Pradedamas įgyvendinti seniai lauktas infrastruktūros plėtros projektas

Palangos tiltas, 2016-05-30
Peržiūrėta
2027
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pradedamas įgyvendinti seniai lauktas infrastruktūros plėtros projektas

Jau kitą savaitę Pirties gatvėje prasidės infrastruktūros tvarkymo darbai – vairuotojų patogumui iki spalio bus nutiestas pravažiavimas iš Pirties g. į Taikos g., taip pat sutvarkyta šios miesto dalies aplinka.
Vadovaujantis infrastruktūros plėtojimo sutartimi, Palangos miesto savivaldybės ir UAB „Hakonlita“ (prieš keletą metų pastačiusio Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje „Rimi“ prekybos centrą) investuotojai yra įsipareigoję sutvarkyti Klaipėdos pl. ir Malūno g. sankryžą bei Klaipėdos pl. atkarpą nuo Virbališkės tako iki Malūno g. praplatinant gatvę, įrengiant privažiavimus prie prekybos centro bei šaligatvius. Taip pat įsipareigota nutiesti naują pravažiavimą iš Pirties g. į Taikos g.
Penktadienį Savivaldybėje apsilankęs UAB „Hakonlita“ Nekilnojamojo turto skyriaus vadovas Mindaugas Žilinskas informavo, jog darbai Pirties gatvėje prasidės jau kitą savaitę. Iki rudens čia planuojama įrengti lietaus ir nuotekų tinklus, taip pat – pakloti naują gatvės dangą, įrengiant Pirties gatvės jungtį į Taikos gatvę bei šaligatvius.
„Numatomi pokyčiai palangiškiams vairuotojams suteiks didelį patogumą, kadangi bus ne tik iš esmės atnaujinti tinklai, bet ir pagerintas bendras šios miesto dalies vaizdas“, – įsitikinęs Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Kitąmet miesto infrastruktūros plėtojimo sutartyje numatyti gerinimo darbai bus tęsiami – įgyvendindami antrąjį etapą investuotojai imsis Klaipėdos pl. atkarpos nuo Virbališkės tako iki Malūno g. bei sankryžos su Malūno g. tvarkymo darbų.
Palangos meras Š. Vaitkus akcentavo, jog įgyvendinti numatytą infrastruktūros sutartį yra labai svarbu, juo labiau, kad greitai bus pradėta Kretingos g. rekonstrukcija, įrengiant keturių eismo juostų įvažiavimą į miestą bei sutvarkant dalį Klaipėdos plento (iki Virbališkės tako). „Investuotojams paraleliai įgyvendinus infrastruktūros sutartyje numatytus įsipareigojimus, galėsime džiaugtis puikia šios miesto dalies infrastruktūra“, – sakė Š. Vaitkus.

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį Vilniuje, Kėdainiuose, Marijampolėje bei Palangoje pradedamas diabeto prevencijos turas per Lietuvą.Projekto tikslas – diegti ir vystyti paslaugas, kurios skatintų ir palaikytų vaikų globą šeimos aplinkoje, užtikrinant vaikų poreikius ir saugumą. 


Ateinančią savaitę vyksiančiame savivaldybės Tarybos posėdyje bus teikiamas sprendimo projektas padidinti Vietinę rinkliavą už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra, dar kitaip vadinamą pagalvės mokestį, kurio dydis nesikeitė jau septynerius metus. 


Palangoje baigtas įgyvendinti kapinių plėtros projektas – esama kapinių teritorija buvo sutvarkyta ir pritaikyta laidojimo vietoms tarp Laidojimo namų, senųjų kapinių bei kapinių šiaurinėje pusėje.  


Su praėjusį penktadienį, rugsėjo 3 d., Palangoje apsilankiusiu susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu kurorto meras Šarūnas Vaitkus aptarė ne vieną miestui aktualų klausimą. Kurhauze vykusio susitikimo metu, kuriame dalyvavo gausi Susisiekimo ministerijos delegacija, taip pat – Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Remigijus Lipkevičius, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys...


Palangos paplūdimiai vasarą pasitiks praplatėję – Palangos miesto savivaldybė pasirašė sutartį su konkursą laimėjusiais rangovais Jan De Nul bei ¬UAB „MT Group“ dėl smėlio papildymo. Ją įgyvendinus, kurorto paplūdimiai bus papildyti apie 180 tūkst. kubinių metrų smėlio. Baigus darbus, paplūdimiai turėtų gerokai praplatėti ir siekti 70 metrų pločio.


Įvažiavimas į Palangą jau neilgai trukus taps gerokai erdvesnis – penktadienį Lietuvos valstybinė automobilių kelių direkcija pasirašo rangos darbų sutartį su konkurso laimėtojais dėl Kretingos gatvės Palangoje (atkarpos nuo įvažiavimo į miestą iki sankryžos su Klaipėdos plentu bei Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki sankryžos su Vasario 16-osios ir Vėžių...


Jau kitą savaitę Pirties gatvėje prasidės infrastruktūros tvarkymo darbai – vairuotojų patogumui iki spalio bus nutiestas pravažiavimas iš Pirties g. į Taikos g., taip pat sutvarkyta šios miesto dalies aplinka.


  Nuo šiol Palanga bus draugiškesnė kurorto mažiesiems bei jų tėvams – šeštadienį prie pušyno, Naglio al. ir Šermukšnio g. sankirtoje, atidarytas Vaikų parkas.   Laukia atvykstant šeimų Iki 7 metrų aukščio spalvingi jūros tematikos žaidimų įrenginiai, puikiai sutvarkyta aplinka parko atidarymo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius