5 patarimai, kaip išsirinkti tobulą kilimą

Palangos tiltas, 2023-09-25
Peržiūrėta
931
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

5 patarimai, kaip išsirinkti tobulą kilimą

Tinkamai parinktas kilimas, tai sprendimas, galintis labai nulemti jūsų gyvenamųjų patalpų komfortą ir pagražinti interjerą. Gausa rinkoje leidžia rasti tikrai įdomių ir visiems namams tinkamų variantų, visgi tokia gausa gali ir apsunkinti pasirinkimą. Visgi yra keli universalūs patarimai, kurie leis greičiau ir lengviau rasti tinkamiausią savo namams variantą.

1. Apsvarstykite savo gyvenimo būdą

Prieš pradėdami ieškoti tobulo sau kilimo, pagalvokite apie savo gyvenimo būdą ir kaip išnaudojama jūsų erdvė. Ar turite vaikų ar augintinių? Ar patalpoje kur gulės minimas kilimas visada daug judama ir ar didelė išsiliejimų tikimybė? Jei taip, patvarus ir dėmėms atsparus kilimas su tankiu pynimu, pavyzdžiui, iš nailono ar poliesterio, gali būti tinkamiausias pasirinkimas. Ramesnėse ir mažiau naudojamose erdvėse, pavyzdžiui, miegamuosiuose, gali tikti minkštutis ir prabangus kilimas, pavyzdžiui iš vilnos.

2. Nusistatykite apytikrį biudžetą

Kilimų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo medžiagos, kokybės ir prekės ženklo. Prieš pradėdami rinktis, nusistatykite preliminarų biudžetą, taip susiaurindami savo pasirinkimo rėmu, o rinktis iš mažiau variantų kartais kur kas lengviau. Nepamirškite, kad investuodami į aukštesnės kokybės kilimą, užtikrinsite, kad kambario grindų danga bus patvaresnė ir patogesnė, o ilgainiui tik sutaupysite, nes geros kokybės kilimo nekeisti galėsite ilgus metus.

3. Kilimą rinkitės internetu

Kilimas - tai nemažas pirkinys ne tik svarbos, bet ir išmatavimų prasme. Net ir susuktas kilimas sveria nemažai, todėl pristatymas į namus sutaupys ne tik brangaus laiko, bet ir nemažai jėgų. Maža to, rinkdamiesi kilimą namuose, lengviau įsivaizduosite kaip jis atrodys po jūsų baldais, o jei sudvejosite dėl išmatavimų, čia pat pamatuosite grindis, kurioms uždengti tą kilimą renkatės. Patikimi pardavėjai kaip Dubingiai.lt siūlo gausų dailiausių kilimų pasirinkimą, todėl rinktis būtinai pradėkite internetu.

4. Rinkitės sau tinkamą pluoštą

Kiekviena kilimų pluošto rūšis turi savo unikalias savybes ir yra pritaikoma skirtingiems tikslams. Štai keletas dažniausių kilimų pluošto variantų.
Nailonas: patvarus ir atsparus dėmėms bei nusidėvėjimui, todėl tai puikus pasirinkimas ten kur judėjimas labai intensyvus.
Poliesteris: patrauklus dėl savo minkštumo ir ryškių spalvų, tačiau jis gali būti ne toks patvarus kaip nailonas.
Vilna: Prabangūs ir natūralūs vilnos kilimai yra patvarūs ir natūraliai atsparūs dėmėms, tačiau dažniausiai yra brangesni.
Polipropilenas: drėgmei bei dėmėms atsparus pluoštas, pirkėjus žavi patrauklia kaina, tačiau gali būti ne toks patogus kaip kiti pluoštai.

Renkantis kilimą savo namams reikia atidžiai apsvarstykite savo gyvenimo būdą, biudžetą ir kilimo pluoštą. Įsigydami kilimą papuošite savo namų interjerą ir padidinsite patalpos, kuriai renkatės komfortą. Ne mažiau svarbu apsvarstyti ir stilių bei spalvą, tačiau čia Jums pagalbos ranką išties Jūsų pačių stiliaus pojūtis ir intuicija. Sėkmingų pasirinkimų!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tam tikra sportine veikla tikrai užsiiminėja bene visi, savo sveikata ir fizine gerove besirūpinantys vyrai. Dalis vyrų pirmenybę teikia sporto klubams bei kitiems sportiniams užsiėmimams, kurie vyksta vidaus patalpose. 


Savo namuose norite daugiau saugumo ir privatumo? Tuomet tokiu atveju jums gali praversti automatiniai vartai, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir suteikia išskirtinio žavesio kiekvienuose namuose. 


Gero išmaniojo reikia kiekvienam žmogui. To kiekvienas ir nusipelno. Tačiau, kai nuolat pasirodo atnaujinti ar visiškai nauji modeliai, poreikis dažniau keisti savo išmanųjį darosi vis labiau aktualus.


Tinkamai parinktas kilimas, tai sprendimas, galintis labai nulemti jūsų gyvenamųjų patalpų komfortą ir pagražinti interjerą.


Artėjant tamsiajam metų sezonui ir vėstant orams, vidutinio namų ūkio elektros energijos suvartojimas Lietuvoje gali padidėti 15 proc., skaičiuoja bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).


Kavinėje gaminama kava žavi ne tik savo skoniu, bet ir aplinkui supančia atmosfera. Sodrus kavos kvapas, supanti šiluma, negarsiai sklindanti muzika – aplinka, kurioje mėgavimasis karštu kavos puodeliu tampa atpalaiduojančia patirtimi. Dabar visus šiuos pojūčius galite lengvai perkelti ir į savo namus. Reikia tik įsigyti funkcionalų kavos aparatą, susikurti jaukią aplinką virtuvėje ir pridėti...


 Pristatant iš čia , mes norime kad mūsų siuntą Norvegijoje gautų kuo greičiau, sklandžiau ir aišku nepažeistą. Ar siunta bus nepažeista priklauso ne tik nuo  gabenančios kompanijos ir kurjerių, tačiau ir nuo mūsų. Labai svarbu, kaip mes ta siuntą paruošime. Tad kokie yra pakavimo patarimai siuntoms į Norvegiją.


Vasarą gerti daugiau vandens būtina dėl vienos esminės priežasties: termometro stulpeliui šoktelėjus aukštyn greičiau sušylame, gausiau prakaituojame, todėl netenkame skysčių. Jų stingant jaučiamės pavargę, būname suirzę, gali pradėti svaigti galva, netenkame svarbių mineralų – vadinamųjų elektrolitų.


Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada...


Ar cholesterolis yra žmogaus draugas, ar priešas? Tai, kad cholesteroliui suverčiama vis daugiau kaltės dėl įvairių širdies ir kraujagyslių ligų, gydytoja kardiologė medicinos mokslų daktarė Milda Kovaitė vadina šio amžiaus kertiniu akmeniu. Iš tikrųjų cholesterolis yra būtina žmogaus organizmui medžiaga. Kiekvienas gimęs kūdikis turi cholesterolio. Tai –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius