Poilsiautojus pajūryje nustebino mėlynus dūmus virš galvų leidęs lėktuvas, bet priežastis privertė šyptelėti

Palangos tiltas, 2023-07-07
Peržiūrėta
981
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Poilsiautojus pajūryje nustebino mėlynus dūmus virš galvų leidęs lėktuvas, bet priežastis privertė šyptelėti

Poilsiautojus pajūryje trečiadienio vakarą nustebino vaizdas, kokį išvysi retai. Virš paplūdimio greta Palangos įsikūrusiuose Kunigiškiuose kelias minutes skraidė lėktuvas, leisdamas mėlynos spalvos dūmus.

Pliaže gulėję žmonės smalsiai stebėjo reginį ir spėliojo, ką visa tai reiškia.

Paaiškėjo, kad ant jūros kranto neseniai duris atvėrusioje švenčių erdvėje „Floros simfonija“ vyko kūdikio lyties atskleidimo vakarėlis. 

Mėlyni dūmai reiškė, kad būsimiems tėveliams gims berniukas.

Kaip portalui lrytas.lt pasakojo šios švenčių erdvės įkūrėjas ir restoranų tinklo savininkas Henrikas Tautkus, poilsiautojai stebėjo jam pačiam svarbią akimirką – gimsiantis berniukas yra jo būsimasis anūkas.

„Norėjau berniuko, džiaugiuosi. Aišku, iš tiesų tai koks skirtumas, svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas“, – tikino H.Tautkus. 

Paklaustas, kiek atsiėjo tokia pramoga – kūdikio lyties atskleidimas praskrendančiu lėktuvu – verslininkas neslėpė, kad šios paslaugos kaina siekė apie 600 eurų. 

Iškart po kūdikio lyties atskleidimo sekė ir kita jaudinanti akimirka – būsimieji tėvai susižadėjo.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Poilsiautojus pajūryje trečiadienio vakarą nustebino vaizdas, kokį išvysi retai. Virš paplūdimio greta Palangos įsikūrusiuose Kunigiškiuose kelias minutes skraidė lėktuvas, leisdamas mėlynos spalvos dūmus.


Palanga dažnai pasirodo antraštėse, kalbant apie maisto kainas, tačiau šį kartą didžiausias šalies kurortas „Delfi“ skaitytoją nustebino šunims siūlomu restorano meniu. 


Ar Palangos centre sovietų armijos didvyrius šlovinančio memorialo vietoje iš tiesų yra palaidoti žuvę kareiviai? Tokios abejonės sklinda kurorte nutarus pašalinti antkapinį obeliską.


Balandžio 28 dieną vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje neeiliniu klausimu buvo svarstomas sprendimo projektas dėl Palangos centre esančio obelisko su sovietine simbolika demontavimo. Už jį balsavo visi posėdyje dalyvavę Tarybos nariai.


Velykų varpai virš pavasario klonių Prikėlė gyvybę naujam atgimimui.


Palangos oro uoste sutiktas pirmasis lėktuvas po rekonstrukcijos

"Palangos tilto" informacija, 2021 10 23 | Rubrika: Miestas

Baigus Palangos oro uosto aerodromo rekonstrukciją – spalio 21 dieną, ketvirtadienį, pasitiktas pirmasis reguliarus keleivinis lėktuvas, kuriuo atvyko keleiviai iš Kopenhagos, Danija. Pirmą ir simbolinį tiesioginį skrydį vykdė oro bendrovės „SAS - Scandinavian Airlines“ lėktuvas.


Prie Palangos krantų pagauta itin reta giliavandenė keturūsė vėgėlė nustebino net mokslininkus.


Šiemet atliktas tyrimas parodė, kad rūkančių Lietuvos gyventojų mažėja, o dalis rūkalių vietoj cigarečių renkasi alternatyvas – elektroninės cigaretės ar kaitinamojo tabako gaminius. Šią tendenciją nesunku pastebėti ir pajūryje. Juk poilsiautojai su savo įpročiais per atostogas nesiskiria. Tad dairantis vasarotojų minioje šiemet žvilgsnis dažniau užkliūva už žmonių...


Penktadienį, birželio 26 dieną, Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžo vietiniai skrydžiai – pavakarę lėktuvas poilsiautojus skraidino iš Vilniaus į Palangą.


Bergeną iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis lėktuvas

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 30 | Rubrika: Miestas

Šiandien (spalio 30 d.) iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius