Pradedamas mokinių priėmimas į penktas klases

Palangos tiltas, 2022-06-09
Peržiūrėta
1323
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pradedamas mokinių priėmimas į penktas klases

Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius informuoja, kad nuo rytdienos, birželio 10 d., pradedamas mokinių priėmimas į 5-tas klases. 

Prašymai į penktas klases priimami Savivaldybės Komunikacijos ir el. paslaugų skyriuje (1-mame aukšte) nuo birželio 10 d. iki birželio 30 d.

Vaiko tėvai (globėjai, rūpintojai) turi pateikti:

nustatytos formos prašymą (forma);pradinio išsilavinimo pažymėjimo ar kito dokumento, liudijančio apie įgytą pradinį išsilavinimą, kopiją;asmens tapatybę liudijančio dokumento kopiją, jei mokinys atvyksta mokytis iš kitos savivaldybės arba teikia prašymą mokytis kitoje, nei anksčiau mokėsi, mokykloje.

Nuo liepos 1 d. asmenys į „Baltijos“ pagrindinę mokyklą (5-10 klases) ar Vlado Jurgučio progimnaziją (5-8 klases) mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami pagal pareiškimo padavimo datą. Švietimo skyriui vaiko tėvai (globėjai, rūpintojai) turi pateikti nustatytos formos prašymą irmokymosi pasiekimų pažymėjimo arba pažymos apie mokymosi pasiekimus Mokykloje, kurioje asmuo mokėsi prieš tai, kopiją.

Iki liepos 5 d. Švietimo skyrius perduoda Mokyklų direktoriams penktų klasių  mokinių sąrašus ir gautus dokumentus. Mokyklų direktoriai iki liepos 10 d. patikrina dokumentus ir el. paštu ar nurodytu telefono numeriu informuoja tėvus apie vaiko priėmimą mokytis.

Asmenys, norintys mokytis Šventosios pagrindinėje mokykloje, dokumentus teikia šios Mokyklos direktoriui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo antradienio Palangoje pradedamas naujas šildymo sezonas, gera žinia vartotojams – kurorto gyventojams bei įmonėms šiluma šį sezoną bus pigesnė.


Rugsėjį naujuosius mokslo metus Palangos miesto savivaldybėje pradės 2118 mokinių. 


Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius informuoja, kad nuo rytdienos, birželio 10 d., pradedamas mokinių priėmimas į 5-tas klases. 


Lietuvoje iki šiol 3700 vaikų mokosi jungtinėse klasėse. Lietuvoje jungtinės klasės formuojamos išskirtinai administraciniais tikslais – dėl stipriai mažėjančio mokinių skaičiaus. Tačiau Palangoje to nėra: nė vienos jungtinės klasės neliko ne tik Palangos, bet ir Akmenės, Raseinių rajonų, Alytaus, Šiaulių miestų, Birštono, Druskininkų, Neringos, Visagino savivaldybėse.


Ar Palangos miesto savivaldybės vyresniųjų klasių mokiniai mokslo metus baigs mokydamiesi kontaktiniu būdu, ar vis dėlto į klases negrįš šiais mokslo metais bei mokysis nuotoliniu būdu, apsispręsime atsižvelgę į bendruomenės nuomonę. Todėl jau artimiausiu metu per TAMO mokinių tėvai bus pakviesti dalyvauti apklausoje bei raštu pareikšti savo nuomonę šiuo...


Kelionių po Lietuvą portalas pamatykLietuvoje.lt ir Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija (LTICA), vienijanti 45 Lietuvos turizmo informacijos centrus, visą rugpjūčio mėnesį kvietė pasigrožėti po visą šalį išsibarsčiusiais fontanais, juos aplankyti kelionių po Lietuvą metu ir išrinkti gražiausią. Palangos fontanas tarp prizininkų nepateko – liko penktas....


Nuo sausio 1 d. įsigaliojus naujai išmokų vaikams įstatymo redakcijai, kiekvienam vaikui skiriama universali 30 eurų išmoka, sukėlusi nemenką erzelį visuomenėje. Skubėję kuo greičiau sulaukti pažadėtų išmokų, kai kurie tėveliai atsitrenkė tarsi į sieną, nes ėmė strigti sistemos. O štai Palangoje, panašu, tėvai neskuba. Kaip teigė Palangos miesto savivaldybės...


Minint Tarptautinės vėžio kontrolės organizacijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) iniciatyva paskelbtą kovos su vėžiu dieną, kiekvieną vasarį skelbiama vis labiau bauginanti sergamumo vėžiu statistika – pasaulyje apie 20 mln. žmonių serga vėžiu. Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta beveik 50 žmonių, o iš viso šalyje onkologinėmis ligomis serga apie...


Lapkričio 4-ąją Palangos moksleivių klube vyko rinkimai į aštuntąjį Lietuvos mokinių parlamentą, II-asis turas vyko Palangos mieste. Lietuvos mokinių parlamento rinkimuose dalyvavo du kandidatai:


Paskutinį rugsėjo penktadienį į Palangos vaikų lopšelį-darželį „Gintarėlis” rinkosi ikimokyklinėse mūsų miesto, Klaipėdos, Kauno bei Mažeikių įstaigose dirbantys pedagogai. Čia vyko respublikinė konferencija „Tautiškumo ugdymas ikimokyklinėse įstaigose”, kuri tapo gražiu ir prasmingu pusmetį „Gintarėlyje” trukusio pilietinio ir tautinio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius