„Palangos tiltas“ tapo pagrindiniu miesto laikraščiu – ir toliau eis dukart per savaitę

Palangos tiltas, 2013-08-01
Peržiūrėta
2011
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Linas Jegelevičius „Palangos tilto“ redaktorius
Linas Jegelevičius „Palangos tilto“ redaktorius

„Palangos tiltas“, kitam miesto laikraščiui nusprendus sumažinti periodiškumą, ne be konkurento pagalbos tapo pagrindiniu miesto laikraščiu – leidome, leidžiame ir leisime laikraštį kaip iki šiol – antradieniais ir penktadieniais.
Nors varžovas išmetė baltą „pirštinę“ – virtęs savaitraščiu, užleido mums visą darbo savaitės skaitytojų, reklamos ir prenumeratorių rinką – nuoširdžiai linkime jam rasti savo skaitytoją naujoje kurorto žiniasklaidos nišoje.
Maža paslaptis, kad šiandien šalies periodiniai leidiniai mažina savo pasirodymą skaitytojams ne iš gero gyvenimo – keliskart per savaitę išeinantys leidiniai tampa savaitraščiais, o pastarieji – mėnraščiais.
Tikime, kad dėl sąnaudų taupymo pasirinktas retesnis periodiškumas pasirodys buvęs teisingas žingsnis.
Bet šiandien, kai spausdintam žodžiui vis dažniau kyla pavojus, kad spaustuvės dažais kvepiančios raidės, žodžio, sakinio, žinutės, straipsnio – ir viso laikraščio neužgožtų kokiame nors įmantriame skaitmeniniame formate pateiktas kompiuterinis laikraščio variantas jūsų kompiuteryje ar mobiliajame telefone – patikiname visus, kad „Palangos tiltas“ ir toliau jus pasieks kaip iki šiol – antradieniais ir penktadieniais.
Spaustuvės dažais kvepiančiame laikraštyje.
Žinoma, keisimės ir mes, bet su Jumis, skaitytojai, dalinsimės žiniomis, verslo ar politikos, kultūrinio gyvenimo naujienomis, dukart per savaitę.
Jeigu pasielgtumėme kitaip, reikštų, kad pasielgtumėme negarbingai – užsisakę laikraštį metams, vietoje 100 numerių gautumėte vos 50.
Gerbiame jus ir save, todėl taip nebus, o apie visus pasikeitimus ateityje, jeigu jie kada nors įvyktų, informuotumėme iš anksto.
Šiandiena aš, „Palangos tilto“ redaktorius ir direktorius, galiu pagrįstai džiaugtis.
Prieš daugiau kaip du metus perėmus ir laikraščio direktoriaus pareigas, padedant kolektyvui, pavyko stipriai optimizuoti (pagerinti) laikraščio veiklą: sumažinti bendrovės sąnaudas, pagerinti laikraščio žurnalistinio darbo kokybę, pritraukti daugiau reklamos lėšų.
Vienas lauke – ne karys.
Todėl lenkiu galvą fantastiškai žurnalistei (kol dirbu regioninėje žiniasklaidoje, sakau atvirai, kitos tokios profesionalės nesu sutikęs) Livijai, kuri žiemą neprašoma, siaučiant pūgai, gali nupėdinti į Birutės parką, kad nufotografuotų apsnigtą Gintaro muziejų ar aplankyti visas parodas savaitgalį.
Ačiū kruopščiai laikraščio „iždininkei“ – buhalterei Raimondai, jau „Palangos tilto“ veteranei, kuri skrupulingai suskaičiuoja kiekvieną bendrovės litą.
Esu dėkingas korektorei Rasai, taip pat laikraščio veteranei, pro kurios akis dažniausiai nepralysta nė viena klaidelė, kuri tikslindama žodžio vartoseną, gali valandėlei panirti į storą Lietuvių kalbos žodyną.
Džiugu, kad laikraščio administratorės, dažniausiai pasitinkančios kiekvieną redakcijoje, yra dėmesingos, malonios ir geranoriškos.
Ačiū ir sąžiningam laikraščio išvežiotojui ponui Vytautui, kūrybiškajai laikraščio dizainerei Gintarei, uoliajai valytojai Marijai – visiems.
Pagarba ir dėmesys kiekvienam žmogui mano vertybių skalėje – itin aukštai, todėl jeigu kada nors jus kas nors nuvylė „Palangos tilte“, labai prašau man asmeniškai išsakyti savo pastebėjimus ir pageidavimus.
Esu dėkingas ir laikraščio leidėjams, kurie niekada nestovi už mano nugaros ir nebaksnoja į kompiuterio ekraną, ir neskambina, nurodinėdami, kas, apie ką ir kaip turėtų būti rašoma.
Žinau, jeigu taip kada nors
atsitiktų, jau kitą dieną palikčiau Palangą, nes esu labai laisvas žmogus.
Patikinu: kol esu redaktorius, „Palangos tiltas“ yra atviras visoms nuomonėms ir požiūriams.
Džiaugdamasis, kad pavyko sunkiu darbu ir dėl naujų konkurencinių kurorto žiniasklaidoje aplinkybių sustiprinti „Palangos tiltą“, priėmėme sprendimą gerokai atpiginti gyventojams visus skelbimus.
Atidžiai pažvelkite į mūsų naujus, nuo šiandien įsigaliojančius skelbimų ir reklamos įkainius.
Nuo šiol jie pas mus – pigiausi!
Būtinai apie tai praneškite ir savo giminaičiams ar kaimynams.
„Palangos tiltas“ tęsia 2014 metų prenumeratos kainą – mūsų leidinys kainuoja tik 99 litus su pristatymu ir 55 litus atsiimant jį redakcijoje, įmonėms – 149 litus.
Paskubėkite ir užsisakykite „Palangos tiltą“!
Kiekvienam, užsiprenumeravusiam laikraštį kitiems metams, įteiksime dovanų – bilietus dviems asmenimis apsilankyti kultūros renginyje Palangoje.
Jeigu jau užsisakėte laikraštį, kai redakcija dar neturėjo pakvietimų į renginius, prašome užsukti jų pasiimti į redakciją dabar – jų pakaks visiems.
Už tai ačiū mūsų pagrindiniam rėmėjui – kultūros klubui „Ramybė“.
Galbūt pastebėjote ir besikeičiantį mūsų interneto svetainės www.palangostiltas.lt „veidą“ – naujas skiltis. Artimiausiu metu mūsų svetainė pasikeis dar labiau – tikimės taps įdomesnė, operatyvesnė.
Šį antradienį www.palangostiltas.lt aplankė rekordinis svečių skaičius – virš 6000 per dieną!
Apsilankymų skaičius mūsų svetainėje – kitaip nei kitose miesto svetainėse – viešas.
Ir mūsų svetainės lankytojų gretos nuolat auga. Tai galite patikrinti ir jūs.
Linkėdami visiems pasidžiaugti paskutiniu vasaros mėnesiu, tikimės, kad po atostogų vis dažniau vėl praversite „Palangos tilto“ duris – siūlysite idėjas straipsniams, užsisakysite laikraštį, įdėsite pigiausią mieste skelbimą ar užsakysite reklamą.
O nuo rugsėjo vėl visus pakviesime į naujus susitikimus redakcijoje – tradicinius „Palangos tilto“ antradienio kavaryčius.
Ir ne tik – turime naujų idėjų ir sumanymų.
Būkime kartu!

Pagarbiai,
Linas JEGELEVIČIUS
„Palangos tilto“
redaktorius – direktorius

Jūsų komentaras:

hmmm 2013-08-02 17:51 (IP: 78.61.104.50)
ir as linkiu GARBINGO SKRYDZIO !!! Nors jis ir ne mano partijos laikrastis, bet internetine spaudos apzvalga pradedu nuo jo.Anas laikrastis jau buvo visiskai pavirtes i purvasklaida, gaila, kad buvau prispausta sveikatos problemu, o tai buciau ieskojus teisybes auksciau uz bent kekiolika neatitikusiu faktu straipsnyje. I tai ponia tik atreze- o koks skirtumas ??? tas laikrastelis tapo provincijos gandu neseju...Ir dar be galo erzina pasenusios naujienos- po menesi ar beveik metus internetsvetaineje.O "palangos tiltas' vis iesko naujoviu, artimai bendrauja su skaitytojais, surandame ir pikantisku posukiu politiku virtuveje, del to galime ir pasigincyti ar kryzium kristi uz ka nors ...SU " PALANGOS TILTU" - idomiau gyventi...SEKMES !!!

AČIŪ 2013-08-02 08:29 (IP: 78.61.56.200)
"Palangos tiltą' ,kiek pamenu ,2000 vasarą,būdamas meru,R.Palaitis sukūrė kaip trampliną rinkimams į Seimą.Deja,jo politinės karjeros sparnai nulūžo Vilniuje,gana negarbingai, tuo nusitempdamas ir savo partiečius.Laikraštis liko,jį "augina" jau skirtingos partijos- konservatoriai.Laikraštis savas ,žmogiškas....ir tuo džiaugiamės.Ačiū.ILGO IR GARBINGO SKRYDŽIO.

Taip pat skaitykite

Artimųjų kapus Palangos miesto kapinėse rasti nuo šiol bus paprasčiau – miesto civilinės kapinės suskaitmenintos, tad visa aktuali informacija jau patogiai pasiekiama virtualioje erdvėje. 


J. Basanavičiaus gatvės Naujiems metams neplanuojama uždaryti, o jūros tilto uždarymas naujametinę naktį nėra naujiena – gruodžio 31 d. po pietų tai daroma kasmet, "Palangos tiltui" sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Ir nors šiais metais naujametinio fejerverko, anot jo, nebus, veikiausiai ir šiemet tiltas bus uždarytas, siekiant išvengti žmonių...


Išrinkus miesto Tarybos narį Mindauga Skritulską Seimo nariu Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, jo vietą miesto Taryboje, "pasislinkus" TS-LKD Palangos skyriaus rinkimų į Tarybą sąrašui, užėmė Paulius Rojus. Savivaldybės tarybos posėdžio metu praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 2 6 d., jis prisiekė dešinę ranką padėjęs ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos....


Ar užsisakėte vienintelį Palangos laikraštį „Palangos tiltas“ 2021 metams? Dėl visų mūsų sveikatos patariame laikraštį kol kas užsisakyti nuotoliniu būdu: sumokant į „Palangos tilto“ banko sąskaitą AB SEB banke LT207044060006330540 (UAB „Palangos tiltas“ įmonės kodas – 301597537) ir pavedimo paskyroje nurodant adresą, kuriuo...


Jau tapo tradicija, kad pirmąją pavasario dieną Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje susirenka Žemaitijos krašto jaunieji pianistai į festivalį-konkursą „Muzika sujungia mus“.


Keturis mėnesius vykusiose miesto atvirajame krepšinio pirmenybėse įspūdingą žaidimą demonstravę „Palangos tilto“ krepšininkai praėjusį šeštadienį finale nusileido „Lokiams“ 75:87 ir liko antri. „Turnyre ant menčių paguldėme ne vieną stiprią komandą, todėl antroji vieta – didelis komandos pasiekimas“, – sako vienas...


„Palangos tiltas“, kitam miesto laikraščiui nusprendus sumažinti periodiškumą, ne be konkurento pagalbos tapo pagrindiniu miesto laikraščiu – leidome, leidžiame ir leisime laikraštį kaip iki šiol – antradieniais ir penktadieniais.


Palangos tiltas – kaip iki šiol ar nuo šiol – Draugystės tiltas, simbolizuojantis Latvijos, Lietuvos ir Estijos tikrą ar menamą draugystę, nes ant jo penktadienį, pradedant kurorto sezono atidarymo šventę „Myliu Palangą“, lipo ir komplimentų Palangai pažėrė trijų Baltijos šalių parlamentų pirmininkės? Vakar Palangos savivaldybės vicemeras S....


Palangos tiltas - kaip iki šiol ar nuo šiol - Draugystės tiltas, simbolizuojantis trijų moterų –Latvijos, Lietuvos ir Estijos parlamentų vadovių - atvykimą į 2012-ųjų metų Palangos kurorto šventės „Myliu Palangą“ atidarymą? Draugystės tilto atidarymu bei balandžių, paleistų iš Latvijos parlamento pirmininkės Solvitos Abotinos, jos kolegės Ene...


Komunalininkai tapo sniego ir miesto valdžios įkaitais

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Palanga paskendo sniege. Trečdaliu susiaurėjusios ir sniego apkasais įrėmintos kurorto gatvės tapo panašios į aukštais borteliais apjuostas bobslėjaus trasas.  Prie šaligatvių negalinčios privažiuoti mašinos šalikelėse stovi užėmusios beveik visą eismo juostą, o šalia jų prasilenkiantys du automobiliai gatvėje jau sunkiai beišsitenka.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius