Pasirašytas pareiškimas formuoti naują Klaipėdos rajono valdančiąją koaliciją

Palangos tiltas, 2022-05-06
Peržiūrėta
1712
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasirašytas pareiškimas formuoti naują Klaipėdos rajono valdančiąją koaliciją

Trys Klaipėdos rajono Tarybos frakcijos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Socialdemokratų partija, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kuriam kartu“ bei Tarybos narys Jonas Dumašius pasirašė pareiškimą formuoti naują valdančiąją koaliciją. Šiuo žingsniu siekiama išjudinti įstrigusius svarbius rajono strateginius infrastruktūros objektus. Matoma, kad jei nebus pokyčių, tai, pavyzdžiui, tokie projektai kaip Gargždų daugiafunkcis sporto centras ir toliau liks tik popieriuje. 

Esminis sutarimas – strateginiai darbai turi būti tęsiami. Prioritetas yra svarbiems kultūros, švietimo, socialinės srities objektams. Tai ir Gargždų kultūros centro renovacija, Sendvario mokyklos-darželio, Endriejavo kultūros namų, Priekulės mokyklos priestato statyba, Gargždų parko tvarkymas, visų seniūnijų kelių ir gatvių tinklo gerinimas ir kiti rajono žmonėms svarbūs darbai.

„Visus metus būdamas mažumoje nuolat kartojau, kad man trūksta dėmesio svarbiems darbams, strateginiams rajono tikslams. Tikiu, kad turėdami daug politinės patirties, sugebėsime rasti bendrą kalbą ir susidėlioti pagrindinius strateginius tikslus, kurie svarbūs rajonui. Laukia nemažai darbų, kuriuos būtina įgyvendinti, todėl reikia suremti pečius visiems, kad būtų galima nuveikti kiek įmanoma daugiau per trumpą laiką“, –  sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas. 

Artimiausiu metu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Socialdemokratų partija bei Visuomeninis rinkimų komitetas „Kuriam kartu“ dar turi pasirašyti ir naują koalicijos sutartį, kurioje būtų numatyti ir pagrindinės ateinančių metų darbų bei tikslų gairės. 

„Formuojant koaliciją, mes socialdemokratai, prioritetu visuomet laikėme lygiateisiškumo ir lygiavertiškumo  principą tarp partnerių. Problema ta, kad ankstesniojoje daugumoje to pritrūko. Kitas svarbus klausimas – daugiafunkcis sporto centras Dariaus ir Girėno gatvėje. Ir ypač dabar, kai Gargždų krepšininkai laimėjo Nacionalinę krepšinio lygą. Todėl mes turime susitelkti, kad šis projektas būtų įgyvendintas kuo greičiau. Net neabejoju, kad šios koalicijos apimtyje tą ir pavyks padaryti“, - teigia Socialdemokratų frakcijos pirmininkė Ligita Liutikienė. 

„Ši dauguma, tai Centro kairės koalicija, kurią, manau, ir norėjo matyti rinkėjai, todėl geriau vėliau nei niekada. Visuomet kartoju – nežiūrėkime atgal, žiūrėkime į priekį, ką mes galime padaryti ir įgyvendinti. Šios kadencijos Tarybai liko ne tiek jau ir daug laiko, todėl turime kuo greičiau imtis svarbiausių darbų, kad jie išjudėtų į priekį. Labai svarbu, kad pavyktų vėl suvienyti ir motyvuoti administracijos komandą, nes tai lems artimiausių mėnesių sėkmę Klaipėdos rajonui“, - įsitikinęs  Visuomeninio rinkimų komiteto „Kuriam kartu" frakcijos seniūnas Sigitas Karbauskas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos jaunimo erdvė „Be stogo“ kviečia į naują fotosesiją - artėjančios Šv. Valentino dienos proga įamžinkite jaukias ir meilės kupinas akimirkas su mylimais žmonėmis.


Legendinis virtualios realybės filmas „Angelų takais“, paremtas M. K. Čiurlionio kūrinių motyvais,  pradeda naują švietėjišką kelionę – turą po Lietuvą. 


Trys Klaipėdos rajono Tarybos frakcijos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Socialdemokratų partija, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kuriam kartu“ bei Tarybos narys Jonas Dumašius  – pasirašė pareiškimą formuoti naują valdančiąją koaliciją. 


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Politiškai stabilioje, vienų konservatorių valdomoje Palangoje įvykiai pas kaimynus, Kretingoje, kur iširo Kretingos rajono Tarybos valdančioji koalicija ir, konservatorių iniciatyva, buvo suformuota naujoji valdančioji koalicija, atrodo įdomūs ar net netikėti. „Palangos tiltas“ domėjosi, kas vyksta pas kaimynus,


Palangos politikai pasiekė naują rekordą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 26 | Rubrika: Miestas

Vakar į 53-ąjį septintojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai pasiekė naują rekordą: iš darbotvarkės išbraukę du klausimus, likusius keturiasdešimt keturis jie sugebėjo išnagrinėti per valandą ir penkiolika minučių. Pirmu klausimu patvirtintas šių metų biudžetas, kurį sudaro 19 mln. 378 tūkst. eurų pajamų ir 20...


Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai  5

TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.


Gintaro lietus Palangoje atnešė ir naują šalies čempioną

„Palangos tilto“ informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį Palangoje praūžęs gintaro lietus atnešė ir naują šalies čempioną – pirmą kartą surengtame Lietuvos gintaro rinkimo čempionate nugalėtojo laurai atiteko palangiškiui Romui Miliauskui.


Naktį iš penktadienio į šeštadienį mieste siautėjo chuliganai: Saulėtekio take, netoli „Iki“, buvo sudeginti trys atliekų rūšiavimo plastikiniai konteineriai, Bangų gatvėje, prie autobusų stotelės, anot komunalininkų, buvo susprogdinta metalinė šiukšliadėžė, o dviračių take į šiaurę nuo tilto buvo išvartyti ir eismo ženklai....


„Sodra“ patvirtino naują tvarką

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 29 | Rubrika: Miestas

Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius