Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju – išėjo tyliai

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-06-30
Peržiūrėta
2827
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju – išėjo tyliai

Buvęs kurorto meras ir buvęs Seimo narys, ilgametis TS-LKD narys Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju.

Nei meras, nei pats patarėjas iškart nepranešė apie išėjimo priežastis. Tai paliko erdvę įvairioms spėlionėms.

„Žmogus išėjo labai garbingai, savo noru, jam padėkojau. Man sakė, kad jau nori pailsėti. Puikiai suprantu jį: darbo tempai čia dideli. Jokių susipykimų ar kitų dalykų tikrai nebuvo,“ – vakar „Palangos tiltui“ sakė meras Š. Vaitkus.

TS-LKD Palangos skyriaus veteranas, miesto Tarybos narys Dainius Želvys trečiadienį „Palangos tiltui“ sakė, kad Žeimys jau „ne pirmą kartą buvo mastęs“ prašyti jį atleisti iš mero patarėjo pareigų.

„Matyt, įvairios aplinkybės dabar susidėjo. Tik jis pats galėtų jas tinkamai pakomentuoti,“ – sakė D. Želvys. „Nemanau, kad koks nors obeliskas galėjo būti pagrindinis dalykas“

D. Želvys sakė, kad Žeimys tikrai ir dabar „be darbo nesėdi – turi kuo užsiimti“, bet nedetalizavo : „Tikrai nedirba jokio politinio darbo.“

„Namelių atostogautojams jis tikrai nenuomoja – Pranas yra vienas iš sąžiningiausių mano kada nors sutiktų žmonių,“ – sakė D. Želvys.

Palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas vakar sakė „Palangos tiltui“, kad Pranas Žeimys jo padėjėjų komandoje nedirba.

„Žinau, kad jau mero komandoje nedirba. Kodėl – nežinau. Jis man buvo anksčiau minėjęs, kad kai sulauks pensijos, nedirbs,“ – sakė M. Skritulskas.

Jis sakė, kad su Pranu Žeimiu paskutinį kartą kalbėjosi maždaug prieš „gerą savaitę“.

„Apie bendrus dalykus. Nebuvo kalbos apie jo dabartinę veiklą,“ – sakė Seimo narys.

 P. Žeimys vakar neatsakė į „Palangos tilto“ skambučius.

Pagal išsilavinimą P. Žeimys – skrydžių valdymo inžinierius.

1997–2000 metais, 2001–2006 metais jis buvo Palangos savivaldybės meras. 2008–2016 metais – Seimo narys. Nuo 1993-iųjų – Tėvynės Sąjungos – LKD narys.

Jūsų komentaras:

Administracijos darbuotojas 2022-06-30 15:36 (IP: 172.70.250.47)
Pranas išėjo į penciją. Žmogus norėjo pailsėti ir tek, nepūskit čia burbulų su propaganda.

Senbuvis 2022-06-30 15:21 (IP: 172.70.246.167)
Dėl obelisko ???? Pabėgo ????

pagarba 2022-06-30 14:20 (IP: 162.158.90.247)
nuostabus draugas, kaimynas ir kaip zmogus.dzeugiuosi kad sutvere zmogui prota begti is sitos skyles,. aciu tau praneu. laikykis. kaimyne. buk sveikas ir toks energingas. mes su tavim.

Taip pat skaitykite

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, jau visai netrukus į kiekvienus namus pasibels gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tebūna šios šventės įsimintinos, viltingos ir džiaugsmingos.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) posėdyje kovo 7 dieną, be kitų klausimų, svarstė ir  2022 m. spalio 6 d. dienraštyje „Lietuvos rytas“ ir portale www.lrytas.lt paskelbtą publikaciją „Meras darbe baiminasi rutinos“. VRK pripažino publikaciją Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašo kandidato į Palangos miesto merus Šarūno...


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Naujuosius, 2023-uosius, sutikime su pakilia nuotaika, naujomis viltimis ir lūkesčiais. Tegu visa, kad šiemet buvo ne taip, lieka praeityje, o Naujieji metai teatneša tik gerus pokyčius. Tesipildo Jūsų lūkesčiai ir svajonės, ateinantys metai lai būna kupini originalių idėjų, prasmingų darbų ir džiugių pasiekimų.


Buvęs kurorto meras ir buvęs Seimo narys, ilgametis TS-LKD narys Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju.


Justinas Masalskas niekuomet nemėgo sėdėti namuose, tad karantinas gerokai sujaukė aktyvaus palangiškio gyvenimą. O iš savo poilsio namų „Pas Justiną“ dėl jo negauna jokių pajamų. Pasidomėjus, ar artėjant 80-ečiui, daugiau senjoras dėmesio skiria savo sveikatai ir ramybei, atsakė: „Iki 80-mečio dar reikia palaukti. Senas nesijaučiu, galėčiau dar dalyvauti...


Ketvirtadienį, sausio 21-ąją, pro antro aukšto langą iš statybininkų keltuvu iki jo pasikėlusio Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus su jubiliejumi pasveikinta šimtametė Adelė Čižauskienė iki šiol gyvena netikėto mero apsilankymo įspūdžiu: „Jis – toks gražus vyras. Meras labai panašus į mano anūkės vyrą, kuris yra lakūnas. Beveik kaip du...


Šiandien, liepos 23 d., savo 50-metį Palangoje pasitikęs Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis viename kurorto viešbutyje sulaukė Palangos mero Šarūno Vaitkaus vizito. Š. Vaitkus S. Skverneliui jubiliejaus proga įteikė gėlių puokštę.


Palangos miesto mero patarėjas Pranas Žeimys teigia, kad popiet Palangos oro uoste nusileis lėktuvas su 160 Lietuvos piliečių, tačiau kur juos visus reikės apgyvendinti, iki šiol nėra aišku. „Kalbamės su viešbučiais, tačiau ne visi nori priimti atvykstančius, o kai kurie pateikė savivaldybei kainas, prilygstančias 5 žvaigždučių apgyvendinimui,“ – sako...


Seime dvi kadencijas baigęs palangiškis Pranas Žeimys jau turi darbą – jis įsidarbino Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus padėjėju.  


Spalio 30 d., atsižvelgdamas į rinkėjų išsakytą susirūpinimą dėl biokuro katilinės statybos pabaigos, Tarybos posėdžio metu su paklausimu kreipiausi į savivaldybės tarybos merą Šarūną Vaitkų, ar tikrai katilinės darbai bus baigti iki datos, kurią žiniasklaidoje įvardino tiek meras, tiek rangovai. Vietoje atsakymo miestiečiams į aktualų klausimą, buvau priblokštas keista...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius