Patarimai kaip išsirinkti vyrišką striukę aktyviam laisvalaikiui gamtoje

Palangos tiltas, 2024-02-14
Peržiūrėta
1160
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Patarimai kaip išsirinkti vyrišką striukę aktyviam laisvalaikiui gamtoje

Tam tikra sportine veikla tikrai užsiiminėja bene visi, savo sveikata ir fizine gerove besirūpinantys vyrai. Dalis vyrų pirmenybę teikia sporto klubams bei kitiems sportiniams užsiėmimams, kurie vyksta vidaus patalpose. Visgi, tikrai yra ir tokių stipriosios lyties atstovų, kurie mieliau renkasi bet kokią fizinę veiklą lauko aplinkoje. 

Bėgiojant, žygiuojant ar užsiimant bet kokia kita fizine veikla gamtoje, labai svarbu pasirūpinti tinkama sportine apranga bei viršutiniais drabužiais. Sportine veikla užsiimant ne tik šiltuoju metų sezonu, bet ir žiemą, svarbiausia pasirinkti tinkamą vyriškos sportinės striukės modelį. Tinkamai pasirinkta sportinė striukė ženkliai sumažina įvairių peršalimo ligų riziką, užtikrina efektyvią apsaugą nuo šalčio, vėjo ir lietaus, bei, savaime suprantama, leidžia mėgautis visiška judėjimo laisve. 

Taigi, kaip išsirinkti universalią sportinę striukę, pritaikytą aktyviam laisvalaikiui gamtoje? 

Sportinės striukės storis

Esame įpratę, jog žiemos sezonui reikia rinktis kuo storesnius, ypatingai šiltus drabužius. Šios taisyklės tikrai nereikėtų taikyti renkantis aktyviam laisvalaikiui skirtą vyrišką striukę.

Pūkinės vyriškos striukės aktyviems užsiėmimams tikrai netinka. Visų pirma, jos neužtikrina komfortabilaus judėjimo proceso, o antra – tokie striukų modeliai negali užtikrinti gero vėdinimo bei oro pralaidumo. Pūkinės striukės nešalina prakaito. Intensyviau pasportavus ir šiek tiek sušilus, prakaitas lieka drabužio viduje, nugara sušlampa ir sportine veikla užsiimantis žmogus gali labai greitai peršalti.

Užsiimant aktyvesne fizine veikla žiemos metu, rekomenduojama rinktis lengvas sportines striukes su specialiais sintetiniais užpildais. Tokios striukės užtikrins komfortabilų judėjimą ir efektyviai apsaugos nuo vėsių orų.

Striukės atsparumas vėjui ir lietui

Užsiimant sportu ar aktyvia veikla lauke, galima susidurti su itin kontrastingomis oro sąlygomis. Pasirinkus tinkamą sportinės striukės modelį, sportine veikla gamtoje saugiai galima mėgautis ir pučiant atšiauriam vėjui, ir stipriai lyjant. Nuo drėgmės bei vandens efektyviai saugančių striukių išorinis sluoksnis yra impregnuotas. Impregnuotas audinys neleidžia drėgmei patekti į vidų, todėl jeigu ieškote striukės, kuri efektyviai apsaugotų nuo lietingų oro sąlygų, visada pasidomėkite išorinio sportinės striukės sluoksnio savybėmis. 

Universali sportinė striukė turėtų būti pagaminta iš audinio, kuris saugo ne tik nuo lietaus, bet ir nuo vėjo. Jeigu užsiimant aktyvia fizine veikla dažnai susiduriate su vėjuotomis oro sąlygomis, renkantis striukę visada įsitikinkite, ar pasirinktos striukės audinys atlieka apsaugos nuo vėjo funkciją, nes šia savybe pasižymi ne visi sportinių striukių modeliai.

Striukės dizaino savybės 

Renkantis sportinę striukę, svarbu atkreipti dėmesį ir į jos dizainą. Sportinės striukės dizainą reikia įvertinti toli gražu ne dėl nepriekaištingo įvaizdžio siekio, bet dėl itin praktiškų priežasčių. Lauke sportuojantiems vyrams rekomenduojama rinktis kuo daugiau kišenių turinčią striukę. Kišenės turėtų būti užsegamos užtrauktukais, gerai izoliuotos. 

Taip pat labai patogu, jeigu sportinė striukė turi ir vidinę kišenę, kurioje galima paslėpti pačius vertingiausius daiktus. Tiek bėgiojant, tiek žygiuojant ar užsiimant bet kokia kita fizine veikla visada susiduriama su mobilaus telefono, kreditinės kortelės ar kitų svarbių daiktų laikymo poreikiu. Pasirinkus striukę be kišenių, negalėsite su savimi pasiimti jokių daiktų arba turėsite pasiimti kuprinę, krepšį, kurie sukels papildomų nepatogumų.

Tiek šiltajam, tiek vėsiam sezonui pravartu rinktis striukę su gobtuvu. Nors gobtuvas nėra reikalingas visose situacijose, tačiau tam tikrais atvejais jis labai praverčia. Striukė su gobtuvu užtikrina puikią apsaugą nuo smarkių vėjo gūsių, sniego ar lietaus. Vasarą gobtuvas efektyviai saugo nuo itin kaitrių saulės spindulių, vabzdžių, krentančių lapų bei kitų, gamtoje tykančių pavojų. 

Kur ieškoti aktyviam laisvalaikiui skirtų vyriškų striukių?

Norint išsirinkti bėgimui, žygiavimui ar bet kuriam kitam aktyviam užsiėmimui gamtoje subalansuotą sportinę striukę, tokio gaminio tikrai nereikėtų ieškoti įprastose drabužių parduotuvėse. Ieškant striukės, kuri pateisintų aktyvia fizine veikla užsiimančio žmogaus poreikius, reikėtų apsilankyti specializuotose, sporto prekių bei aprangos parduotuvėse. Tik tokiose parduotuvėse rasite striukes, kurių savybės yra pritaikytos aktyvesnei veiklai, o ne kasdienai. 

Labai didelį sportinės aprangos ir vyriškų sportinių striukių asortimentą galima rasti Decathlon internetinėje parduotuvėje. Šioje parduotuvėje galima įsigyti puikios kokybės sportinę aprangą, pažymėtą ne tik visame pasaulyje pažįstamais prekiniais ženklais, bet ir pakankamai palankia kaina.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tam tikra sportine veikla tikrai užsiiminėja bene visi, savo sveikata ir fizine gerove besirūpinantys vyrai. Dalis vyrų pirmenybę teikia sporto klubams bei kitiems sportiniams užsiėmimams, kurie vyksta vidaus patalpose. 


Savo namuose norite daugiau saugumo ir privatumo? Tuomet tokiu atveju jums gali praversti automatiniai vartai, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir suteikia išskirtinio žavesio kiekvienuose namuose. 


Gero išmaniojo reikia kiekvienam žmogui. To kiekvienas ir nusipelno. Tačiau, kai nuolat pasirodo atnaujinti ar visiškai nauji modeliai, poreikis dažniau keisti savo išmanųjį darosi vis labiau aktualus.


Tinkamai parinktas kilimas, tai sprendimas, galintis labai nulemti jūsų gyvenamųjų patalpų komfortą ir pagražinti interjerą.


Artėjant tamsiajam metų sezonui ir vėstant orams, vidutinio namų ūkio elektros energijos suvartojimas Lietuvoje gali padidėti 15 proc., skaičiuoja bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).


Kavinėje gaminama kava žavi ne tik savo skoniu, bet ir aplinkui supančia atmosfera. Sodrus kavos kvapas, supanti šiluma, negarsiai sklindanti muzika – aplinka, kurioje mėgavimasis karštu kavos puodeliu tampa atpalaiduojančia patirtimi. Dabar visus šiuos pojūčius galite lengvai perkelti ir į savo namus. Reikia tik įsigyti funkcionalų kavos aparatą, susikurti jaukią aplinką virtuvėje ir pridėti...


Vasarą gerti daugiau vandens būtina dėl vienos esminės priežasties: termometro stulpeliui šoktelėjus aukštyn greičiau sušylame, gausiau prakaituojame, todėl netenkame skysčių. Jų stingant jaučiamės pavargę, būname suirzę, gali pradėti svaigti galva, netenkame svarbių mineralų – vadinamųjų elektrolitų.


Visos šeimos laisvalaikiui skirtą vaizdo transliacijų ir televizijos internete paslaugą „GO3” šiuo metu galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis.


Ketvirtadienį, gegužės 14 dieną, apie 14.41 val., Palangoje, Vytauto g., iš parduotuvės vaikinas ir dvi merginos pavogė vyrišką striukę „Prada“. 1957 m. gimęs vyras ir 1997 m. bei 1993 m. gimę moterys sulaikyti ir uždaryti į areštinę.


Ar cholesterolis yra žmogaus draugas, ar priešas? Tai, kad cholesteroliui suverčiama vis daugiau kaltės dėl įvairių širdies ir kraujagyslių ligų, gydytoja kardiologė medicinos mokslų daktarė Milda Kovaitė vadina šio amžiaus kertiniu akmeniu. Iš tikrųjų cholesterolis yra būtina žmogaus organizmui medžiaga. Kiekvienas gimęs kūdikis turi cholesterolio. Tai –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius