neišgąsdino nei darganas oras, nei tirpstančio sniego balos. Visi aktyviai ir su gera nuotaika rinkosi į Palangos senosios gimnazijos salę. Kadangi dalyvavo visų fakultetų pirmo kurso senjorai-studentai, paskaitos įžanginėje dalyje kalbėjo Palangos Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Vilma Varpiotienė. Ji kaip visada nestokojo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius