Pasitikrinkite: paskelbti 2024 m. karo prievolininkų sąrašai

Palangos tiltas, 2024-01-19
Peržiūrėta
931
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2022 m. šauktiniai / Lietuvos kariuomenės nuotr.
2022 m. šauktiniai / Lietuvos kariuomenės nuotr.

Interneto svetainėje https://sauktiniai.karys.lt šių metų karo prievolininkai jau gali pasitikrinti jiems skelbiamus nurodymus – nuo šiandien čia skelbiami 2024 m. karo prievolininkų sąrašai.

„Tikiu, kad jaunuoliai patekę į karo prievolininkų sąrašus laikysis nustatytos tvarkos, bus aktyvūs ir atliks savo konstitucinę pareigą. Svarbiausia nepamiršti, kad reikia patiems pasitikrinti sąrašą ir laiku vykdyti  duodamus nurodymus, o kilus klausimams visada galima kreiptis į mūsų specialistus“, – sako Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos direktorius Arūnas Balčiūnas.

Pirmieji 2024 m. šaukimo nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai tarnybą pradės vasario pradžioje, paskutinieji – gruodžio pradžioje. Gausiausiai karo prievolininkai užpildys dalinius gegužės ir rugsėjo mėnesiais. Iš viso pagal metinį šaukimo planą į tarnybą bus pašaukta daugiau kaip 3,8 tūkst. karo prievolininkų, jie tarnybą atliks 18-oje Lietuvos kariuomenės dalinių.

Primenama, kad paskelbus karo prievolininkų sąrašus, į juos nepatekę vaikinai ir merginos nuo 18 iki 38 metų taip pat gali teikti prašymus savo noru atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą. Jie galės pasirinkti norimą tarnybos vietą, tarnybos pradžios datą ir gauti 30 proc. didesnes kaupiamąsias išmokas. Pirmumo prašymus galės teikti ir patekusieji į šaukiamųjų sąrašus. Į jų pageidaujamas tarnybos vietas bus stengiamasi atsižvelgti, o kaupiamosios išmokos jiems bus didesnės 15 procentų.

2024 m. karo prievolininkų sąrašas skelbiamas čia

2024 m. šaukimo planas skelbiamas čia

Aktuali informacija karo prievolininkams teikiama:

Interneto svetainėje karys.ltNemokama linija Lietuvoje – 8 800 12340Skambinantiems iš užsienio – +370 706 76 854Regioniniuose KPKT skyriuose ir poskyriuose: https://bit.ly/3Gkyjxd

LK info. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jungiantis prie kitų Žemaitijos rajonų ir miestų savivaldybių, 2024 metai paskelbti Žemaitiško rašto metais Palangos miesto savivaldybėje. Tokį sprendimą ketvirtadienį priėmė Savivaldybės taryba.


Interneto svetainėje https://sauktiniai.karys.lt šių metų karo prievolininkai jau gali pasitikrinti jiems skelbiamus nurodymus – nuo šiandien čia skelbiami 2024 m. karo prievolininkų sąrašai.


Migracijos departamento liepos 1 d. duomenimis, šiuo metu Palangoje yra apsistoję 947 karo pabėgėliai iš Ukrainos.


Migracijos departamento birželio 17 d. duomenimis, šiuo metu Palangoje yra apsistoję 950 karo pabėgėlių iš Ukrainos.


Migracijos departamento balandžio 27 d. duomenimis, šiuo metu Palangoje yra apsistojęs 881 karo pabėgėlis iš Ukrainos.


Migracijos departamento balandžio 22 d. duomenimis, šiuo metu Palangoje yra apsistoję 820 karo pabėgėlių iš Ukrainos.


Pagal didžiausią priimtų Ukrainos karo pabėgėlių skaičių Palanga yra 8 vietoje visoje Lietuvoje.


Ukrainos karo pabėgėliai norintys įsidarbinti Palangoje, laukiami Užimtumo tarnyboje, esančioje Vytauto g. 87, Palanga.


Gyventojai bei įmonės, Palangos miesto savivaldybėje priimantys bei apgyvendinantys Ukrainos karo pabėgėlius, apie tai raginami informuoti Palangos miesto savivaldybę. Tai padaryti, nurodant, kur ir kokie asmenys apsistojo, galima elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu 8615 59396. Palangos savivaldybės teritorijoje apgyvendintų Ukrainos karo pabėgėlių registracija...


Rinkimų sąrašai byra

2015 01 29 | Rubrika: Miestas

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį iš rinkimų sąrašų išbraukė apie 200 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, tarp jų – ir kandidatuojančius į Palangos savivaldybės tarybą. Kaip sakė VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas, tai negalutinis išbrauktųjų sąrašas, visų dar nespėta patikrinti pagal iš Vidaus reikalų ministerijos gautus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius