Pratęsimo pareikalavusioje dramoje „Olimpas“ pranoko „Vytį-VDU“ ir laimėjo reguliarųjį sezoną

Palangos tiltas, 2024-02-26
714

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18, 22:23, 15:12) per pratęsimą pranoko Šakių „Vytį-VDU“ (17-19) ir triumfavo 19 kartą paeiliui.

Po šios pergalės „Olimpui“ pavyko užsitikrinti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje ir laimėti reguliarųjį sezoną. Antroje vietoje esantys „Telšiai“ turi 29 pergales, o Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – 28.

Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi net 20 kartų, o viskas sprendėsi lemiamomis mačo akimirkomis.

Likus 20 sekundžių paskutiniame kėlinyje, Gabrielius Čelka perėmė palangiškių kamuolį, o Augustinas Mikštas metimu iš po krepšio išlygino rezultatą (80:80).

Po šeimininkų minutės pertraukėlės, švieslentėje degant 5,2 sekundės, Šarūnas Valunta šūviu iš vidutinio nuotoliu pamėgino išplėšti pergalę, bet jo bandymas tikslo nepasiekė.

Prabėgus pusei pratęsimo laiko pajūrio krepšininkai sugebėjo atsiplėšti nuo priešininkų (91:86), bet du Mikšto tritaškiai paeiliui sumažino šakiškių deficitą iki minimumo (92:93).

Kitoje aikštės pusėje Valunta prasiveržimu atstatė šeimininkų pranašumą (95:92), o gynyboje Marius Runkauskas dar perėmė kamuolį, tačiau vėliau sekusi pajūrio ekipos ataka buvo nesėkminga.

Paskutinėje „Vyčio-VDU“ atakoje laimę iš toli vėl pabandęs Mikštas buvo netikslus ir „Olimpas“ per pratęsimą palaužė svečius iš Šakių – 95:92.

Palangiškių vidurio puolėjas Karolis Guščikas per 36 minutes pelnė 21 tašką (9/13 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Augustinas Mikštas, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 24 taškai (7/14 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 perimti kamuoliai bei 31 efektyvumo balas.

„Olimpas“ šiame mače vertėsi be Juliaus Kazakausko, o svečiams nepadėjo Domas Uosis.

„Olimpas“: Karolis Guščikas 21 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 29 naud.), Amandas Urkis 18 (4/7 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.), Robert Subotkevič 13 (5/9 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Danisevičius 12 (2/8 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Marius Runkauskas 9 (3/10 trit., 5 rez. perd.), Šarūnas Valunta (4 rez. perd.) ir Tadas Budrys po 8.

„Vytis-VDU“: Deividas Kumelis (5/9 dvit., 4/6 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 27 naud.) ir Augustinas Mikštas (7/14 dvit., 3/6 trit., 12 atk. kam., 3 per. kam., 31 naud.) po 24, Eimantas Žilius 14 (5/9 dvit., 11 atk. kam.), Gabrielius Čelka 12 (2/6 trit., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Titas Januševičius 10 (2/5 trit., 4 rez. perd.).

„Atsimenu, kai dar 2011-aisiais, kartu su bendraminčių komanda, apsisprendėme Palangoje įsteigti Trečiojo amžiaus universitetą (TAU), neabejojome, kad šis sprendimas pasiteisins. Tačiau dabar, nuo pirmųjų mokslo metų prabėgus dešimtmečiui, galiu drąsiai konstatuoti – tuometinis sprendimas ne tik pasiteisino, bet ir gerokai pranoko lūkesčius – tokio senjorų susidomėjimo tikrai nesitikėjome,“ –...

Palangos „Kuršiai“ (16-12) paskutinėse VIKINGLOTTO – NKL reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį, vasario 20 d., šventė dramatišką pergalę. Vytauto Buzo auklėtiniai svečiuose 70:68 (16:21, 21:16, 17:18, 16:13) palaužė Šakių „Vytį“ (21-7).

Klientų patogumui „Tele2“ kviečia išbandyti savitarnos svetainę, kurioje lengvai ir greitai galėsite pasitikrinti savo duomenis ir sąskaitas, patogiai keisti mokėjimo planus bei pasirinkti kitas norimas paslaugas. Savitarną privatiems ir verslo klientams rasite www.mano.tele2.lt.

Pergalę per pridėtą laiką Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) ketvirtadienį, kovo 12-ąją, iškovojo „Palangos Kuršiai“ (18-20), kurie išvykoje 96:95 (21:17, 17:29, 22:23, 20:11, 16:15) nugalėjo Tauragės krepšinio klubo (8-30) krepšininkus.

Palangiškis Emilis Miceika Olandijoje laimėjo bronzos medalį

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Sportas

Spalio 19 d. karate mokyklos “SHODAN” sportininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Olandijoje - “Waterpoort Cup 2019”, kuris jau tapo tradiciniu. Turnyre dalyvavo dalyvavo ir Palangos miesto sportininkai. Trečią vietą laimėjo Emilis Miceika.

Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.

Trečiadienį, kovo 16 dieną, Palangos miesto savivaldybėje vykusios kraujo donorystės akcijos sėkmė pranoko organizatorių – VšĮ Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo darbuotojų – lūkesčius. Per keturias valandas sulaukta 39 donorų.

Palangiškių susidomėjimas galimybe dalyvauti kurorte steigiamo Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veikloje pranoko organizatorių lūkesčius – visi norintieji užpildyti anketas bei tapti Tau studentais netilpo Palangos pagalbos švietimui salėje. Šio susitikimo metu išklausyta susirinkusiųjų nuomonė, poreikiai, užpildytos būsimųjų TAU studentų anketos....