Prie daugiabučio Žvejų g. 38 jau šį mėnesį gali pradėti darbuotis statybininkai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013-04-11
Peržiūrėta
1615
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žvejų g. 38 daugiabučio fasadai, langai ir lodijos bus renovuoti pagal vieningą projektą.
Žvejų g. 38 daugiabučio fasadai, langai ir lodijos bus renovuoti pagal vieningą projektą.

Žvejų g. 38 namo gyventojai ir džiaugiasi, ir būgštauja: jau sutvarkyti visi jų daugiabučio renovacijos dokumentai, jau paaiškėjo, kas atliks visus darbus. Paaiškėjo ir tai, kad renovacija kainuosianti ne per 850 tūkst. Lt, o beveik 300 tūkst. Lt pigiau. Tačiau dalis gyventojų abejoja: ar ne per didelė darbų kaina? Kaip jie už renovaciją išsimokės ir ar išties ji duos naudos tiek, kiek žadama?

Sutiko dvylikos butų savininkai
20 butų gyvenamojo namo Žvejų g. 38 modernizavimo projektą UAB „Palangos butų ūkis“ užsakymu 2012-ųjų vasarį parengė klaipėdiečiai – A. J. Naudžiūno inžinerinė konsultacinė firma.
Žinia, iki šio dokumento parengimo buvo atlikta daug darbų, ir, visų pirma, organizacinių: gyventojai buvo įtikinti, kad renovacija jiems kainuos minimaliai, už šildymą jie mokės gerokai mažiau, o socialiai remtiniems mokėti neteksią. Pagal galiojančią teisinę bazę, atnaujinti daugiabutį galima tada, jeigu darbams sutikimą duoda 50+1 procentų būstų savininkų. Už renovaciją pasisakė 12 butų šeimininkai.
Tie, kurių parašų nėra, sakė ypač dėmesingai žiūrėsią ir kontroliuosią, kaip vyks pasirengimo renovacijai procesas, kad viskas būtų skaidru ir kad darbų kaina nesukeltų šoko.
Prieš trejetą savaičių „Palangos tilto“ redakcijoje prie tradicinio puodelio kavos šio namo gyventojų atstovas ponas Benediktas, beje, nepasirašęs (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) UAB „Palangos butų ūkis“ direktoriaus Artūro Kaktavičiaus teiravosi: iš kur parengtajame modernizavimo investicijų plane atsirado, jo teigimu, kosminė kaina? Negi išties 20 butų namo renovacijos darbai gali kainuoti net 852 tūkst. 500 Lt? Direktorius nuramino: galutinė kaina tikrai tokia nebūsianti.

20 butų – 852 tūkst. 500 Lt
Dera pastebėti, jog pagal parengtąjį projektą daugiabučio modernizavimo darbai turėjo prasidėti dar pernai gegužę, nurodytas preliminarus darbų pabaigos laikas – spalio mėnuo.
Pagal planą numatyta šiltinti namo stogą bei fasadų sienas, keisti lauko duris, o taip pat ir langus bei lodžijų duris butuose, langus laiptinėse bei rūsyje, stiklinti aukščiau minėtąsias lodžijas pagal vieningą projektą. Be to, numatoma šiltinti cokolį ir įrengti nuogrindas, pertvarkyti šildymo ir karšto vandens sistemas bei ventiliacijos sistemą, atnaujinti buitinių nuotekų sistemą bei elektros instaliaciją.
Preliminariais lėšų paskirstymo daugiabučių namo butų savininkams (neįskaitant valstybės paramos) paskaičiavimais, įskaičiuojant projekto parengimo, įgyvendinimo ir administravimo, statybos techninės priežiūros bei pačių rangos darbų kainas, vieno kambario 29,54 kv. m ploto buto savininkams renovacija kainuotų 21 tūkst. 76 Lt, 2 kambarių 45,37 kv. m ploto buto – 32 tūkst. 370 Lt, 3 kambarių 53,75 kv. m ploto buto – 38 tūkst. 349 Lt, o 4 kambarių 64,51 kv. m ploto buto – 46 tūkst. 26 Lt. Kaip pajuokavo ponas Benediktas, už tokią sumą turint sklypelį galima pasistatyti visai padorią trobelę.
Preliminariai paskaičiuota, kad bendroji investicijų suma siektų 852 tūkst. 500 Lt, o įvertinus valstybės paramą, kuri sudarytų 226 tūkst. 600 Lt, investicijų suma siekia 625 tūkst. 900 Lt.
Potencialūs šilumos energijos sutaupymai siektų 147 tūkst. 15 kWh per metus, o pavertus tai pinigais pagal to meto kainas, visas namas per metus sutapytų 44 tūkst. 104 Lt.
Suskaičiuota ir tai, kad investicijos atsipirktų greičiausiai per 14 metų.

Kyla daug klausimų
Pasak pono Benedikto, kuo toliau įsibėgėja procesas, tuo daugiau neaiškumų kyla. Jo nuomone, gyventojams iš pradžių buvo aiškinama, neva jų namas bus pats pirmasis iš renovuojamųjų Palangoje, todėl valdžia dengsianti visą 100 proc. darbų kainos. Paskui sakyta, kad mokėti už renovaciją nereikės pensininkams bei neįgaliesiems. Nesutinkantys pasirašyti neva buvo gąsdinami, jog jiems ne tik panaikins kompensacijas už šildymą ir karštą vandenį, bet apskritai ir šildymą, ir vandenį atjungs.
„Ir tie, kurie pasirašė, kad sutinka su renovacija, dabar jaučiasi esą suklaidinti ir kalba, kad į savo butus darbininkų neįsileis, nes sako, jog pasirašę už lauko fasado ir stogo – sutvarkymo darbus, bet ne už butų langų keitimą, nes dauguma tai yra padarę patys. O kaip dabar su tais pakeistais langais bus? Ir apskritai: nežinome jokio mechanizmo, kaip reikės išsimokėti tuos pinigus, kiek ir kam reikės mokėti, o kas gaus lengvatas“, – kalbėjo Žvejų g. 38 gyventojas.
Nors, kaip ir buvo minėjęs „Palangos butų ūkio“ direktorius A. Kaktavičius, darbų kaina po viešųjų pirkimų – konkurse dalyvavo 8 bendrovės, pasirinkta 566 tūkst. 186 Lt (su PVM) pasiūliusi „Pamario statyba“, – sumažėjo, klausimai, kiek už renovaciją reikės mokėti gyventojams vis tiek išliko.
Išliko ir abejonės: ar tikrai nebuvo galima visko pigiau padaryti? Antai Kretingoje į bendriją „Rugelis“ susibūrę daugiabučių gyventojai namų renovacijos ėmėsi patys. 1978 m. statytame daugiabutyje 76 kv. m ploto bute gyvenantis V. Jakumas po namo atnaujinimo už vasario mėnesio šildymą mokėjo 280 Lt. Renovacija – namo pamatų ir sienų apšiltinimas – Jakumų šeimai kainavo 6 tūkst. Lt. Tiesa, name nebuvo šiltintas stogas, tik „sustiprintas“ ruberoidu, ir dar rengiamasi atnaujinti namo šilumos mazgą.
„Manau, kad ir mes, sekdami kretingiškių pavyzdžiu, be jokių investicinių projektų, pasitarę su statybininkais, kokių medžiagų reikia ir kiek kainuotų darbai, būtume galėję daug pigiau sutvarkyti savo daugiabutį“, – kalbėjo pats visą gyvenimą statybose dirbęs Benediktas.

Per metus – tik aštuoni renovuoti namai
UAB „Vitės valdos“, kurios žinioje yra ir bendrovė „Palangos butų ūkis“ direktorius Jevgenij Sakovskij teigia, kad gyventojų būgštavimai ir abejonės nėra pagrįsti. Ir apgailestauja, kad tiek palangiškiai, tiek visos Lietuvos daugiabučių gyventojai iki šiol labai jau vangiai atsiliepdavo į kvietimus renovuoti savuosius namus.
„Ne vien mūsų, bet visų su butų ūkiu susijusių specialistų nuomone, būtent dėl gyventojų abejingumo renovacijos problemoms pernai Lietuvoje buvo atnaujinti tik aštuoni daugiabučiai“, – pastebėjo J. Sakovskij.
Prabilus apie renovacijos kainas bei Benedikto paminėtą kretingiškių pavyzdį, J. Sakovskij paantrino A. Kaktavičiui: investiciniame projekte surašyti įkainiai dažnai suklaidina žmones, nes viešųjų pirkimų metu šios kainos gerokai krenta, ką įrodo ir pavyzdys su Žvejų g. 38 namu.
O dėl kretingiškių – ten juk nekalbama apie jokias valstybės suteikiamas kompensacijas, be to, jie atliko tik dalinius namo atnaujinimo darbus.
„Pagrindinė kompensavimo sąlyga – energoefektyvumas, šilumos taupymas. Norint gauti 30 proc. kompensaciją, reikia apšiltinti stogą, pamatus, atnaujinti visą šildymo sistemą. Jei daryti ne viską, kompensavimo suma bus mažesnė“, – akcentavo J. Sakovskij.

Planuoja pradėti jau šį mėnesį
Į konkrečius klausimus apie daugiabučio Žvejų g. 38 renovaciją atsakė UAB „Palangos butų ūkis“ direktorius A. Kaktavičius, priminęs, jog namo atnaujinimo investicinio projekto rengėjas buvo parinktas vieninteliu galimu būdu – atlikus viešųjų pirkimų įstatyme numatytą procedūrą.
Pasiteiravus, kiek ir už kokius darbus, numatytus renovuojant namą, kompensuos valstybė, A. Kaktavičius sakė, jog jei iki šių metų gruodžio 31-osios bus pasirašyta rangos sutartis dėl daugiabučio namo atnaujinimo darbų, butų savininkams valstybė 100 proc. kompensuos investicinio projekto parengimo kaštus, techninio projekto parengimo darbų kainą bei statybos techninės priežiūros kaštus.
„Balandžio mėnesį turėtų būti pasirašyta sutartis su statybininkais – viešųjų pirkimų būdu buvo paskelbtas konkursas ir pradėta derinti rangos sutartis su konkurso metu nustatytu pigiausią kainą pasiūliusiu dalyviu. Pasirašius sutartį, bus pateikti dokumentai projektą finansuojančiam bankui bei paskaičiuota kiekvieno buto savininko mokėtina pinigų suma, – į klausimą, kam ir, jeigu yra paskaičiuota, kiek reikės mokėti už renovaciją ir kuriems gyventojams bus suteiktos bei kokios lengvatos, atsakė A. Kaktavičius, pabrėžęs, jog pagal Vyriausybės patvirtintą JESSICA* programą numatyta, kad butų savininkai, kurie gauna iš savivaldybės kompensacijas už buto šildymą ir karštą vandenį, nemokės už renovavimo darbus – valstybė kompensuos 100 proc., bet ne daugiau, kaip 2000 Lt/mėn. 
Daugiabučio modernizacijos darbus UAB „Palangos butų ūkis“ planuoja pradėti šių metų balandžio-gegužės mėnesiais ir pabaigti iki 2013 metų rugsėjo-spalio mėnesio.
„Labai svarbu, kad butų savininkai nesukeltų kliūčių statybininkams atlikti numatytų darbų“, – akcentavo „Palangos butų ūkis“ direktorius A. Kaktavičius.
 

Jūsų komentaras:

pritariame:to"Tiesiai šviesiai".. 2013-04-16 05:48 (IP: 86.100.60.112)
Atviras plėšikavimas! su miesto Valdžios palaiminimu...kurie "pardavė" miesto gyventojus, (net jiems nežinant),-privatininkams -rykliams!...gyventojų niekas neklausia, jie nereikalingi...,- reikalingi TIK mūsų pinigai!

joooo,tai 2013-04-15 10:37 (IP: 109.128.40.78)
,,sar waitkewicia / martinkelei ir co,, tokie dalykai per sudetingi/ ne savivalda. o vykdomasis pod rukovodstvom kpss/

jonas 2013-04-15 10:29 (IP: 109.128.40.78)
gywntojai, apsirazuminkit, pakentekit, tapkit finansu waldytojais ir moketojais,,,,sugaiskit korupcines tvarkos pakeitimui, papildomi metai bendrawimo su Zeimiu, bet islosit kokybe ir penkis septynis metus atsipirkime

Atsikratykite neprišeriamų nasrų... 2013-04-15 05:24 (IP: 86.100.60.112)
Platūs nasrai, privačių Klp "Vitės valdos" Palangos Butų ūkio (City servisas) , o tai reiškia, kad jie yra su "Litesko" viename katile!-Gyventojai, atsibuskite, ir atsisakykite tų baisių smaugikų "paslaugų"...Užtenka, kad nežinant gyventojams buvome "parduoti" privatininkams , pasilikusiems (tyliai) tą patį pavadinimą "Palangos butų ūkis ", tik mokesčiai padvigubėjo!!! -Gyventojai, rinkitės, tarkitės, samdykit žinomus statybininkus, meistrus,- bus pigiau, negu, plėšikai iš butų ūkio!..

tiesiai šviesiai 2013-04-14 09:30 (IP: 78.61.56.200)
Atsakykite,kokią naudą žmonėms duoda BUTŲ ūKIS? Atsakymas- surenka mokesčius už šaltą vandenį ir jiems moku kas mėnesį po 58 LT, iš jų-administravimas(?) 15,66 Lt, eksploatacija(kokia eksploatacija ,už ką tiek mokėti?) -21 Lt.Niekad nebuvo namo gyventojų susirinkimo,laiptinėje nebuvo remonto 22 metus, kai reikėjo pradėjus šildyti "nuorinti" radiatorius,tvarkėmes be "administratorių "pagalbos". Butų ūkis- tai "oro organizacija',kitaip nepavadinsi...

nuomonė 2013-04-14 09:09 (IP: 78.61.56.200)
Užteks 'smaugti' gyventojus.Litesko,"Butų ūkio"- LAAABAI labai dideli apetitai.Jeigu gyventojai tik 'linkčiosime galvas', jie išdrįs 'paprašyti ir po 6 tūkstančių.Netylėkime visi, dalyvaukime renovacijoje:aptarimuose,svaestymuose ir pan.Niekaip nesuprantu,kodėl reika naujus langus,balkonį duris naujus sudėti?Juk beveik visi jau susidėję,pasikeitę.Renovuoti reika vamzdynus,radiatoriu su individualia apskaita, o ne bereikalingoms smulkmėms.Man susidarė toks įspūdis ,kad "Butų ūkio "atstovas težino tik tiek,kad kainuos renovacija iki 46 tūkstančių...Reika kalbėti iš esmės.Ir aplamai,tame "Butų ūkyje", tai NELABAI SU KUO YRA KALBĖTI apie renovaciją- neturi kompetencijos.Čia ir savivaldybės administracija turi pagalvoti, nes Komunaliniame ūkyje tikrai yra kompetentingų žmonių .

To:Žinau... 2013-04-13 16:29 (IP: 86.100.60.112)
PRITARIAME!Laukinis plėšikavimas su Palangos valdžios palaiminimu, be jokios kontrolės,- pasmaugė gyventojus ...O dabar užuodę naują biznį-nevaldomais metodais griebiasi pralįsti vėl į žmonių kišenes...Gėda, kad dar atsiranda, kas juos prateguoja? Šitie nasrai niekada nebus prišeriami...

Žinau 2013-04-13 16:18 (IP: 78.61.56.200)
Na,jau išdurnėjote ar ką?Visuose miestuose renovacija žymiai pigiau kainuoja, o čia ką?Pvz Šiauliose 70 kv.m. buto renovacija kainuoja api 14 tūkstančių, o čia 46? Reikia atsisakyti "butų ūkio " paslaugų organizuotai, atsikratysime parazitų tuntos.

Labi daug X X X... 2013-04-13 10:08 (@ / IP: 86.100.60.112)
xxxrašė: Šilumos kaina labai greitai sumažėtų įpareigojus ne gyventojus, o šilumininkus įdiegti visuose objektuose galimybę leidžiančią individualiai atsijungti nuo centrinio šil... operatoriai buvo ipareigoti investuoti i iranga leidziancia vartotojui NEMOKAMAI pereiti is vieno operatoriaus pas kita, kad operatoriai labiau konkuruotu tarpusavyje. Tad, logiskai mastant, kodel vienam sektoriuje yra toks ipareigojimas, o kitame - ne. alfa Kindziulis rašė: Kas ir kada pasakys tiesą - prievartinė renovacija su sienų lipdymu naudinga tik sukčiams, kaip ir naudingas sukčiams kūrenimas brangiomis dujomis, o ne biokuru ir bloka... „Renovacijos“ pavyzdys – nuotraukoje! 2013-04-13 13:01 Vis peršama mintis, kad pagražinta išorė ir yra renovacija. O juk PIRMOJI renovacijos paskirtis ir tikslas – ENERGIJOS taupymas. Savo ruožtu energijos taupymas turi atnešti naudos ir eiliniam vartotojui, nes po jos PRIVALO sumažėti mokestis už šildymą. T.y. per ASMENINĮ SUINTERESUOTUMĄ sutelkiamos visuomenės pajėgos mažinti energijos išteklių švaistymą, klimato atšilimą. Ar sienų APTAPŠNOJIMAS GRAŽIŲ SPALVŲ VATA yra tai, kas duoda DIDŽIAUSIĄ efektą, ar problema slypi būtent pastatų įvaizdyje? Tai tik RENOVACIJOS (=energijos taupymo) REGIMYBĖ! 1) PIRMŲ PIRMIAUSIA PROBLEMĄ KELIA PATI VALDŽIA, jos pagimdyti TARPININKAI tarp energijos išteklių bei tiekėjų ir vartotojo. Būtent šie ir nusigriebia DIDŽIAUSIĄ KAINOS DALĮ, į kurią „viskas įskaičiuota“, taip pat ir VOKELIAI PARTIJOMS... Paskui – begalvis, neatsakingas šilumos ūkio prichvatizavimas, leidimas panaikinti GRUPINES BOILERINES, valstybės nekontroliuojamas ŠŪ (nu)valdymas, kai pelnas išsidalijamas, užuot naujinus trasas... Energija taupoma, kai terminis vanduo ruošiamas ne viename centre, o optimaliai paskaičiuotuose ir išdėstytuose centruose. Jų reikėjo daugiau įrengti, o ne naikinti! Velkant terminį vandenį PER VISĄ MIESTĄ, o dar ir pasenusiomis trasomis, jis beviltiškai ataušta ir turi būti IŠ NAUJO ŠILDOMAS, BEVEIK TOKIU PAČIU KIEKIU ELEKTROS, t.y. energijos namui pašildyti sunaudojama BEVEIK DVIGUBAI DAUGIAU, NEGU IŠ TIESŲ REIKIA. Žinoma, čia prisideda ir vietinių energijos išteklių ignoravimas. 2) Toliau – pastatų šildymo sistemų projektavimo trūkumai, dėl kurių vėlgi ŠVAISTOMA šilumos energija, nes vartojamas šilumos kiekis „reguliuojamas“ per atdarus langus viršutiniuose aukštuose ir PAPILDOMAI ŠILDANTIS ELEKTRA apatiniuose aukštuose ( apatinių aukštų gyventojai arba serga šaltos drėgmės sukeliamos ligomis, arba PAPILDOMAI moka už šildymą), nes šiluma nepaduodama į kiekvieną radiatorių atskirai, ji atiteka panaudota iš kaimyno radiatoriaus, taigi kiekvienas sekantis butas gauna vis šaltesnę „šilumą“... Tačiau prieš šią rekonstrukciją LABIAUSIAI PROTESTUOJA ŠILUMININKAI. Jie nori, kad ir po renovacijos namai sunaudotų tiek energijos, kiek šilumininkams reikia! 3) Pastato sandarumo defektai yra TREČIOJE pagal svarbumą eilėje – dauguma žmonių ir langus ir duris pakeitę, balkonus įsistiklinę, IŠ VIDAUS SIENAS APŠILTINĘ. 4) Tolesni klausimai – TINKAMOS KVALIFIKACIJOS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS ir KONTROLĖS SPECIALISTAI, PROJEKTUOTOJAI, ATLIKĖJAI, VALSTYBĖS GARANTIJOS bei DRAUDIMAS dėl medžiagų, projekto, priežiūros, darbų kokybės, GARANTIJŲ laikotarpis ne 0,5 metų, o mažiausiai 20 m. su ASMENINE specialistų atsakomybe! Lankiausi NESENIAI renovuotuose butuose (t.y., čia turėtų būti atsižvelgta į anksčiau darytas klaidas). Butuose iš tiesų LABAI šiltai. Tačiau – ŠILUMOS ten VARTOJA tiek, kiek VE nusprendžia! Gyventojas temperatūrą gali sumažinti nebent langą atdarą laikydamas... Butai pelija, jeigu nelaikai langelio praviro VISĄ parą!

2013-04-13 10:00 (IP: 78.61.79.246)
kalti kazkas kiti o ne patys

Kalti, kad gyvena? 2013-04-13 08:58 (IP: 86.100.60.112)
-Daugiabučius perrašė G.Vagnorius -jau susidėvėjusius, suskilusiais pamatais, iškrypusiais, langų kreivais rėmais ir t.t., t.y. be jokios inventorizacijos bei likutinės vertės, be jokių energetikos sertifikatų ir t.t.-O dabar viskas užkrauta ant gyventojų sprando !..Reikia būti visai tupam "sibiro vailokui", kad nepastebėti, kad kiek žmonių sugulė į kapus..pratęsta kapinės net tris kartus( ir taip visoj Lietuvoj), diagnozė: baisi chaotinė privatizacija, žemės neatidavimas, nuskurdinimas per bankus, kom. mokesčius ir t.t. Kaip išgyventi, kai savaitę iki pensijos -lieka 5 Lt?ir taip pastoviai! Kalti tie, kurie dar vos pavelka kojas, dar vis "gyvena"?

Aktualu.. 2013-04-13 08:48 (IP: 86.100.60.112)
PASIPRIEŠINIMO SOCIALISTINEI RENOVACIJAI ASOCIACIJA (PSRA) 2013-04-13 11:39 Gerb. piliečiai! Organizuojamės, sukuriam nevyriausybinę organizaciją - Pasipriešinimo socialistinei renovacijai asociaciją (PSRA). Organizuokimės panašiu principu, kaip kad organizavosi valstybės nuskriausti (sumažinus įmokas) pensijų fondų dalyviai, įkūrę Privačių pensijų dalyvių asociaciją. Patirties kuriant nevyriausybines organizacijas turiu. Tad tikrai verta apie tai pagalvoti. Pirmiausia gal net reiktų pradėti nuo PSRA Facebook. Manau, kad Pasipriešinimo socialistinei renovacijai asociacija bus populiari visuomenės tarpe. O taip pat galės kreiptis į apygardų administracinius teismus, į tarptautines organizacijas dėl vartotojų ir žmogaus teisių bei teisės į nuosavybę pažeidimus. Pagrindiniais PSRA tikslais turėtų būti: 1. Prievartinės renovacijos apšiltinant namų sienas sustabdymas; 2. ES priimtą Efektyvaus energijos vartojimo direktyvos 2006/32/EB neatidėliotinas vykdymas. Turime siekti, kad būtų atsisakyta sienų apšiltinimo ir visos valdžios pastangos butų nukreiptos į 2006/32/EB vykdymą, įrengiant butams individualią apskaitą.

to kilpa ant kaklo 2013-04-13 08:43 (IP: 78.61.79.246)
o valstybe is kur pinigus gauna o kodel privaciu namu ne varenovuoja ten irgi Lietuvos pilieciai gyvena ir vargo statesi uz savo pinigus o ne privatizavo uz cekius gavo butus uz dyka tai nors dabar tegu nors kiek prisideda prie savo geroves

kilpa ant kakalo ! 2013-04-13 08:05 (, / IP: 86.100.60.112)
Renovaciją - visos Europos Sąjungos valstybės - atlieka iš valstybės lėšų!!!, net Lenkija!, o ne užkaria kilpą ant kaklo nuskurdintiems pensininkams ir taip vos bekvėpuojantiems !...

Alternatyva.. 2013-04-13 07:43 (IP: 86.100.60.112)
Komunalis ūkis -yra Savivaldybės padalinys, ir "saviveikla" -negalima! Viską siūlo daro ir sprendžia kartu su Tarybos nariais!..O privatininkai iš "Vitės valdų" ( vis tebesivadinantys Plg "Butų ūkiu",kad mulkinti!!!),-griebiasi pelno bet kokia forma,-jiems reikalingi tik gyventojų pinigai..ir jokių ataskaitų, už ką metų metais, jiems nešame mokesčius? Tai, Savivaldybės pagalba, atsirado alternatyva, pereiti į Kom.ūkį..Kas perėjo - labai patenkinti! Galite tai pasitikrinti...

mes 2013-04-12 14:54 (IP: 78.61.79.246)
dar didesni meistrai komunaliniame ukyje , kur direktorius Skierus namu renovacija zada uz dyka, nei gyventojams nei savivaldybei nieko nekainuos varykit visi I Palangos komunalini uki ten roju kuria

-Visų galų meistrai iš "Vitės valdų"? 2013-04-12 08:01 (. / IP: 86.100.60.112)
Žvejų 38 namo, kai kurie gyventojai primygtinai, nori, kad šį namą renovuotų, koktu, liūdnai pagarsėjęs, privatus, pelno siekiantis " Plg Butų ūkis" prikl. Klaipėdos "Vitės valdoms" Kad tai plėšikų šaika- įrodė niekiniai jų perkloti plėvele stogai, kurie vėl renovuojant bus keičiami -apšiltinant..ir mes vėl ir vėl turėsime apmokėti?Štai, kaip nevaldomai vyksta gyventojų apiplėšimas..Kontrolės jokios!Skundų niekas negirdi, net Savivaldybė!..Reiškia, plėšikavimas vyks toliau?..Neatmestina, kad taip jų "norintiems" -atkatai?..

biznelis 2013-04-11 19:39 (IP: 78.61.204.49)
O kodel lodziju stiklinimas vyksta pagal vieninga projekta, kai zmogus turi pats nusprssti, kaip stiklinti lodzijas, kodel namo apsiltinimui naudojamo putplascio storis vienodas tiek pietineje puseje, tiek siaurineje, ir koks tas putplastis, su spynom ar be, nuo to priklauso kokybe, cia nesamone, zmoniu durninimas, kurie nieko nesupranta apie renovacija, sudeda bet ka ir turekit.

jooo 2013-04-11 19:16 (IP: 78.61.204.49)
Neverta daryti tos renovacijos, tokios, kokia yra primetama valstybes, nesamone visiska, ir dar per butu uki, plesiku kontora, matomai. geriausia renovacija darytis paties, kainuos daug pigiau, o rezultatas tas pats. Zinoti reikia viena, kiek prie daugiabucio renovacijos daugiau burnu, tiek ji brangiau kainuos, nes reikia visus pamaitinti. Cia faktas, kiek imoniu imoneliu prie to dirba ir ne uz aciu, aisku. Kas darosi patys daugiabucio renovacija, pagal tuos pacius kriterijus, tas laimi daugiausia.

pakvipo bizniu... 2013-04-11 18:50 (IP: 86.100.60.112)
Viskas dar ant "vandens" surašyta..-Jei tik dar prilįs tie plėšikautojai iš Butų ū, t.y. Klaipėdos "Vitės valdų" šaika,- apmulkins, apiplėš juodai...

Taip pat skaitykite

Palangoje yra 110 renovuotų daugiabučių namų, tačiau vienas jų – Sodų gatvės 30 – susilaukia ypač daug dėmesio ir neretai rodomas pavyzdžiui.


Klaipėdos apskrities paramos gavėjams šiemet gyventojai skyrė per 2,3 mln. eurų ir tai yra didžiausia iki šiol skirta paramos suma.


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad apie 470 Palangos m. gyventojų gegužės – birželio mėn. sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (toliau – GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki š. m. gegužės 2 d. Palangos m. gyventojai už praėjusius metus bendrai skolingi per 330 tūkst....


119 tūkst. 520 eurų per metus, arba 9 tūkst. 960 eurų per mėnesį – tiek pinigų už buvusios sovietmečio nomenklatūros vilos „Auska“ nuomą norėtų gauti pernai lapkritį iš Turto banko savo nuosavybėn ją nusprendusi perimti Palangos miesto savivaldybė. Vakar posėdžiavusi kurorto Savivaldybės taryba priėmė sprendimą išnuomoti šį turtą viešojo konkurso...


Galima pripažinti, jog dažniau girdime apie prastai atliktus darbus nei gerai, ypač kalbant apie renovaciją. Gyventojai ne kartą buvo išsakę nusiskundimus atliktais darbais, tačiau į redakciją užsukę Jonas Skoris ir Arūnas Zabitis pateikė visiškai kitokį pavyzdį, kaip gyventojai neturi jokių priekaištų renovaciją atlikusiems darbuotojams ir pagalbą įvairiais klausimais...


Pernai Palangos miesto savivaldybė pagaliau pardavė buvusį lopšelį-darželį „Saulutė“. Kaip rašoma Tarybos posėdyje patvirtintoje Savivaldybės turto privatizavimo komisijos 2013-ųjų metų veiklos ataskaitoje, už viešo aukciono būdu parduotą privatizuojamą objektą – pastatą su priklausiniais Gintaro g. 13 – gauta 1 mln. 296 tūkst. Lt, iš kurių už patį pastatą – 720 tūkst. Lt, o už objektui...


Dar balandį planuota, kad vėliausiai gegužę prie daugiabučio Žvejų g. 38 pradės triūsti statybininkai – turėjo prasidėti šio namo renovacija, kurią baigti planuota iki šių metų rugsėjo – spalio mėnesių. Jau ir liepa eina į pabaigą, o darbų pradžios bent jau iš išorės dar nematyti. Tačiau daugiabutį administruojančios bendrovės „Palangos butų...


Žvejų g. 38 namo gyventojai ir džiaugiasi, ir būgštauja: jau sutvarkyti visi jų daugiabučio renovacijos dokumentai, jau paaiškėjo, kas atliks visus darbus. Paaiškėjo ir tai, kad renovacija kainuosianti ne per 850 tūkst. Lt, o beveik 300 tūkst. Lt pigiau. Tačiau dalis gyventojų abejoja: ar ne per didelė darbų kaina? Kaip jie už renovaciją išsimokės ir ar...


UAB „Palangos butų ūkis“, kaip numato Gyvenamųjų namų bendrijos įstatymas, Medvalakio g. 13-ojo namo gyventojus pakvietė išsakyti susirinkime savo nuomonę dėl suplanuotų namo stogo tvarkymo darbų. Vėliau, kaip numato įstatymas, buvo surengta apklausa, tačiau daugiabučio gyventojai vėlgi buvo vangūs. Nei susirinkime, nei apklausoje nepasisakius daugumai gyventojų dėl...


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas