Populiariausi Juozo Miltinio dramos teatro spektakliai – pajūrio žiūrovams

Palangos tiltas, 2014-08-11
Peržiūrėta
1316
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Populiariausi Juozo Miltinio dramos teatro spektakliai – pajūrio žiūrovams

Valstybinis Juozo Miltinio dramos teatras, tęsdamas ilgametę tradiciją, rugpjūtį vyksta gastrolių į pajūrį. Kviečiame į tris žiūrovų palankiausiai vertinamus spektaklius Palangoje – 23 ir 26-27 dienomis.

 

Kur (ar) pradingo žmona?

Neįtikėtina, intriguojanti, meistriškai parašyta ir elegantiškai pasakojama istorija apie dingusią žmoną – R. Thomas pjesėje „VYRAS SPĄSTUOSE“. Tai naujausias mūsų teatro pastatymas.

Intriga užsimezga išsyk, kai vyras pareiškia, kad dingo jo jauna žmona. Tačiau, kai ji netikėtai atsiranda, vyras bando įtikinti, kad tai – ne jo žmona. Situacija komplikuojasi, įtampa auga, siužetas nuvingiuoja vis painesniais labirintais...

„Sunku būtų rasti kitą tokią pjesę, kurioje įvykiai taip įelektrintų žiūrovus ir neleistų atslūgti emocijoms iki spektaklio pabaigos“, – teigia abu šiuos spektaklius pastatęs žinomas aktorius ir režisierius Dainius Kazlauskas (pelnęs Auksinį scenos kryžių už nepakartojamai suvaidintą „Urvinį žmogų“).

 

Spektaklis šeimai šiandien „nemadingomis“ temomis

Visai šeimai skiriama romantinė drama „ANĖ IŠ ŽALIASTOGIŲ“, pastatyta pagal kanadiečių rašytojos L. M. Montgomery (1874–1942) bestselerį. Režisierius – Antanas Gluskinas, už teatrą vaikams apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi.  

Tai – bet kokio amžiaus žiūrovą sujaudinsiantis pasakojimas apie našlaitę „morkų spalvos plaukais“, kurios niekas nenorėjo įvaikinti, nes ji – ne berniukas. Anės istorija – patrauklus pasakojimas apie vaiko vaizduotės jėgą, savo vietos pasaulyje ieškojimą, pirmąją meilę, pasiaukojimą dėl artimų žmonių.

Markas Tvenas žavų ir mielą Anės paveikslą prilygino Alisai Stebuklų šalyje. O švedų rašytoja Astrida Lindgren augo skaitydama ir žaisdama Anės istorijas. Greičiausiai dėl to tarp Anės ir Pepės Ilgakojinės esama išorinės ir vidinės giminystės.   

 

Maloniai kviečiame!

 

Gertrūda RINKŪNIENĖ

JMDT literatūrinės dalies specialistė

 

Daugiau informacijos: www.miltinio-teatras.lt

                                    www.facebook.com/JuozoMiltinioDT

 

 

„ANĖ IŠ ŽALIASTOGIŲ“, 2 dalių romantinė drama

Režisierius A. Gluskinas

Rugpjūčio 23 d., 19 val. Palangos senojoje gimnazijoje (Jūratės g. 13)

 

R. Thomas „VYRAS SPĄSTUOSE“, 2 dalių neįtikėtina istorija

Režisierius D. Kazlauskas

Rugpjūčio 26 d., 19 val. Palangos senojoje gimnazijoje (Jūratės g. 13)

 

 

Bilietai parduodami Palangos senojoje gimnazijoje,  taip pat www.bilietai.lt

Nuolaidos moksleiviams, senjorams, studentams, neįgaliesiems.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 13, 20 ir 21 dienomis kurhauzo teatro salę vėl užplūs teatro gerbėjai. Šiomis dienomis „Grubusis“ teatras rodys daug laurų respublikinėje mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“ pelniusį spektaklį „Tanato viešbutis”. 


Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."


Kaip moterys supranta laimę, kas jas džiugina, o kas pravirkdo – tokie ir panašūs klausimai dažnai analizuojami, daug pateikiama ir atsakymų. Galbūt kitaip ir negalėtų būti. Juk žmonės, ypač silpnosios lyties atstovės, yra įvairiapusiai, emocionalūs, žodžiu, sudėtingi. Tai pabandė spektaklyje „Moterų laimė“ (režisierius Virginijus Milinis) perteikti Palangos...


Valstybinis Šiaulių dramos teatras rugpjūčio 19–22 dienomis, nuo 19 valandos  teatro gerbėjus kviečia į Palangos senąją gimnaziją - teatras parodys keturis spektaklius pagal literatūros klasikų kūrinius. Bilietai parduodami Palangos Senojoje gimnazijoje 11-13, 16-19 val. ir internete www.ticketmarket.lt


Dvejos Šiaulių dramos teatro gastrolės Palangoje rugpjūtį – dviguba dozė nuostabių įspūdžių  poilsiautojams. Antrąsyk atvykstantys šiauliečiai atveža dvi nemarias žinovų ir žiūrovų įvertintas pjeses, kuriose vaidina dvi draugės, du teatrų vadovai, sukurti vaidmenys, dviem aktoriams pelnę geriausiųjų titulus.


Valstybinis Juozo Miltinio dramos teatras, tęsdamas ilgametę tradiciją, rugpjūtį vyksta gastrolių į pajūrį. Kviečiame į tris žiūrovų palankiausiai vertinamus spektaklius Palangoje – 23 ir 26-27 dienomis.


Juozo Miltinio dramos teatro gastrolės Palangoje

Gertrūda RINKŪNIENĖ J. Miltinio dramos teatro literatūrinės dalies vedėja, 2013 08 19 | Rubrika: Kultūra

Rugpjūčio 21, 24 d., 20 val. Palangos senojoje gimnazijoje Režisierius Dainius Kazlauskas: „Tartiufas – mūsų laikų herojus“


Klaipėdos dramos teatro gastrolės Palangoje

Klaipėdos dramos teatro inf., 2013 08 12 | Rubrika: Kultūra

Palangos senojoje gimnazijoje (Jūratės g. 13 / Maironio g. 1). Visų spektaklių pradžia – 20 val.


Rugpjūčio 11-4 dienomis Palangos  žiūrovams  Šiaulių dramos teatras  parodys  net keturis skirtingo žanro ir stiliaus spektaklius.


M – tai režisierius Juozas Miltinis. Jis yra pirmoji karta, antroji – jo buvusi mokinė, dabar Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokytoja Alma Pronckūnienė, o 3-ioji karta – tai jos dramos sambūrio auklėtiniai. „Tokį pavadinimą dar 1999 metais sukūrė mano pirmoji laida. Kai jau mano auklėtiniai turės savo būrelį, galės pavadinti ketvirtąja...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius