Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Naujųjų metų proga

Palangos tiltas, 2020-01-01
Peržiūrėta
1765
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Profesorius Vytautas Landsbergis išankstiniuose prezidento rinkimuose ketvirtadienį, gegužės 9 dieną, balsavo Palangoje. „Ačiū, gerbiamas Profesoriau, kad apsilankėte pas mus ir savo taip svarbų balsą atidavėte mūsų gražuolėje Palangoje,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasidalino žinute savo Facebook paskyroje. PT info


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, jau visai netrukus į kiekvienus namus pasibels gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tebūna šios šventės įsimintinos, viltingos ir džiaugsmingos.Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Naujuosius, 2023-uosius, sutikime su pakilia nuotaika, naujomis viltimis ir lūkesčiais. Tegu visa, kad šiemet buvo ne taip, lieka praeityje, o Naujieji metai teatneša tik gerus pokyčius. Tesipildo Jūsų lūkesčiai ir svajonės, ateinantys metai lai būna kupini originalių idėjų, prasmingų darbų ir džiugių pasiekimų.Jau kovo 18 dieną vyks Rusijos prezidento rinkimai.


Penktadienį Palangos moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi šiuolaikinio meno kūrybos praktikomis bei nori jas išbandyti, tuėjo galimybę tai padaryti naujųjų medijų meno kūrybinės stovyklos užsiėmimuose.


Nepaliaujanti stebinti šiltais žiemos orais sausio pirmoji savaitė atnešė daugiau siurprizų – antradienį Palangoje griaudėjo perkūnija, sužaibavo, o ketvirtadienį pajūryje siautė iki 30 metrų per sekundę vėtra. 


Kaip galima pratęsti prezidento vizitą Palangoje? Yra vienas būdas: prašyti Dievo, kad sugestų jo lėktuvas. Būtent lėktuvo gedimas parai prailgino Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus viešnagę Palangoje.


Kalėdų sveikinimas keliavo mėnesį

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 28 | Rubrika: Miestas

Atėjęs į „Palangos tilto“ redakciją Šventosios seniūnas Eugenijus Čilinskas, rodydamas gautą nedidelį siuntinuką, kuris seniūniją pasiekė šiomis dienomis, sakė, kad malonu gauti sveikinimą su šv. Kalėdomis. Tačiau, anot jo, kai dovanėlė gavėją pasiekia praslinkus geram mėnesiui po išsiuntimo, tai jau pakvimpa absurdu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius