5 patarimai, kaip sutaupyti perkant išmanų telefoną internetu?

Palangos tiltas, 2024-01-17
Peržiūrėta
793
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Thai Nguyen nuotr.
Thai Nguyen nuotr.

Gero išmaniojo reikia kiekvienam žmogui. To kiekvienas ir nusipelno. Tačiau, kai nuolat pasirodo atnaujinti ar visiškai nauji modeliai, poreikis dažniau keisti savo išmanųjį darosi vis labiau aktualus. Realybė tokia, kad nors ir norėtųsi naujo telefono, dėl aukštų kainų daug kam tenka tokios idėjos atsisakyti. Laimei, yra keli patarimai, kaip sutaupyti pinigų perkant išmanųjį internetu ir vis tiek įsigyti patinkantį įrenginį. Štai net 5 patarimai.

1.  Nepraleiskite nuolaidų bei ypatingų pasiūlymų

Vienas efektyviausių būdų sutaupyti pinigų perkant išmanųjį telefoną internetu - pasinaudoti išpardavimais, akcijomis, kuponais ar nuolaidų kodais. Elektroninės prekybos platformose išmanieji telefonai dažnai siūlomi mažesnėmis kainomis. Kada pavyks sutaupyti?

·   Juodasis penktadienis – lapkričio pabaigoje;

·   Išpardavimai prieš Kalėdas;

·   Vienišių diena – 11.11;

·   Kibernetinis pirmadienis – nuolaidos technologijų prekėms pirmadienį po juodojo penktadienio;

·   Natūraliai sumažėjusios kainos likus 2-3 mėnesiams iki naujos kartos telefonų pristatymo.

2.  Pirkite išsimokėtinai arba tiesiai iš operatoriaus

Kitas būdas sutaupyti - įsigyti išmanųjį telefoną lizingu be pabrangimo arba tiesiai iš mobiliojo ryšio operatoriaus, ypač jei reikia ir telefono, ir ryšio paslaugų.

Daugelis operatorių siūlo patrauklius pasiūlymus ir/ar nuolaidas, kai užsisakote ilgalaikį ryšio paslaugų planą. Nors tam gali reikėti sudaryti sutartį su įsipareigojimu dviem metams, tai gali gerokai sumažinti pradinę telefono kainą.

Na, o pirkimas lizingu leis lanksčiau paskirstyti išlaidas, valdyti biudžetą.

3.  Pasirinkite geriausią konfigūraciją

Renkantis išmanųjį telefoną labai svarbu atsižvelgti ne tik į pradinę jo kainą, bet ir į konkrečius savo poreikius. Jei įrenginio funkcijos atitinka jūsų poreikius, ilgainiui galite sutaupyti.

Pavyzdžiui, jei nesate fotografijos mylėtojai, sutaupysite pirkdami telefoną su ne tokia gera kamera, bet galėsite gauti geresnį procesorių, didesnį ekraną ir taip toliau.

Išvenkite papildomų išlaidų už funkcijas, kurių nenaudosite.

4.  Nepamirškite palyginti kainų

Internete telefonus parduoda dešimtys, jeigu ne šimtai skirtingų el. parduotuvių. Kiekvienos pasiūlymai gali būti atnaujinami kone kasdien, tad nepamirškite pasinaudoti kainų palyginimo portalu bei čia patikrinti, kur patinkantį iPhone, Samsung, Xiaomi ar kitą telefoną nusipirktumėte pigiausiai.

5.  Trade-in arba atnaujinto telefono pirkimas

Jei turite geros būklės išmanųjį telefoną, kurį norite pakeisti, pagalvokite apie trade-in, vadinamą įkeitimą. Tai gali kompensuoti dalį naujo telefono kainos.

Kitu būdu sutaupyti galima renkantis refurbished, renewed – atnaujintas išmaniųjų versijas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gero išmaniojo reikia kiekvienam žmogui. To kiekvienas ir nusipelno. Tačiau, kai nuolat pasirodo atnaujinti ar visiškai nauji modeliai, poreikis dažniau keisti savo išmanųjį darosi vis labiau aktualus.


Daugelyje šalies regionų jau iškrito pirmasis sniegas, o šiltųjų kraštų gyventojams prognozuojama šaltesnė nei vidutiniškai žiema, todėl metas pradėti šiltai rengtis. 


Tinkamai parinktas kilimas, tai sprendimas, galintis labai nulemti jūsų gyvenamųjų patalpų komfortą ir pagražinti interjerą.


Artėjant tamsiajam metų sezonui ir vėstant orams, vidutinio namų ūkio elektros energijos suvartojimas Lietuvoje gali padidėti 15 proc., skaičiuoja bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).


Klaipėdoje prasidėjo kruizinių laivų sezonas. Šiemet gali būti pasiektas rekordinis jų apsilankymų skaičius Klaipėdos uosto istorijoje – 80. Tiek dar niekada nėra buvę. 


Kavinėje gaminama kava žavi ne tik savo skoniu, bet ir aplinkui supančia atmosfera. Sodrus kavos kvapas, supanti šiluma, negarsiai sklindanti muzika – aplinka, kurioje mėgavimasis karštu kavos puodeliu tampa atpalaiduojančia patirtimi. Dabar visus šiuos pojūčius galite lengvai perkelti ir į savo namus. Reikia tik įsigyti funkcionalų kavos aparatą, susikurti jaukią aplinką virtuvėje ir pridėti...


Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada...


Ar cholesterolis yra žmogaus draugas, ar priešas? Tai, kad cholesteroliui suverčiama vis daugiau kaltės dėl įvairių širdies ir kraujagyslių ligų, gydytoja kardiologė medicinos mokslų daktarė Milda Kovaitė vadina šio amžiaus kertiniu akmeniu. Iš tikrųjų cholesterolis yra būtina žmogaus organizmui medžiaga. Kiekvienas gimęs kūdikis turi cholesterolio. Tai –...


Mokesčių inspekcijos specialistai šiandien į atvirą konsultaciją kviečia palangiškius ir kurorto svečius, kuriems aktualu išsiaiškinti, kaip naudotis VMI elektroninėmis paslaugomis.


5 būdai, kaip sutaupyti šildymo sezono metu

Pagal kurgyvenu.lt, 2013 11 25 | Rubrika: Miestas

Šaltasis metų sezonas visuomet pasitinka gerokai išaugusiomis sąskaitomis už komunalinius mokesčius. Ekspertai sako, kad reikėtų įprasti šildymo sezonui ruoštis iš anksto, pavyzdžiui, taupyti tam pradėti dar vasarą. Arba, pasirūpinti namo renovacija ir apšiltinimu, kokybiškais langais bei durimis. Žinoma, tai tikrai padėtų ištverti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius